کلاس های جانبی

اولین و مهم ترین شعار موسسه دوری از کارکرد با اهداف بیزنس محور و ارائه بالاترین خدمات با بهترین کیفیت ممکن است. به خود می‌بالیم که همواره بر شعار و سیاست های خود پایبند بوده و هستیم و در این راستا توانستیم بیش از 15 عنوان کلاس جانبی با بیش از 70 ساعت در هفته را به صورت کاملا رایگان مختص زبان آموزان ایران اروپا برگزار نماییم. به جرات می‌توان گفت مجموعه ایران اروپا تنها موسسه زبان در کشور است که چنین کلاس هایی را ارائه می‌دهد. در کنار این مورد، فعالیت‌های دپارتمان بزرگسال آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، چیزی فراتر از برگزاری دوره‌های اصلی آموزشی از جمله Four Corners، Passages و دوره‌های مخصوص آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی است.

به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد و این مورد نیز یکی دیگر از دلایلی بود که تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.

در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

استادان به کارگرفته شده در این کلاس ها همگی از اساتید برتر ایران اروپا و کشور بوده و به راحتی اهداف آموزشی کلاس را پیاده سازی می‌کنند.

این کلاس ها یکی از بزرگترین نقاط قوت ایران اروپا هستند که باعث شده میزان پیشرفت زبان آموزان در مهارت های مختلف علی‌الخصوص مهارت مکالمه چندین برابر گردد.

این دوره ها فقط مختص زبان آموزان ایران اروپا بوده و تمامی زبان آموزان دوره های بزرگسال میتوانند مادامی که زبان آموز موسسه هستند از این کلاس ها استفاده نمایند.