کلاس‌ های جانبی

کلاس‌ های جانبی
میانگین 4.6 (92.5%) از 8 رای
کلاس های جانبی

فعالیت‌های دپارتمان بزرگسال آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، چیزی بیشتر از برگزاری دوره‌های اصلی آموزشی از جمله Four Corners، Passages و دوره‌های مخصوص آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی است.

به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد.

به همین هدف، تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.

در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

تمامی کلاس‌های جانبی دپارتمان بزرگسالان برای دانشجویان موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا کاملا رایگان هستند. در ادامه، به جزئیاتی بیشتر از این کلاس‌ها و زمان‌های برگزاری آنها خواهیم پرداخت. 

  

کلاس های بحث آزاد

کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion)

کلاس‌های بحث آزاد موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، فرصتی هستند برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و بهبود توانایی‌ شما در مهارت گفتاری (Speaking).

در هر جلسه از این کلاس‌ها، یک موضوع توسط استاد به بحث گذاشته شده و دانشجویان درباره آن موضوع به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

علاوه بر بهبود مهارت کلامی، این کلاس‌ها به یادگیری کلمات جدید و رفع اشکال‌های گرامری شما نیز کمک می‌کنند.

کلاس های بحث آزاد در در سه سطح مقدماتی (Basic)، متوسط (Intermediate) و فوق متوسط و پیشرفته (Upper Intermediate & Advanced) برگزار می‌شوند تا دانشجویان در هر سطحی باشند بتوانند با خیال راحت از این فضا استفاده کنند.

کلاس‌ های تماشای فیلم (Movie)

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید، حتما می‌دانید که تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها به زبان اصلی، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود توانایی شنیداری (Listening) و همچنین افزایش دامنه واژگان (Vocabulary) در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر است.

اما مسئله اینجاست که دیدن فیلم به زبان انگلیسی برای زبان آموزان تازه کار چندان آسان نیست. دشواری این کار، آنها را یا به سوی تماشای فیلم با زیرنویس‌های فارسی سوق داده (که اصلا پیشنهاد نمی‌کنیم) یا آنان را بی انگیزه کرده و باعث می‌شود تماشای این فیلم‌ها را کلا رها کنند.

برای رفع این مشکل، آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا دوره‌های خاصی برای تماشای فیلم به زبان انگلیسی در دو سطح مقدماتی (Basic) و متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) برگزار می‌کند.

در این دوره‌ها، تعدادی از واژگان کلیدی مورد نیاز برای درک جملات داخل فیلم تدریس شده و سپس فیلم برای زبان آموزان پخش می‌شود.

بعد از تماشای فیلم، دانشجویان می‌توانند درباره موضوع فیلم به بحث و گفتگو پرداخته و کلماتی را که در آن آموخته‌اند تمرین کنند.

کلاس های تماشای فیلم علاوه بر یادگیری کلمات و اصطلاحات جدید، کمک بزرگی برای بهبود توانایی شنیداری شما (Listening) و آشنایی با لهجه‌های مختلف هستند.

کلاس های درک فیلم
کلاس های موسیقی

کلاس‌ های گوش کردن به موسیقی (Music)

علاوه بر دیدن فیلم، گوش کردن به موسیقی به یک زبان خارجی هم یکی دیگر از راه‌های گسترش دامنه واژگان و تقویت مهارت شنیداری (Listening) است، مخصوصا برای کسانی که موسیقی را به فیلم ترجیح داده یا وقت فیلم دیدن ندارند.

معمولا فرم و ادبیات مورد استفاده در ترانه‌های انگلیسی نسبت به صحبت‌های روزمره تفاوت‌هایی داشته و درک صحیح آنها به دانش و تکنیک‌های خاص خود نیاز دارد.

اگر علاقمند به پیشرفت توانایی‌‎های زبانی خود از راه موسیقی گوش کردن هستید، این کلاس‌ها را از دست ندهید! در کلاس‌های گوش کردن به موسیقی، واژگان کلیدی مورد نظر تدریس شده، موسیقی پخش شده و کلمات و اصطلاحات آموخته شده بارها تمرین می‌شود.

این کلاس‌ها هم درست همانند کلاس‌های تماشای فیلم، به گسترش دامنه واژگان (Vocabulary) و بهبود مهارت شنیداری (Listening) شما کمک فراوانی می‌کنند.

کلاس‌های گوش کردن به موسیقی در آموزشگاه زبان ایران اروپا برای دانشجویان سطوح متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) برگزار می‌شوند.

کلاس‌ های ویژه کار کردن روی لهجه (Accent)

لهجه‌های متفاوت نه تنها در زبان انگلیسی بلکه در تمامی زبان‌ها وجود دارند و به نوعی نشاندهنده شهر، منطقه محل زندگی و حتی فرهنگ و تحصیلات افراد هستند.

با وجود آنکه در بعضی از آزمون‌های بین المللی، لهجه افراد مستقیما در نمره آنها تاثیر ندارد، باز هم احتمال اینکه انگلیسی صحبت کردن با گویشی متفاوت ممکن است باعث کج فهمی و سوء تفاهم شود را نمی‌توان رد کرد.

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) خود در کنار دوره‌های اصلی‌شان اقدام به برگزاری کلاس‌های مخصوص کار بر روی لهجه (Accent) نموده است.

شرکت در این دوره‌ها نه تنها باعث می‌شود بتوانید آنچه یادگرفته‌اید را به خوبی منتقل کرده و با افراد Native (افرادی که زبان مادری‌شان انگلیسی است) ارتباط بهتری برقرار کنید، بلکه باعث خواهد شد در موقعیت‌های رو در رو، صحبت‌های این افراد را بهتر و سریع‌تر درک کنید.

کلاس های لهجه
کلاس های گرامر

کلاس‌ های مخصوص کار بر روی گرامر (English Grammar)

یکی دیگر از کلاس‌ های جانبی برگزار شده در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، کلاس‌های گرامر رایگان و حضوری در موسسه هستند.

هدف از برگزاری این دوره‌‌ها، پیدا کردن و رفع اشکالات دستورزبانی زبان آموزان است تا بتوانند توانایی خود را در بدون ایراد صحبت کردن (Accuracy) بهبود داده و بتوانند در آزمون‌های موسسه یا آزمون‌های بین‌المللی، نمره‌های بهتری کسب کنند.

این کلاس های جانبی به صورت کامل توسط سوپروایزرهای موسسه برگزار می‌شوند که درست همانند کلاس های بحث آزاد به صورت مستمر و در طول هفته بوده و زبان آموزان می‌توانند طبق جدول مربوطه در این کلاس‌ها شرکت کنند.

کلاس‌های گرامر فقط برای زبان آموزانی که در دوره‌های اصلی موسسه زبان ایران اروپا مشغول به تحصیل هستند به صورت رایگان برگزار می‌شود. از داوطلبانی که فقط خواستار شرکت در هر یک از کلاس‌های گرامر هستند، هزینه‌ای جداگانه دریافت می‌شود.

لازم به ذکر است که شرکت در کلاس‌های گرامر برای زبان آموزان موسسه زبان ایران اروپا کاملا اختیاری است.

کلاس‌ نکته ها و تکنیک های آیلتس (IELTS Tips & Technics)

این روزها بازار آزمون IELTS در کشور ما بسیار داغ است و شاید شما هم یکی از متقاضیان شرکت در این آزمون بین‌المللی باشید.

اگر با نحوه برگزاری آزمون آیلتس آشنا باشید، احتمالا می‌دانید که گرفتن نمرات بالا و مناسب در این آزمون به چیزی بیشتر از دانش بالای زبان انگلیسی نیاز دارد.

در کلاس نکته ها و تکنیک های آیلتس، روش هایی آموزش داده می‌شوند تا با استفاده از آنها بتوانید فرد امتحان گیرنده یا تصحیح کننده را بهتر متقاعد کنید که برای شما امتیاز بالاتری درنظر بگیرد.

بالا بردن توانایی افراد در ایده پردازی و خلاقیت، نکته‌هایی در مورد اینکه کدام عبارت برای صحبت مناسب است و کدام برای نوشتن، استفاده صحیح از جملات ساده (Simple)، پیچیده (Complex) و ترکیبی (Compound) در جای خود، تکنیک‌های تست زنی و چگونگی استفاده بهینه از زمان در هنگام آزمون از موارد تدریس شده در این کلاس هستند.

این کلاس همانطور که از نامش پیداست، برای دانشجویان دوره‌های آیلتس در موسسه زبان ایران اروپا به صورت هفتگی و رایگان برگزار می‌شود.

کلاس های IELTS Tips and Techniques
کلاس های Writing

کلاس‌ تکنیک‌ های مخصوص نوشتن (Writing)

اگر متقاضی شرکت در آزمون‌ های بین المللی مثل IELTS یا TOEFL iB باشید، حتما از اهمیت صحیح نوشتن و رعایت نکات نگارشی در نوشتن یک نامه یا متن آگاه هستید.

البته اهمین نگارش صحیح فقط در این آزمون‌ها نیست. چه در یک شرکت بازرگانی کار می‌کنید و برای مکاتبات ایمیلی خود به زبان انگلیسی نیاز دارید و چه می‌خواهید در آزمون‌های آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا نمره بهتری کسب کنید، شرکت در این دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در کلاس های تکنیک های نوشتاری، عبارات و اصطلاحات تخصصی برای انواع نامه‌ نگاری‌های رسمی و غیر رسمی، نوشتن مقالات، گزارش‌ها، متن‌های تبلیغاتی، محتوای وبسایت‌ها و بسیاری موارد دیگر به شما آموزش داده می‌شود.

کلاس‌ های Writing در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا برای دانشجویان موسسه به صورت رایگان و در دو سطح متوسط (Intermediate) و فوق متوسط (Upper – Intermediate) برگزار می‌شوند.

کلاس‌ های ویژه شنیدن و درک اخبار (News)

بسیاری از زبان‌آموزان هستند که علاقه چندانی به دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی به زبان انگلیسی نداشته اما همچنان مشتاق هستند توانایی‌های شنیداری (Listening) خود را با دیدن ویدیو بهبود بخشند.

برای این افراد و دیگر دانشجویانی که به دیدن اخبار به زبان انگلیسی علاقه دارند، دوره‌ ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

در کلاس‌های تخصصی شنیدن و درک اخبار، تمرکز اصلی روی صحبت‌های رسمی و چگونگی خبررسانی به زبان انگلیسی است.

در این کلاس‌ها، علاوه بر تقویت مهارت شنیداری (Listening) شما، واژه‌های تخصصی بسیاری در موضوعات سیاست، اقتصاد، مسائل اجتماعی، ورزش، آب و هوا و غیره نیز تدریس شده و طرز استفاده صحیح از آنها نیز آموزش داده می‌شود.

این دوره نیز برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده و شرکت در آن نیز همانند کلاس‌ های جانبی دیگر، برای زبان آموزان آموزشگاه ایران اروپا رایگان است.

کلاس های NEWS
کلاس های استندآپ کمدی

کلاس‌ های استندآپ کمدی (Stand Up Comedy)

اگر از فضاهای خشک و بیش از حد جدی در بعضی محیط‌های آموزشی خسته شده‌اید، احتمالا دوره‌های استندآپ کمدی در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا برایتان بسیار جذاب خواهند بود.

در این کلاس‌ها، کلمات و اصطلاحات جدید با رویکرد تقویت مهارت‌های گفتار (Speaking)، شنیدن (Listening) و گسترش دایره واژگان (Vocabulary) و در قالب موضوعات سرگرم کننده و خنده دار به شما آموزش داده خواهند شد.

توجه داشته باشید که در این کلاس‌ها تنها شنونده نخواهید بود، بلکه همه زبان آموزان در آن به صورت فعال شرکت داشته و هر یک به نوبه خود نقش یک استندآپ کمدین را اجرا خواهند کرد.

این کلاس‌ های جانبی برای سطوح زبانی متوسط (Intermediate) به بالا درنظر گرفته شده و تنها برای زبان آموزان موسسه ایران اروپا رایگان هستند.

کلاس‌ های مخصوص مکالمه در موقعیت‌ های واقعی (Real English)

شکی نیست که یکی از اصلی‌ترین کاربردهای یادگیری یک زبان خارجی، مواجه شدن با افراد در یک کشور خارجی در موقعیت‌های متفاوت و به اصطلاح بیرون کشیدن گلیم خود از آب است.

متاسفانه، بسیاری از زبان آموزان در طول تحصیل خود آنقدر در جنبه تئوری و ساختاری زبان انگلیسی غرق می‌شوند که قسمت عملی و کاربردی این زبان عملا به حاشیه رانده می‌شود.

کلاس های مخصوص مکالمه در موقعیت های واقعی (Real English) دقیقا برای حل همین مشکل طراحی شده‌اند.

در این کلاس‌ها واژگان، اصطلاحات، جملات و تکنیک‌های خاص موقعیت‌های روزمره از جمله سوار هواپیما شدن، خرید کردن، صحبت با افسران پلیس، گرفتن اتاق در هتل و بسیاری موارد مشابه آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها برای دانشجویان سطح پیش از متوسط (Pre-Intermediate) تا پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده است.

کلاس های Real English
کلاس های TED Talk

کلاس‌ های TED Talk

وبسایت تد تاک با بیش از 100000 ویدیو و 9 میلیون دنبال کننده، تا به امروز نقش غیر قابل انکاری در به تصویر آوردن نحوه درست ارائه مطالب (lecturing) داشته است. ویدیو های این وبسایت غالبا در زمان کم (بین ۸ تا ۲۰ دقیقه) بهترین و مفید‌ترین اطلاعات ممکن را در اختیار عموم می‌گذارد. در  موسسه زبان ایران اروپا مفتخر است که کلاسی جانبی حول این ویدیو ها و موضوعاتش خدمت زبان آموزان و دانشجویان گرامی ارائه کند.
این کلاس علاوه بر تقویت مهارت گفتاری (speaking) و شنیداری (listening)، اهداف دیگری نیز دارد:
۱. مهارت تفکر نقادانه (Critical Thinking)
تمامی مطالب ارائه شده در این ویدیو ها حاصل سال ها تحقیق و تجربه در مورد امر مورد نظر است. بعلاوه، مطالب ارائه غالبا موضوعات جدید را از زوایای خاص و جدید مورد بحث قرار میدهند که این مهم فرصت خوبی برای زبان آموزان است تا با استفاده از دانش زبانی خود در مورد موضوعات جدید به بحث بپردازند.
۲.گسترش دایره واژگان (Vocabulary)
بدون شک دامنه زیاد لغات برای هر زبان اموزی در طول دوران تحصیل یک دغدغه بوده است. علاوه بر آن، فیلم‌های سینمایی و سریال ها به طور کلی در فضای آموزشی قرار ندارند و کلمات ارائه-و البته شنیده- شده نمی‌توانند در آزمون‌ های بین المللی مورد استفاده قرار گیرند. ویدیو های این وبسایت با استفاده از کلمات علمی در فضای مناسب دانش لغات زبان اموزان را در موضوعات مختلف مورد هدف قرار داده و آن را تقویت خواهد کرد.
۳. جملات پیچیده (Complex Sentences)
در سطوح بالاتر زبان استفاده از جملات پیچیده و به اصطلاح (Complex) دغدغه‌ی زبان آموزان است. ویدیو های تد به زبان اموزان این امکان را میدهد که جملات پیچیده و در عین حال قابل فهم را در محیطی علمی (Academic) را دیده و از نکات گرامری موجود در صحبت کردن خود استفاده کنند.
۴. مهارت ارائه (Presentation)
هدف اصلی و ستون اصلی کلاس تد بر این اصل استوار است. زبان اموزان با استفاده از ۳ مهارت بالا ویدیو های ارائه شده در کلاس را این بار با دانش زبانی خود به همکلاسی هایشان ارائه می‌دهند. اعتماد به نفس در ارائه از دیگر عواملی است که در این کلاس مورد هدف است.
آشنایی با دیگر لهجه های انگلیسی، تمرکز بر تلفظ درست لغات، تن صدا و استرس کلمات از دیگر مواردی است که در این کلاس بر روی آن تمرکز می‌شود.

