دریافت تندیس نشان رضایت مندی مشتری در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری

تندیس نشان رضایت مندی مشتریسپاس بی کران به پروردگار دانش آفرین و دادار سخن پرور که با یاری وی و تلاش بی وقفه کارکنان و زحمتکشان موسسه زبان ایران اروپا ، این مجموعه موفق شد افتخاری دیگر به افتخارت خود بیفزاید.
با توجه به تلاش بی شائبه موسسه زبان ایران اروپا در راستای ارتقا کیفیت و جلب رضایت شما بزرگواران ، تندیس نشان رضایت مندی مشتری در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری از سوی مقامات دولتی و سیاسی به این موسسه به عنوان مجموعه ای پیشرو در این مقوله اهدا گردید.

دریافت نشان تندیس رضایت مندی مشتری

در این اجلاس ملی که با حمایت علمی و معنوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد ، منتخبان که از میان سازمان ها و شرکت های تولیدی و خدماتی فعال دولتی و خصوصی در عرصه اقتصاد کشور بودند، پس از ارزیابی شاخص های مشتری مداری توسط کمیته تخصصی همایش انتخاب شدند. گفتنی است که در این اجلاس نحوه رسیدگی به نیازهای مشتریان توسط تیم تحقیق و داوری مورد ارزیابی قرارگرفت و پس از بررسی خدمات ارائه شده و به دلیل نهادینه شدن اصل مشتری محوری و رعایت آن در تمام سطوح این تندیس به موسسه زبان ایران اروپا اهداء گردید.
در این اجلاس که از آن باعنوان بزرگترین اجلاس مشترک سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و مدیران خلاق و عالی‌رتبه کشور یاد می‌شود، موسسه ایران اروپا که در موضوع رعایت حقوق زبان آموزان و مشتری مداری گام های مهم و موثری برداشته بود و موجبات رضایت مشتریان خود را به نحو مطلوبی فراهم نموده، با اهدای نشان و لوح تقدیر این اجلاس قدردانی بعمل آمد.

تندیس رضایت مندی مشتری
موسسه زبان ایران اروپا همواره مشتری مداری را به وسیله ارائه بالاترین کیفیت و زبان آموز محوری سرلوحه کار خود قرار داده و جلب رضایت دانشجویان خود را فراهم نموده است از سوی مسئولین برگزار کننده اجلاس مورد تجلیل قرار گرفت. لازم به ذکر است داشتن بالاترین جامعه آمار زبان آموزان در غرب تهران ، بیشترین میزان رضایت مندی زبان آموزان از نحوه برگزاری کلاس ها و دریافت جوایز متعدد پیشین دلایل کسب این نشان بوده است.
سید حمید کلانتری، معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی، علی صادقی‌فرد، رئیس هیات مدیره انجمن علمی استاندارد ایران و سعید امامی، دبیر و عضو هیات مدیره انجمن مدیریت کیفیت ایران از سخنرانان اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری بودند.

سخنرانان ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری
شرکت تعاونی خاص ایران خودرو،صنایع غذایی محسن، بیمه پاسارگاد، چای ماسوله، شرکت عالی نسب ،موسسه مالی اعتباری ملل، لیزینگ بانک دی، پتروشیمی مبین، صنایع غذایی بهروز، شرکت صنعتی و بازرگانی صحت ، شرکت کاله از دیگر دریافت کنندگان نشان عالی و لوح زرین ششمین اجلاس سراسری رضایت مندی مشتری بودند.

شرکت کنندگان در ششمین اجلاس رضایت مندی مشتری

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *