کلاس های آنلاین رده سنی بزرگسال

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT موسسه زبان ایران اروپا هستند. سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایران اروپا یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی تهیه و بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان بتوانند هر آنچه در کلاس حضوری دارند عینا و با امکاناتی فراتر از آن در کلاس های آنلاین آموزش ببینند. در موسسه زبان ایران اروپا کلاس های آنلاین بزرگسال به هر دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود. در این کلاس ها هر چهار مهارت زبانی با تاکید بر روی مکالمه کار میگردد.

کلاس‌های آنلاین به صورت کاملا Interactive هستند و هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد و شما هیج تفاوتی را بین این کلاسها و کلاس های حضوری احساس نخواهید کرد. مورد دیگر اینکه در انتهای هر ترم شما میتواند کلاس خود را در صورت تمایل به حضوری تبدیل نمایید.

نرم افزار کلاس آنلاین ایران اروپا به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش زبان های خارجی تهیه و تنظیم شده است و تنها نرم افزاری است که قدرت انجام pair work و group work  دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند. در این نرم افزار دانشجویان تصویر و صدای استاد و دیگر همکلاس های خود را را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

زبان آموزان همواره در طول ترم توسط پشتیبان آموزشی مورد بررسی و ارزیابی قرار میگیرند و میتوانند به صورت رایگان از پشتیبان خود مشاوره بگیرند.

عنوان کلاس های آنلاین بزرگسال

کلاس های آنلاین رده سنی بزرگسال در سه حالت به صورت

برگزار میگردد. جهت آشنایی کامل با هر یک از دوره ها بر روی آن کلیلک نمایید.

امکانات و ویژگی های و نحوه استفاده از کلاسهای آنلاین

نرم افزار آموزش آنلاین موسسه ایران اروپا نرم افزاریست با امکاناتی بیشمار و فضای کاریری راحت و جذاب.در این بخش شما را با قسمتی از این امکانات آشنا خواهیم کرد.

پروفایل اختصاصی زبان آموز

هر زبان آموز در ایران اروپا دارای پروفایل مختص به خود میباشد. برای ورود به سایت ایران اروپا 24 ساعت پس از ثبت نام در کلاسهای آنلاین کد دانشجویی و رمز عبور برای شما ساخته خواهد شد و در اختیارتان قرار خواهد گرفت که با وارد نمودن آن در پروفایل اختصاصی خود قرار خواهید گرفت.(شکل زیر)

در این بخش شما به تمامی امکانات نرم افزار دسترسی خواهید داشت که به بخشی از این امکانات آن را به شما توضیح خواهیم داد.

ورود به کلاس آنلاین

راس ساعت کلاس شما مطابق شکل زیر پیغامی در صفحه اصلی ظاهر خواهد شد که با کلیک بر روی آن وارد کلاس خود خواهید شد و هیچ نیازی به نصب یا انجام کار دیگری ندارید.

کلاس آنلاین

کلاس آنلاین شما فضایی مطابق شکل زیر دارد که همانطور که مشاهده میکنید دارای امکانات متعددی از جمله تخته وایت برد مجازی، مشاهده تصویر استاد، امکان ارسال و دریافت پیام در قسمت Shared Notes امکان دانلود فایل های مدرس، امکان پخش فایل های صوتی و تصویری توسط مدرس، امکان برقراری چت خصوصی با مدرس و ده ها امکانات بسیار کاربردی دیگر می باشد.

در این فضا شما می توانید با مدرس خود و دیگر زبان آموزان به راحتی به گفتگو بپردازید.

پیام رسان ایران اروپا

این مورد نیز یکی از امکانات منحصر به فرد و بسیار کاربردی آموزشگاه ایران اروپا می باشد که تاثیر به سزایی در تسهیل روند آموزشی زبان آموزان دارد.

این پیام رسان به صورت اختصاصی توسط تخصصان IT نوشته و تهیه گردیده و همانطور که در شکل زیر نیز مشاهده می نمایید به محض شروع کلاس شما یک گروه اختصاصی در پیام رسان با استاد خود و دیگر همکلاسی ها خواهید داشت.

این پیام رسان شامل امکانات متعددی از جمله ارسال و دریافت متن، ارسال و دریافت فایل های صوتی و تصویری، ارسال و دریافت فایل های  word,excel,pdf قابلیت pin کردن پیام توسط اساتید، قابلیت ضبط صدا و ارسال آنی آن، قابلیت ویرایش و پاک نمودن پیام، قابلیت گزارش پیامهای حاوی مطالب نامرتبط توسط اساتید، دارای صندوق ذخیره جهت ذخیره مطالب مهم توسط زبان

این پیام رسان در کنار کلاس های آنلاین جهت موارد زیر به شما یاری خواهد داد

ارسال روزانه فایل های تکالیف مانند ویدیو یا هر چیز لازم توسط اساتید و زبان آموزان، پاسخ به سوالات و اشکالات درسی احتمالی زبان آموزان به صورت متوالی و منظم، رفع اشکال روزانه درسی زبان آموزان از دروس جاری ترم

رزرو کلاسهای جانبی

همانطور که قبلا نیز به شما عزیزان گفته شد تمامی زبان آموزان ایران اروپا در کنار کلاسهای اصلی خود 30 جلسه کلاس های جانبی بزرگسالان رایگان خواهند داشت که شما با کلیک بر روی این گزینه در پیشخوان خود وارد صفحه ای مطابق شکل زیر خواهید شد. از این طریق میتوانید هر جلسه کلاس دلخواه خود را رزرو و شرکت نمایید.

جهت آشنایی با کلاس های جانبی ایران اروپا کلیک کنید.

الو کمک

این سامانه راه ارتباطی مستقیم شما با پشتیبان آموزشی اختصاصی خودتان جهت رفع مشکلات درسی و مشاوره آموزشی میباشد. هرگاه احساس نمودید نیاز به مشاوره آموزشی دارید و یا نیاز به توضیح بیشتری در مورد یکی از مباحث درسی خود دارید با اعلام درخواست خود در این سامانه پشتیبانان آموزشی موسسه در اسرع وقت به کمک شما خواهند آمد.

این سامانه همانطور که در شکل زیر میبینید در پروفایل اختصاصی شما قرار دارد و به راحتی به آن دسترسی دارید.

دیگر امکانات نرم افزار:

این نرم افزار شامل امکانات بیشمار دیگری مانند شرکت در آزمون آنلاین، صدور کارنامه و نمرات در سامانه، بارگذاری تکالیف در پروفایل، اطلاع از وضعیت تحصیلی و … میباشد که در طول تحصیل شما در آموزشگاه زبان ایران اروپا کمک به سزایی در تسهیل یادگیری شما خواهد داشت.

ویژگی‌ های آموزش آنلاین زبان انگلیسی

  • امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
  • استفاده از حرفه‌ای‌ترین استادان زبان انگلیسی
  • امکان شرکت در کلاس های آنلاین بر روی تلفن همراه، تبلت یا کامپیوتر
  • تدریس هر چهار مهارت تاکید بر روی مهارت گفتاری (SPEAKING)
  • مشاوره و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی و آنلاین
  • کلاس‌های جانبی رایگان آنلاین در کنار کلاسهای اصلی
  • پشتیبانی آنلاین 24 ساعته

تعیین سطح و ثبت نام در کلاس های آنلاین بزرگسال زبان انگلیسی

تعیین سطح و ثبت همه روزه از ساعت 9:30 الی 20:30 رایگان و شفاهی و به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین صورت می پذیرد.

امتحانات در کلاس های آنلاین بزرگسال:

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان انگلیسی نیز به صورت غیر حضوری و در دو بخش شفاهی و کتبی برگزار میگردد و کلیه مهارت‌ها و زیر مهارت‌های زبانی شما در این امتحانات مورد ارزیابی می‌گیرند.

پس از 48 ساعت از آزمون، نمرات شما و کارنامه مجازی آن برای شما ارسال خواهد شد.

مشاوره رایگان
close slider


سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!