کلاس های TNT

آیا سال‌هاست که مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستید؟

متاسفنه، بسیاری زبان آموزان سطح بالا با وجود دانستن واژگان فراوان و ساختارهای پیشرفته در زبان انگلیسی ممکن است در بحث های ساده هم از نظر ایده “کم بیاورند” و ندانند چه باید بگویند.

دلیل اصلی این موضوع، کمبود اطلاعات عمومی، آشنا نبودن با روش‌های مباحثه و نبودن در جریان اخبار روز دنیا است.
کلاس تی ان تی بر اساس کتب مدرن و ادبیات رایج دانشگاهی، روزنامه ها، توییتر و رمان‌های مطرح دنیا طراحی شده است. برگزاری این کلاس‌ها روشی نوآورانه است که زبان آموزان را با دریای دانش مالتی مدیا و زبان به روز تویتتر و شبکه های اجتماعی درگیر می کند و موضوعات و مباحثی را ارائه می دهد که نه تنها باعث پرورش آکادمیک زبان انگلیسی دانشجویان می شود بلکه زبان آموزان را با نحوه ی مباحثه،استنتاج و مقاله نویسی آشنا می کند.

شرکت کنندگان این دوره قادر خواهند بود تا در محیط های دانشگاهی، کالج‌ها و ادارات زبان انگلیسی آکادمیک و به روز را به کار ببرند.
ما در کلاس های TNT موضوعات روز دنیا را هفته به هفته و کاملا به روز با رویکردی نقادانه و آموزشی بررسی می‌کنیم. کلاس‌ها شامل بخش هایی نظیر مشاهده ویدیو، بررسی توییت ها، روزنامه ها و سخنرانی ها خواهند بود و فعالیت های نظیر قدرت حل مسئله به دانشجویان ارائه می‌شود.

به طور خلاصه، در این کلاس سعی شده شما با یک دید آموزشی موضوعات روز جهان را بررسی کنید.

کلاس های TNT
کلاس های مشاوره آموزشی

کلاس‌ های مشاوره آموزشی (LF)

آیا دیده‌اید که بعضی افراد برای آموختن مهارتی مثل زبان انگلیسی زحمت بسیاری کشیده و در نهایت نیز موفق به کسب نمره خوبی در ازمون‌های خود نمی‌شوند؟

از طرف دیگر، افراد دیگری هم هستند که درست به صورت برعکس، به خود زحمت چندانی نداده و نتایج خوبی هم بدست می‌آورند. این افراد، “آموختن را آموخته‌اند”.

در کلاس‌های LF، به شما یاد خواهیم داد چگونه درس بخوانید و چه بکنید و چه نکنید تا زحمات شما به هدر نرود.

این کلاس‌ها توسط برترین استادان و سوپروایزرهای موسسه ایران اروپا برگزار می‌شوند و شرکت در آنها برای دانشجویان آموزشگاه زبان ایران اروپا کاملا رایگان است.

جدول زمانبندی کلاس های جانبی موسسه زبان ایران اروپا برای بزرگسالان را می‎‌توانید در اینجا ملاحظه کنید.

کلاس های بحث آزاد شعبه مرکزی
کلاس های جانبی شعبه مرکزی2
کلاس های جانبی شعبه صادقیه

سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

انگلیسی برای جلسات کاری

انگلیسی برای جلسات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای جلسات کاری

شرکت در جلساتی که به زبان انگلیسی برگزار می‌شوند، همیشه برای افرادی که زبان اول آنها غیرانگلیسی است یک چالش بزرگ و مضطرب کننده محسوب می‌شود. اینکه در یک جلسه به زبان انگلیسی، چه چیزی را چگونه و در چه زمانی بگوییم سوالی است که شما جواب آن را در این دوره خواهید گرفت.

موسسه زبان ایران اروپا در دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای جلسات کاری، با مسلح کردن شما به مهارت های برقراری ارتباط، در کنار کلمات و اصطلاحات کاربردی، شمارا آماده می‌کند تا با اعتماد به نفس کامل در جلسات با مشتریان، شرکای تجاری و همکاران خارجی خود شرکت کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Speaking, Listening

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارشناسان و کارمندانی که نیاز دارند از زبان انگلیسی برای جلسات کاری استفاده کنند.

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

انگلیسی برای مکالمات تلفنی
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکالمات تلفنی

در دنیای امروز، اکثر مشاغل نیاز به تماس های تلفنی روزانه دارند و با توجه به بین المللی بودن زبان انگلیسی، بسیاری از این تماس‌ها به زبان انگلیسی هستند.

گاهی اوقات حتی برای افرادی با سطح بالای دانش زبان انگلیسی، برقراری یک مکالمه تلفنی به زبان انگلیسی چالش برانگیز می‌شود.

در دوره‌های تخصصی انگلیسی برای مکالمات تلفنی، بسیاری از این مشکلات حل می‌شوند. در این دوره تمامی اصطلاحات، استراتژی ها و قوانین مرتبط با مکالمات تلفنی کاری به شما تدریس خواهد شد تا بتوانید بدون نیاز به مترجم تمامی خواسته‌های کاری خود را در مکالمات تلفنی مطرح کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت تدریس شده : Speaking, Listening

مناسب برای: تمام افرادی که در محل کار خود نیاز به برقراری ارتباط تلفنی به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای مکاتبات آنلاین (ایمیل)

 طی سالهای اخیر، ابزارهای ارتباطی آنلاین از جمله، پیام رسان‌ها، شبکه‌های اجتماعی و ایمیل‌ها تبدیل به قسمتی انکار نشدنی از زندگی شخصی و کاری ما شده‌اند.

در بیشتر شرکت‌ها و سازمان‌های بین المللی که با افراد انگلیسی زبان در ارتباط هستند، برقراری مکاتبات از طریق ایمیل جایگزین مکالمات تلفنی و نامه‌ها شده است.

درست مانند نامه نگاری و مکالمات تلفنی رسمی، در ایمیل های کاری هم نیاز به انتخاب کلمات و ساختارهای مناسب داریم و می‌بایست با در نظر گرفتن نوع ایمیلی که ارسال می‌شود، در ایجاد ارتباط هدفمند و موثر تلاش کنیم.

در دوره تخصصی آموزش زبان انگلیسی برای مکاتبات آنلاین، شیوه‌ها و قوانین نوشتن انواع ایمیل‌های رسمی، کاری، بازرگانی و تجاری به متقاضیان آموزش داده می‌شود.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای سطح Pre Intermediate به بالا در نظر گرفته شده، با شما تا زمان تسلط کامل بر برقراری ارتباط از طریق ایمیل همراه خواهیم بود!

جزئیات دوره

تعداد جلسات : 18

سطح پیش نیاز: Pre – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی، نیمه گروهی

مهارت تدریس شده : Writing

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود نیاز به ارسال و دریافت ایمیل به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای ارتباطات کاری

انگلیسی برای ارتباطات کاری
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای ارتباطات کاری

دوره آموزش زبان انگلیسی برای ارتباطات کاری، مخصوص افرادی است که در محل کار خود با همکاران و یا مشتریان انگلیسی زبان در ارتباط بوده و نیاز به برقراری ارتباط موثر و مفید با مشتریان و همکاران خارجی خود دارند.

