سوالات متداول
میانگین 5 (100%) از 5 رای
چرا موسسه زبان ایران اروپا را پیشنهاد می کنیم - Why Iran Europe

در موسسه زبان ایران اروپا چه کتاب‌هایی را تدریس می‌کنید؟

در دوره های مقدماتی و متوسطه ، کتاب‌های Four Corners  چاپ سال 2012، در دوره های فوق متوسطه کتاب های Passages، و در دوره های پیشرفته کتاب های Gold تدریس می شوند.

Four Cornersکتاب های Four Corners ایران اروپا کتابی است با ترکیب هر چهار مهارت اساسی، مخصوص آن دسته از بزرگسالانی که تمایل دارند زبان انگلیسی را بصورت کاملاً کاربردی در امور روزمره زندگی بیاموزند. روش تدریس این کتاب ترکیبی از روش ارتباطی و شیوه عملی نتیجه محور است. این کتاب روش تدریس واژگان، آموزش گرامر انگلیسی و اصطلاحات کاربردی روزمره را در هر درس با تمرین های نظام مند هر چهار مهارت اصلی زبان در هم آمیخته است. تمرکز اصلی کتاب Four Corners بر مهارت گفت و گو است تا زبان آموزان را تبدیل به سخنورانی با اعتماد به نفس و فصیح در زبان انگلیسی کند.
در پایان هر درس، تمرین های شفاهی خاصی برای ارزیابی عملکرد زبان آموزان در نظر گرفته شده‌اند و به آنان این امکان را می دهند که از نتیجه تحصیل و  میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.

Passages Book

ویرایش سوم کتاب Passages، نمونه تجدید نظر شده ویرایش اول این کتاب موفق، دو سطحی و چند مهارتی است که بزرگسالان و نوجوانان را از سطح فوق متوسط تا پیشرفته همراهی می‌کند. محتوای نو و به روز این کتاب، به همراه برنامه گام به گام  نگارش آکادمیک و همچنین بخش جدید Grammar plus با تمرین‌های اضافی، و بخش جدید دانشجو- محور خودآموز. فرصت‌های بسیاری برای پیشرفت مهارت‌های گفت و شنود، خواندن و نگارش زبان آموزان فراهم می کند.  هر کتاب به همراه یک سی دی نرم افزاری لغتنامه کمبریج با محتوای آکادمیک ارائه می‌شود.  این دوره ها به زبان آموزان این امکان را می دهد که به صورت روان و صحیح ارتباط برقرار کنند.

من می خواهم از پایین ترین سطح شروع کنم . آیا شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است؟

بله، الزامی است. معمولا در میان زبان آموزان تعریف دقیقی از عبارت “پایین ترین سطح” وجود نداشته و هر نفر از آن برداشت متفاوتی دارد. به همین خاطر همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان این مرکز شرکت کنند تامطمئن شویم آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدیِ به معنای واقعی وجود دارد یا خیر.

روش تدریس شما گرامر است یا مکالمه؟

تمرکز اصلی مرکز تخصصی ایران اروپا بر مهارت مکالمه بوده و به باور ما مهارت افراد در گفتگو است که میزان واقعی دانش آنان در زبان انگلیسی را نشان می‌دهد. ولی از سوی دیگر مهارت های مختلف زبان انگلیسی جدا از یکدیگر نبوده و تمامی آنها از جمله گرامر، در دوره‌های ما آموزش داده می شوند.

تنوع زمان بندی کلاس ها به چه صورت است؟

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، امکان این را دارد که با توجه به برنامه و زمانبندی‌های شما برای شما کلاس تشکیل دهد.
بسته به نیاز شما، زمان کلاس مورد نظر می‌تواند از ساعت 8 صبح تا 10 شب متغیر باشد.

آیا شما برای تمامی سطوح کلاس برگزار می کنید؟

در مقایسه با برخی موسسات دیگر که دوره‌های پیشرفته را برگزار نمی‌کنند، کلاس‌ها در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته در مرکز تخصصی ایران اروپا برگزار می‌شوند.

امتحانات موسسه زبان ایران اروپا به چه صورت است؟

علاوه بر امتحانات میان ترم و پایان ترم‌، یک آزمون شفاهی نیز در انتهای هر دوره برگزار می‌شود.
این روش هم به زبان آموزان فرصتی می دهد تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه امکان داده که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند و مشاوره های لازم را به آنها ارائه دهند.

چقدر طول می کشد تا زبان انگلیسی را به خوبی یاد بگیرم؟

اگر شما دوازده ترم را در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا با موفقیت بگذرانید، تمام نیازمندی‌های کاری و تحصیلی شما در یک کشور انگلیسی زبان تامین خواهند شد.
اما لازم به ذکر است که یادگیری زبان کاری مستمر و پایان ناپذیر بوده و بنابراین شما می توانید بر حسب نیاز و هدف خود در موسسه زبان ایران اروپا مشغول به تحصیل شوید.

