در مکالمات تجاری به زبان انگلیسی روان صحبت کنید

در مکالمات تجاری به زبان انگلیسی روان صحبت کنید
میانگین 5 (100%) از 1 رای

مکالمات تجاری به زبان انگلیسی از مهارت‌های مهمی است که برای افراد شاغل در پست‌های بین‌المللی و سفرهای شغلی موردنیاز است. ازجمله موارد و نکاتی که حین یادگیری مکالمات تجاری باید موردتوجه زبان‌آموزان قرار گیرد، انتخاب درست دوره‌های آموزشی و توجه به کاربردی بودن مطالب آموزشی، مهارت نامه‌نویسی، مدیریت جلسات، مهارت چانه‌زنی است. ازجمله منابع معتبر آموزش مکالمات تجاری، می‌توان به مجموعه کتاب‌های Market Leaders اشاره کرد.

مهارت مکالمات تجاری به زبان انگلیسی از مهارت‌های لازم برای افرادی است که در شغل خود به نحوی با ارباب‌رجوع انگلیسی‌زبان مواجه هستند. در این مقاله به نکاتی در مورد این مهارت، اشاره می‌کنیم.

ادامه مطلب …

فارغ‌التحصیلان زبان انگلیسی در چه مشاغلی می‌توانند مشغول به کار شوند؟

فارغ‌التحصیلان زبان انگلیسی در چه مشاغلی می‌توانند مشغول به کار شوند؟
میانگین 4.5 (90%) از 2 رای

فارغ‌التحصیلان زبان انگلیسی در سه گرایش مترجمی، آموزش و ادبیات زبان انگلیسی، می‌توانند در مشاغل تدریس ، ترجمه متون، آموزشگاه زبان، مشاغل اینترنتی و آموزش آنلاین، مترجم تورهای گردشگری فعالیت کنند. این افراد می‌توانند با افزایش مهارت‌های ایجاد کسب و کار، در جهت ایجاد شغل، اقدام کرده و درآمد بسیار بهتری از تحصیلات خود کسب کنند.

ادامه مطلب …

انواع روش تدریس زبان های خارجی

انواع روش تدریس زبان های خارجی
میانگین 5 (100%) از 1 رای

   teaching methodology

در این مقاله به بررسی برخی از انواع روش تدریس زبان های خارجی می پردازیم. همانطور که گفته شد این ده روش برخی از انواع روش های مختلف تدریس می باشند که اغلب کاربردی تر و رایج می باشند و از تحقیق و تجربه اساتید این زمینه به دست آمده است. امید به اینکه این مقاله هم مانند مقاله های قبلی، مقبول شما مخاطبان عزیز واقع گردد.

انواع روش تدریس زبان های خارجی

۱-  روش Grammar Translation Method
GTM

در این روش هدف اصلی از زبان‌آموزی، درک خواندن و نوشتن به زبان مورد نظر است ولی نه به طور دقیق توانایی برقراری ارتباط کلامی از طریق زبان آموخته شده. بنابراین هیچ گونه تأکیدی روی تلفظ‌ها، مهارت شنیداری و مهارت کلامی نمی‌شود. به طور کلی دقیقا آن روشی که در مدارس راهنمایی و ابتدایی به دانش‌آموزان می‌آموزند.

در این روش منسوخ شده ، زبان‌آموز بیشتر با گرامر و لغت درگیر است و معمولاً اکثر آنها را حفظ می‌کند. ادامه مطلب …

انگلیسی برای جلسات کاری

انگلیسی برای جلسات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای جلسات کاری

شرکت در جلساتی که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، همیشه برای افرادی که زبان اول آنها غیرانگلیسی است یک چالش بزرگ و مضطرب کننده محسوب می‌شود. اینکه در یک جلسه به زبان انگلیسی، چه چیزی را چگونه و در چه زمانی بگوییم سوالی است که شما جواب آن را در این دوره خواهید گرفت.

موسسه زبان ایران اروپا در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای جلسات کاری، با مسلح کردن شما به مهارت های برقراری ارتباط، در کنار کلمات و اصطلاحات کاربردی، شمارا آماده می‌کند تا با اعتماد به نفس کامل در جلسات با مشتریان، شرکای تجاری و همکاران خارجی خود شرکت کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Speaking, Listening

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارشناسان و کارمندانی که نیاز دارند از زبان انگلیسی برای جلسات کاری استفاده کنند.

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

انگلیسی برای مکالمات تلفنی
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

در دنیای امروز، اکثر مشاغل نیاز به تماس های تلفنی روزانه دارند و با توجه به بین المللی بودن زبان انگلیسی، بسیاری از این تماس‌ها به زبان انگلیسی هستند.

گاهی اوقات حتی برای افرادی با سطح بالای دانش زبان انگلیسی، برقراری یک مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی چالش برانگیز می‌شود.

در دوره‌های تخصصی انگلیسی برای مکالمات تلفنی، بسیاری از این مشکلات حل می‌شوند. در این دوره تمامی اصطلاحات، استراتژی ها و قوانین مرتبط با مکالمات تلفنی کاری به شما تدریس خواهد شد تا بتوانید بدون نیاز به مترجم تمامی خواسته‌های کاری خود را در مکالمات تلفنی مطرح کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت تدریس شده : Speaking, Listening

مناسب برای: تمام افرادی که در محل کار خود نیاز به برقراری ارتباط تلفنی به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

 طی سالهای اخیر، ابزارهای ارتباطی آنلاین از جمله، پیام رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل‌ها تبدیل به قسمتی انکار نشدنی از زندگی شخصی و کاری ما شده‌اند.

در بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های بین المللی که با افراد انگلیسی زبان در ارتباط هستند، برقراری مکاتبات از طریق ایمیل جایگزین مکالمات تلفنی و نامه‌ها شده است.

درست مانند نامه نگاری و مکالمات تلفنی رسمی، در ایمیل های کاری هم نیاز به انتخاب کلمات و ساختارهای مناسب داریم و می‌بایست با در نظر گرفتن نوع ایمیلی که ارسال می‌شود، در ایجاد ارتباط هدفمند و موثر تلاش کنیم.

در دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای مکاتبات آنلاین، شیوه‌ها و قوانین نوشتن انواع ایمیل‌های رسمی، کاری، بازرگانی و تجاری به متقاضیان آموزش داده می‌شود.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای سطح Pre Intermediate به بالا در نظر گرفته شده، با شما تا زمان تسلط کامل بر برقراری ارتباط از طریق ایمیل همراه خواهیم بود!

جزئیات دوره

تعداد جلسات : 18

سطح پیش نیاز: Pre – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی، نیمه گروهی

مهارت تدریس شده : Writing

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود نیاز به ارسال و دریافت ایمیل به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای ارتباطات کاری

انگلیسی برای ارتباطات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای ارتباطات کاری

دوره آموزش زبان انگلیسی برای ارتباطات کاری، مخصوص افرادی است که در محل کار خود با همکاران و یا مشتریان انگلیسی زبان در ارتباط بوده و نیاز به برقراری ارتباط موثر و مفید با مشتریان و همکاران خارجی خود دارند.

فرقی ندارد که شما در غرفه نمایشگاه باشید، در یک مراسم شام و یا اینکه قصد داشته باشید شرکت خود را به یک بازدید کننده نشان بدهید. نیاز اصلی شما مکالمه با اعتماد به نفس کامل مکالمه است تا بتوانید روابط موفق و پایداری با همکاران، شرکا و مشتریان خارجی خود ایجاد کنید. این دوره تمام اصطلاحات و تکنیک‌ های مکالمه و برقراری ارتباطات کاری را به شما آموزش داده تا بتوانید بدون هیچ نگرانی، تمام امور محوله و روزمره خود را به زبان انگلیسی انجام دهید.

.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate در نظر گرفته شده است، تمرین‌ها و موقعیت‌های مختلف  که با موضوع مکالمات تجاری طراحی شده است، شما را قادر می‌سازد تا به هدف مورد نظر خود که همان ارتباط موثر به زبان انگلیسی است برسید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود با افراد انگلیسی زبان سر و کار دارند.

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

در بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات، توانایی در سخنرانی و برگزاری کنفرانس به زبان انگلیسی یکی از ویژگی‌های مهم افراد به شمار می‌رود.

در این میان حتی افرادی که از دانش و توانایی قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردارند هم لزوما قادر به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی نیستند.

با دوره تخصصی آموزش انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس (Presentation) نه تنها کلمات و اصطلاحات مهم برای رسیدن به این هدف را فرا خواهید گرفت، بلکه راهکارهای علمی و عملی برای ارائه هر چه بهتر مطالب به زبان انگلیسی را نیز خواهید آموخت.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس، برای آن دسته از متقاضیانی که برای معرفی محصولات و یا خدمات خود به زبان انگلیسی نیاز به ارائه کنفرانس و یا سخنرانی دارند بسیار موثر است.

در این دوره، تمامی نکات مرتیط با برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. پس از اتمام دوره فوق، فارغ التحصیلان این دوره به راحتی می‌توانند هر گونه خدمات، محصول و  موضوعات دیگر را بدون نگرانی در برابر یک جمع بزرگ معرفی کنند.

این دوره 18 جلسه‌ای برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate به بالا در نظر گرفته شده است.

وجود مباحث متنوع به همراه تمرین‌های دیداری و شنیداری در این دوره شما را قادر می‌سازد تا با فراگیری تکنیک های ارائه مطلب به زبان انگلیسی، با اعتماد به نفس کامل به اهداف خود دست پیدا کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح پیش نیاز: Upper Intermediate

نوع کلاس: خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارمندان واحد تحقیق و توسعه و بازاریابی و کلیه افرادی که نیاز به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی دارند.

آموزشگاه زبان خوب و معتبر چه ویژگی‌ هایی دارد؟

آموزشگاه زبان خوب و معتبر چه ویژگی‌ هایی دارد؟
میانگین 5 (100%) از 1 رای

آموزشگاه زبان خوب

آموزشگاه زبان خوب کدام است؟ این سوال بسیار کوتاه و ساده به نظر می‌آید، اما جواب به آن چندان ساده نیست. خیلی از ما تجربه رفتن به آموزشگاه های زبان مختلف را داشته‌ایم: گاهی اوقات از ابتدا ناراضی بودیم، گاهی هم یکی دو ترم کلاس رفتیم و بعد از آن از استاد سوم خوشمان نیامد! بعضی جاها استادها خوب بودند اما فضای موسسه زبان چندان چنگی به دل نمی‌زد.

آموزشگاه زبان انگلیسی در کشور ما فراوان است، اما اما شناخت آموزشگاه زبان انگلیسی خوب روش‌هایی دارد که در اینجا به شما توضیح خواهیم داد. با ما همراه باشید!

آموزشگاه زبان خوب، مشتری مدار است.

یکی از روش شناخت آموزشگاه زبان خوب و مناسب، میزان توجه و اهمیت مدیران و مشاوران آن موسسه زبان به اهداف و ویژگی های دانشجویان و برطرف کردن سوالات و ابهامات مختلف آنها است.

در یک آموزشگاه زبان خوب، وظیفه اصلی پرسنل، ارائه خدمات دلسوزانه به دانشجویان است. آگاهی و تجربه استادان نیز باید باعث رشد و پیشرفت دانشجویان و ایجاد انگیزه بیشتر در بین آنها باشد تا موجب جلب رضایت دانشجو و تلاش او برای موفقیت های بیشتر شود. ادامه مطلب …

همه حقوق © برای موسسه زبان ایران اروپا محفوظ است
Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!