تندیس رضایتمندی مشتری

دریافت تندیس نشان رضایتمندی مشتری در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری

سپاس بی کران به پروردگار دانش آفرین و دادار سخن پرور که با یاری وی و تلاش بی‌وقفه کارکنان و زحمتکشان موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، این مجموعه موفق شد افتخاری دیگر به افتخارت خود بیفزاید.
با توجه به تلاش بی شائبه موسسه زبان انگلیسی زبان ایران اروپا در راستای ارتقاء کیفیت و جلب رضایت شما، تندیس نشان رضایتمندی مشتری در ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری از سوی مقامات دولتی و سیاسی به این موسسه به عنوان مجموعه ای پیشرو در این زمینه اهدا شد.

دریافت نشان تندیس رضایت مندی مشتری

در این اجلاس ملی که با حمایت علمی و معنوی انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و فراکسیون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار شد، منتخبان که از میان سازمان‌ها و شرکت‌های تولیدی و خدماتی فعال دولتی و خصوصی در عرصه اقتصاد کشور بودند، پس از ارزیابی شاخص‌های مشتری مداری توسط کمیته تخصصی همایش انتخاب شدند. گفتنی است که در این اجلاس نحوه رسیدگی به نیازهای مشتریان توسط تیم تحقیق و داوری مورد ارزیابی قرارگرفت و پس از بررسی خدمات ارائه شده و به دلیل نهادینه شدن اصل مشتری محوری و رعایت آن در تمام سطوح، این تندیس به موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا اهدا شد.
در این اجلاس که از آن به اعنوان بزرگترین اجلاس مشترک سرمایه‌گذاران، تولیدکنندگان و مدیران خلاق و عالی‌رتبه کشور یاد می‌شود، از موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا که در موضوع رعایت حقوق زبان آموزان و مشتری مداری گام های مهم و موثری برداشته و رضایت مشتریان خود را به نحو مطلوبی کسب کرده است، با اهدای نشان و لوح تقدیر این اجلاس قدردانی بعمل آمد.

تندیس رضایت مندی مشتری
موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا که همواره مشتری مداری با ارائه بالاترین کیفیت، زبان آموز محوری و جلب رضایت دانشجویان را سرلوحه کار خود قرار داده از سوی مسئولین برگزار کننده اجلاس مورد تجلیل قرار گرفت. لازم به ذکر است داشتن بالاترین جامعه آمار زبان آموزان در غرب تهران، بیشترین میزان رضایتمندی زبان آموزان از نحوه برگزاری کلاس‌ها و دریافت جوایز متعدد پیشین، از دلایل کسب این نشان بوده‌اند.
سید حمید کلانتری معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی، علی صادقی‌فرد رئیس هیات مدیره انجمن علمی استاندارد ایران و سعید امامی دبیر و عضو هیات مدیره انجمن مدیریت کیفیت ایران از سخنرانان اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری بودند.

سخنرانان ششمین اجلاس رضایتمندی مشتری
شرکت تعاونی خاص ایران خودرو، صنایع غذایی محسن، بیمه پاسارگاد، چای ماسوله، شرکت عالی نسب ،موسسه مالی اعتباری ملل، لیزینگ بانک دی، پتروشیمی مبین، صنایع غذایی بهروز، شرکت صنعتی و بازرگانی صحت , شرکت کاله از دیگر دریافت کنندگان نشان عالی و لوح زرین ششمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری بودند.

شرکت کنندگان در ششمین اجلاس رضایت مندی مشتری

1 پاسخ
  1. کیمیا علیمردانی
    کیمیا علیمردانی گفته:

    آفرین بر شما که بهترین آموزشگاه زبان در تهران رو دارید
    خداقوت

    پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

نظر شما مهم است!
همین حالا به ما بگویید درباره این نوشته چه فکر می‌کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *