آزمون آزمایشی آیلتس

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک) چیست؟

زبان آموزانی که خود را برای شرکت در آزمون آیلتس آماده می‌کنند، نیاز مبرم دارند که به صورت پیوسته و منسجم خود را محک بزنند تا بتوانند توانایی های خود را در آزمون بسنجند، از نقاط قوت و ضعف خود باخبر شوند و سیر پیشرفت دانش و عملکرد خود را ارزیابی کنند.

با توجه به هزینه آزمون ماک آیلتس بهترین راه برای سنجش عملکرد و آشنا شدن با قوانین و سبک برگزاری آزمون آیلتس، شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس است که سوالات و شرایط آزمون را شبیه سازی کرده و با هزینه‌ای ناچیز در مقایسه با هزینه 6،151،040 تومانی امتحان اصلی، این امکان را به داوطلب می‌دهند که تجربه‌ای مشابه تجربه شرکت در آزمون اصلی کسب کند.

در پاسخ به این سوال که “آزمون ماک چیست” باید بگوییم که به اینگونه آزمون‌ها، آزمون ماک (Mock Test) گفته می شود و هم اکنون توسط موسسات و مراکز آزمون مختلف و در سطوح کیفی گوناگون برگزار می‌شوند.

برای آگاهی از قیمت آزمون ماک آیلتس می توانید به جدول فوق مراجعه نمایید.

آزمون آزمایشی ماک

چرا ایران اروپا را برای ماک آیلتس انتخاب کنیم؟

سیستم برگزاری ازمون ماک در آموزشگاه زبان ایران اروپا به گونه ای طراحی شده است که به حرفه‌ای‌ترین نحو ممکن و با لحاظ کردن ریزترین جزئیات، آزمون اصلی آیلتس را برای شما شبیه سازی کرده و تجربه‌ای بسیار بسیار نزدیک به تجربه شرکت در آزمون اصلی آیلتس را به شما ارائه می‌دهد.

افزایش ترافیک سایت

مشاوره رایگان
close slider


سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!

همین حالا با ما تماس بگیرید!
Verified by MonsterInsights