هر ترم شامل چند جلسه است؟

بطور معمول، هر ترم از کلاس‌های گروهی و نیمه خصوصی مرکز آموزش زبان ایران اروپا در سطوح مقدماتی و متوسط شامل 24 جلسه و در سطوح پیشرفته‌تر (Four Corners 4 به بالا) شامل 20 جلسه یک ساعت و نیمه است که زبان آموزان می توانند بصورت یک، دو و یا سه روز در هفته در آنها شرکت کنند.
تعداد جلسات کلاسهای خصوصی این مرکز بر حسب معیارهای دقیقی تعیین می‌شوند که این امر بعد از مشاوره کامل کارشناسان ما با زبان آموزان انجام می‌پذیرد.

آیا در موسسه زبان ایران اروپا در پایان دوره‌ها مدرکی ارائه می‌شود؟

ارائه مدرک در مرکز تخصصی زبان انگلیسی ایران اروپا به دو صورت انجام می‌شود:
الف) به آن دسته از زبان آموزانی که دوره پیشرفته را در ایران اروپا را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، مدرک رسمی با مهر موسسه و با درج امضاء مدیر عامل و مدیر کل واحد آموزش اعطاء می گردد.
این گواهی نشان می‌دهد که فرد فارغ التحصیل، سطوح مقدماتی، متوسط و پیشرفته را طی کرده و معادل 12 ترم یا 450 ساعت آموزشی را در موسسه ایران اروپا گذرانده است.
این مدرک مورد تأیید اکثر شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی و غیر دولتی بوده چرا که در صورت استعلام، بخش امور فارغ التحصیلان قادر به ارسال فوری پاسخ خواهد بود.
ب) آن دسته از زبان‌آموزانی که دوره‌های تخصصی کوتاه مدت برگزار شده در این موسسه را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، موفق به دریافت گواهی پایان دوره خواهند شد.

آیا استادان ایران اروپا خوب هستند؟

تمامی استادان در موسسه آموزش زبان انگلیسی ایران اروپا، فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها در مقاطع مختلف بوده، دارنده مدارک و دیپلم‌های بین المللی روش تدریس زبان انگلیسی هستند و پس از سال‌ها تجربه تدریس در مقاطع گوناگون در این آموزشگاه مشغول به کار می‌شوند.

سرعت پیشرفت من در زبان انگلیسی چقدر است؟

جواب این سوال بسیار ساده است: مدت زمان مورد نیاز برای یادگیری زبان انگلیسی و یا هر زبان دیگر بستگی به سطح کنونی شما و میزان تمرین و پشتکار شما دارد.

تعداد دوره هایی که در ایران اروپا برگزار می شود چه تعداد است؟

تنوع کلاس‌ها در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا بسیار گسترده است.
جهت آشنایی با دوره‌ها و انتخاب کلاس مورد نیاز، به فهرست دوره‌های آموزشی مراجعه کرده یا با کارشناسان آموزشی ما تماس بگیرید.

آیا تکلیف درسی برای انجام دادن خواهم داشت؟

بله، قطعاً تکلیف خواهید داشت. در کنار کتاب مربوط به دوره‌ اصلی، کتاب‌های جانبی دیگری نیز کار می شود و تقریباً هر جلسه استاد تکالیفی را برایتان تعیین خواهد کرد که در جلسه بعدی بررسی و چک خواهد شد.

چرا باید به آموزشگاه زبان ایران اروپا بیایم؟

افتخار داشتن گواهینامه‌های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO 10015 نشان دهنده برتری مرکز تخصصی ایران اروپا در مدیریت کیفیت است که تاکید بر مکالمه زبان آموزان دارد.
کتاب هایی که در موسسه زبان ایران اروپا تدریس می شوند جدیدترین کتاب‌ها و مطابق با مدرن‌ترین شیوه‌های آموزش زبان انگلیسی هستند که کمکی شایان توجه برای زبان آموزان به شمار می‌رود.
این مرکز با داشتن بالغ بر 60 استاد تمام وقت که بی شک جزء برترین اساتید زبان انگلیسی در کشور به شمار می‌روند، یکی از بزرگترین گروه های علمی زبان انگلیسی را دارا است.
از دیگر نقاط قوت این موسسه بهره گیری از کارشناسان مجرب آموزشی تمام وقت می باشد که بطور مستمر آماده ارائه خدمات علمی و آموزشی هستند.

  

پرسش شما در این فهرست نبود؟ با ما تماس بگیرید:

شماره‌های تماس با موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

021-49109000

و یا اجازه دهید ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم: