انگلیسی برای جلسات کاری

انگلیسی برای جلسات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای جلسات کاری

شرکت در جلساتی که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، همیشه برای افرادی که زبان اول آنها غیرانگلیسی است یک چالش بزرگ و مضطرب کننده محسوب می‌شود. اینکه در یک جلسه به زبان انگلیسی، چه چیزی را چگونه و در چه زمانی بگوییم سوالی است که شما جواب آن را در این دوره خواهید گرفت.

موسسه زبان ایران اروپا در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای جلسات کاری، با مسلح کردن شما به مهارت های برقراری ارتباط، در کنار کلمات و اصطلاحات کاربردی، شمارا آماده می‌کند تا با اعتماد به نفس کامل در جلسات با مشتریان، شرکای تجاری و همکاران خارجی خود شرکت کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Speaking, Listening

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارشناسان و کارمندانی که نیاز دارند از زبان انگلیسی برای جلسات کاری استفاده کنند.

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

انگلیسی برای مکالمات تلفنی
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

در دنیای امروز، اکثر مشاغل نیاز به تماس های تلفنی روزانه دارند و با توجه به بین المللی بودن زبان انگلیسی، بسیاری از این تماس‌ها به زبان انگلیسی هستند.

گاهی اوقات حتی برای افرادی با سطح بالای دانش زبان انگلیسی، برقراری یک مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی چالش برانگیز می‌شود.

در دوره‌های تخصصی انگلیسی برای مکالمات تلفنی، بسیاری از این مشکلات حل می‌شوند. در این دوره تمامی اصطلاحات، استراتژی ها و قوانین مرتبط با مکالمات تلفنی کاری به شما تدریس خواهد شد تا بتوانید بدون نیاز به مترجم تمامی خواسته‌های کاری خود را در مکالمات تلفنی مطرح کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت تدریس شده : Speaking, Listening

مناسب برای: تمام افرادی که در محل کار خود نیاز به برقراری ارتباط تلفنی به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

 طی سالهای اخیر، ابزارهای ارتباطی آنلاین از جمله، پیام رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل‌ها تبدیل به قسمتی انکار نشدنی از زندگی شخصی و کاری ما شده‌اند.

در بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های بین المللی که با افراد انگلیسی زبان در ارتباط هستند، برقراری مکاتبات از طریق ایمیل جایگزین مکالمات تلفنی و نامه‌ها شده است.

درست مانند نامه نگاری و مکالمات تلفنی رسمی، در ایمیل های کاری هم نیاز به انتخاب کلمات و ساختارهای مناسب داریم و می‌بایست با در نظر گرفتن نوع ایمیلی که ارسال می‌شود، در ایجاد ارتباط هدفمند و موثر تلاش کنیم.

در دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای مکاتبات آنلاین، شیوه‌ها و قوانین نوشتن انواع ایمیل‌های رسمی، کاری، بازرگانی و تجاری به متقاضیان آموزش داده می‌شود.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای سطح Pre Intermediate به بالا در نظر گرفته شده، با شما تا زمان تسلط کامل بر برقراری ارتباط از طریق ایمیل همراه خواهیم بود!

جزئیات دوره

تعداد جلسات : 18

سطح پیش نیاز: Pre – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی، نیمه گروهی

مهارت تدریس شده : Writing

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود نیاز به ارسال و دریافت ایمیل به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای ارتباطات کاری

انگلیسی برای ارتباطات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای ارتباطات کاری

دوره آموزش زبان انگلیسی برای ارتباطات کاری، مخصوص افرادی است که در محل کار خود با همکاران و یا مشتریان انگلیسی زبان در ارتباط بوده و نیاز به برقراری ارتباط موثر و مفید با مشتریان و همکاران خارجی خود دارند.

فرقی ندارد که شما در غرفه نمایشگاه باشید، در یک مراسم شام و یا اینکه قصد داشته باشید شرکت خود را به یک بازدید کننده نشان بدهید. نیاز اصلی شما مکالمه با اعتماد به نفس کامل مکالمه است تا بتوانید روابط موفق و پایداری با همکاران، شرکا و مشتریان خارجی خود ایجاد کنید. این دوره تمام اصطلاحات و تکنیک‌ های مکالمه و برقراری ارتباطات کاری را به شما آموزش داده تا بتوانید بدون هیچ نگرانی، تمام امور محوله و روزمره خود را به زبان انگلیسی انجام دهید.

.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate در نظر گرفته شده است، تمرین‌ها و موقعیت‌های مختلف  که با موضوع مکالمات تجاری طراحی شده است، شما را قادر می‌سازد تا به هدف مورد نظر خود که همان ارتباط موثر به زبان انگلیسی است برسید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود با افراد انگلیسی زبان سر و کار دارند.

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

در بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات، توانایی در سخنرانی و برگزاری کنفرانس به زبان انگلیسی یکی از ویژگی‌های مهم افراد به شمار می‌رود.

در این میان حتی افرادی که از دانش و توانایی قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردارند هم لزوما قادر به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی نیستند.

با دوره تخصصی آموزش انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس (Presentation) نه تنها کلمات و اصطلاحات مهم برای رسیدن به این هدف را فرا خواهید گرفت، بلکه راهکارهای علمی و عملی برای ارائه هر چه بهتر مطالب به زبان انگلیسی را نیز خواهید آموخت.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس، برای آن دسته از متقاضیانی که برای معرفی محصولات و یا خدمات خود به زبان انگلیسی نیاز به ارائه کنفرانس و یا سخنرانی دارند بسیار موثر است.

در این دوره، تمامی نکات مرتیط با برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. پس از اتمام دوره فوق، فارغ التحصیلان این دوره به راحتی می‌توانند هر گونه خدمات، محصول و  موضوعات دیگر را بدون نگرانی در برابر یک جمع بزرگ معرفی کنند.

این دوره 18 جلسه‌ای برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate به بالا در نظر گرفته شده است.

وجود مباحث متنوع به همراه تمرین‌های دیداری و شنیداری در این دوره شما را قادر می‌سازد تا با فراگیری تکنیک های ارائه مطلب به زبان انگلیسی، با اعتماد به نفس کامل به اهداف خود دست پیدا کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح پیش نیاز: Upper Intermediate

نوع کلاس: خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارمندان واحد تحقیق و توسعه و بازاریابی و کلیه افرادی که نیاز به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای مدیران ارشد

انگلیسی برای مدیران ارشد
میانگین 5 (100%) از 1 رای

آموزش زبان انگلیسی، ویژه مدیران ارشد

موسسه زبان ایران اروپا پس از تحقیق فراوان درباره شرکت‌های بین المللی و نیازسنجی مدیران ارشد و میانی در این سازمان‌ها، دوره‌ای تخصصی و کاربردی را ویژه آموزش زبان انگلیسی به مدیران طراحی و تدوین نمود. در این دوره، هر آنچه که ممکن است مدیر یک شرکت یا سازمان بین المللی جهت ارتباط با کارمندان و مشتریان انگلیسی زبان خود نیاز داشته باشد پیش بینی شده و به متقاضیان ارائه خواهد شد.

انگلیسی برای مدیران ارشد

در این دوره به تمامی مهارت های زبان انگلیسی از جمله گفتگو (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) پرداخته می‌شود، و البته با توجه به نیاز مدیران ارشد که همان مهارت مکالمه است، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر ارتقای این مهارت خواهد داشت.

این دوره شامل سر فصل اصلی زیر است:


 • زبان انگلیسی برای ارتقاء ارتباطات مفید و موثر کاری با کارمندان و همکاران
 • زبان انگلیسی برای برگزاری کنفرانس و سخنرانی برای مشتریان و کارمندان
 • زبان انگلیسی برای اداره جلسات و ملاقات‌های کاری با مشتریان و همکاران
 • زبان انگلیسی برای امور بخش منابع انسانی ( تنبیه، تشویق، استخدام و ...)
 • زبان انگلیسی برای بهبود مشتری مداری
 • زبان انگلیسی برای نامه نگاری و ارسال ایمیل‌های رسمی
 • زبان انگلیسی برای مکالمات تلفنی

پس از اتمام این دوره، مدیران عزیز فارغ التحصیل توانایی‌های فوق را به طور کامل به دست خواهند آورد و بدون نیاز به مترجم و یا همراه می‌توانند کلیه امور روزانه کاری خود را به راحتی انجام دهند.

از دیگر ویژگی های مهم این دوره، قابلیت برگزاری آن به صورت آنلاین (از راه دور) است. از آنجا که مدیران مجموعه‌های بین المللی معمولا با مشکل کمبود وقت روبرو بوده و تنها در ساعات محدود و خاصی قادر به شرکت در این کلاس‌ها هستند، موسسه ایران اروپا می‌تواند در صورت درخواست متقاضیان، این دوره را حتی به صورت آنلاین و با پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین نرم افزار آموزش مجازی ارائه دهد. همچنین امکان اعزام استاد به مکان شرکت یا سازمان مورد نظر نیز وجود دارد. ساعات و روزهای برگزاری کلاس‌ها هم کاملا در اختیار مدیران ارجمند متقاضی این دوره‌ها خواهد بود.

از آنجا که شرط شرکت در این دوره داشتن حداقل سطح Pre-intermediate است، در صورتی که متقاضیان این دوره در سطح پایینتری از سطح مذکور قرار داشته باشند ، موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا کلاس های پیش نیاز را نیز در حداقل زمان ممکن برگزار می‌نماید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 40 جلسه در قالب دو ترم 20 جلسه ای

سطح پیش نیاز: Pre-intermediate

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده : Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز

صنعت نفت، به عنوان با اهمیت‌ترین صنعت کشور بدون شک از جایگاه ویژه‌ای در سطح داخلی و بین‌المللی برخوردار است.

مهندسین و متخصصین این صنعت به خوبی آگاه هستند که تسلط به زبان انگلیسی برای ارتباط با متخصصین سایر کشورهای فعال در این حوزه چه اهمیتی دارد.

در شرایط فعلی که پیشرفت در این صنعت کلیدی به یک رقابت تنگاتنگ بدل شده است، یادگیری زبان انگلیسی ویژه این رشته،  برای تمام افراد فعال در این حوزه حیاتی است.

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، با ارائه دوره‌های تخصصی ویژه فعالان حوزه نفت و گاز، امیدوار است بتواند نقشی مهم در یاری به صنعت اصلی کشور داشته و این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

.

دوره زبان انگلیسی ویژه صنایع نفت و گاز، شما را آماده می‌کند تا با استفاده از جنبه ی کاربردی زبان انگلیسی به استقبال سناریوهای متفاوت شغلی در این حوزه بروید.

تمرین‌های شنیداری در نظر گرفته شده در این دوره، شما را آماده برقراری ارتباط با لهجه‌های مختلف انگلیسی کرده و این مهارت با فراگیری اصطلاحات و واژگان مهم و کاربردی این صنعت کامل می‌شود.

حداقل سطح مورد نیاز برای شرکت در این دوره، Pre – Intermediate است.

این دوره تخصصی در پانزده فصل تهیه شده که هر فصل به زیر شاخه های متعدد خود همراه با جزئیات تقسیم شده است.
این سر فصل‌ها کلیه موارد مورد نیاز در حوزه صنعت نفت و گاز را در بر خواهند گرفت.

 • An International Industry
 • Upstream
 • Downstream
 • Safety First
 • Finding Oil and Gas
 • Drilling
 • Pipes and Pipelines
 • Working Offshore
 • Natural Gas
 • Oil and the Environment
 • Workshop Operations
 • Repairs and Maintenance
 • Refinery
 • Emergencies
 • Petrochemicals

جزیات دوره

تعداد جلسات : 50 جلسه در 2 ترم 25 جلسه ای

سطح : Pre – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی، نیمه گروهی

مهارت‌های تدریس شده : Reading, Writing, Speaking, Listening

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، متخصصان و کارمندان فعال در صنعت نفت و گاز

همه حقوق © برای موسسه زبان ایران اروپا محفوظ است
Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!