فرقی ندارد که شما در غرفه نمایشگاه باشید، در یک مراسم شام و یا اینکه قصد داشته باشید شرکت خود را به یک بازدید کننده نشان بدهید. نیاز اصلی شما مکالمه با اعتماد به نفس کامل مکالمه است تا بتوانید روابط موفق و پایداری با همکاران، شرکا و مشتریان خارجی خود ایجاد کنید. این دوره تمام اصطلاحات و تکنیک‌ های مکالمه و برقراری ارتباطات کاری را به شما آموزش داده تا بتوانید بدون هیچ نگرانی، تمام امور محوله و روزمره خود را به زبان انگلیسی انجام دهید.

.

در این دوره 18 جلسه‌ای که برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate در نظر گرفته شده است، تمرین‌ها و موقعیت‌های مختلف  که با موضوع مکالمات تجاری طراحی شده است، شما را قادر می‌سازد تا به هدف مورد نظر خود که همان ارتباط موثر به زبان انگلیسی است برسید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح : Upper – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: تمامی افرادی که در محل کار خود با افراد انگلیسی زبان سر و کار دارند.

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس

در بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و ادارات، توانایی در سخنرانی و برگزاری کنفرانس به زبان انگلیسی یکی از ویژگی‌های مهم افراد به شمار می‌رود.

در این میان حتی افرادی که از دانش و توانایی قابل قبولی در زبان انگلیسی برخوردارند هم لزوما قادر به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی نیستند.

با دوره تخصصی آموزش انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس (Presentation) نه تنها کلمات و اصطلاحات مهم برای رسیدن به این هدف را فرا خواهید گرفت، بلکه راهکارهای علمی و عملی برای ارائه هر چه بهتر مطالب به زبان انگلیسی را نیز خواهید آموخت.

دوره آموزش زبان انگلیسی برای سخنرانی و کنفرانس، برای آن دسته از متقاضیانی که برای معرفی محصولات و یا خدمات خود به زبان انگلیسی نیاز به ارائه کنفرانس و یا سخنرانی دارند بسیار موثر است.

در این دوره، تمامی نکات مرتیط با برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی به متقاضیان آموزش داده خواهد شد. پس از اتمام دوره فوق، فارغ التحصیلان این دوره به راحتی می‌توانند هر گونه خدمات، محصول و  موضوعات دیگر را بدون نگرانی در برابر یک جمع بزرگ معرفی کنند.

این دوره 18 جلسه‌ای برای زبان آموزان سطح Upper Intermediate به بالا در نظر گرفته شده است.

وجود مباحث متنوع به همراه تمرین‌های دیداری و شنیداری در این دوره شما را قادر می‌سازد تا با فراگیری تکنیک های ارائه مطلب به زبان انگلیسی، با اعتماد به نفس کامل به اهداف خود دست پیدا کنید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 18

سطح پیش نیاز: Upper Intermediate

نوع کلاس: خصوصی ، نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده: Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، کارمندان واحد تحقیق و توسعه و بازاریابی و کلیه افرادی که نیاز به برگزاری کنفرانس و سخنرانی به زبان انگلیسی دارند.

انگلیسی برای مدیران ارشد

انگلیسی برای مدیران ارشد
میانگین 5 (100%) از 1 رای

آموزش زبان انگلیسی، ویژه مدیران ارشد

موسسه زبان ایران اروپا پس از تحقیق فراوان درباره شرکت‌های بین المللی و نیازسنجی مدیران ارشد و میانی در این سازمان‌ها، دوره‌ای تخصصی و کاربردی را ویژه آموزش زبان انگلیسی به مدیران طراحی و تدوین نمود. در این دوره، هر آنچه که ممکن است مدیر یک شرکت یا سازمان بین المللی جهت ارتباط با کارمندان و مشتریان انگلیسی زبان خود نیاز داشته باشد پیش بینی شده و به متقاضیان ارائه خواهد شد.

انگلیسی برای مدیران ارشد

در این دوره به تمامی مهارت های زبان انگلیسی از جمله گفتگو (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing) پرداخته می‌شود، و البته با توجه به نیاز مدیران ارشد که همان مهارت مکالمه است، این دوره تاکید بسیار ویژه‌ای بر ارتقای این مهارت خواهد داشت.

این دوره شامل سر فصل اصلی زیر است:


 • زبان انگلیسی برای ارتقاء ارتباطات مفید و موثر کاری با کارمندان و همکاران
 • زبان انگلیسی برای برگزاری کنفرانس و سخنرانی برای مشتریان و کارمندان
 • زبان انگلیسی برای اداره جلسات و ملاقات‌های کاری با مشتریان و همکاران
 • زبان انگلیسی برای امور بخش منابع انسانی ( تنبیه، تشویق، استخدام و ...)
 • زبان انگلیسی برای بهبود مشتری مداری
 • زبان انگلیسی برای نامه نگاری و ارسال ایمیل‌های رسمی
 • زبان انگلیسی برای مکالمات تلفنی

پس از اتمام این دوره، مدیران عزیز فارغ التحصیل توانایی‌های فوق را به طور کامل به دست خواهند آورد و بدون نیاز به مترجم و یا همراه می‌توانند کلیه امور روزانه کاری خود را به راحتی انجام دهند.

از دیگر ویژگی های مهم این دوره، قابلیت برگزاری آن به صورت آنلاین (از راه دور) است. از آنجا که مدیران مجموعه‌های بین المللی معمولا با مشکل کمبود وقت روبرو بوده و تنها در ساعات محدود و خاصی قادر به شرکت در این کلاس‌ها هستند، موسسه ایران اروپا می‌تواند در صورت درخواست متقاضیان، این دوره را حتی به صورت آنلاین و با پیشرفته‌ترین و کامل‌ترین نرم افزار آموزش مجازی ارائه دهد. همچنین امکان اعزام استاد به مکان شرکت یا سازمان مورد نظر نیز وجود دارد. ساعات و روزهای برگزاری کلاس‌ها هم کاملا در اختیار مدیران ارجمند متقاضی این دوره‌ها خواهد بود.

از آنجا که شرط شرکت در این دوره داشتن حداقل سطح Pre-intermediate است، در صورتی که متقاضیان این دوره در سطح پایینتری از سطح مذکور قرار داشته باشند ، موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا کلاس های پیش نیاز را نیز در حداقل زمان ممکن برگزار می‌نماید.

جزئیات دوره

تعداد جلسات: 40 جلسه در قالب دو ترم 20 جلسه ای

سطح پیش نیاز: Pre-intermediate

نوع کلاس: خصوصی و نیمه خصوصی

مهارت‌های تدریس شده : Reading, Writing, Listening, Speaking

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی شرکت‌ها و سازمان‌های خصوصی و دولتی

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز
میانگین 5 (100%) از 1 رای

انگلیسی برای صنعت نفت و گاز

صنعت نفت، به عنوان با اهمیت‌ترین صنعت کشور بدون شک از جایگاه ویژه‌ای در سطح داخلی و بین‌المللی برخوردار است.

مهندسین و متخصصین این صنعت به خوبی آگاه هستند که تسلط به زبان انگلیسی برای ارتباط با متخصصین سایر کشورهای فعال در این حوزه چه اهمیتی دارد.

در شرایط فعلی که پیشرفت در این صنعت کلیدی به یک رقابت تنگاتنگ بدل شده است، یادگیری زبان انگلیسی ویژه این رشته،  برای تمام افراد فعال در این حوزه حیاتی است.

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، با ارائه دوره‌های تخصصی ویژه فعالان حوزه نفت و گاز، امیدوار است بتواند نقشی مهم در یاری به صنعت اصلی کشور داشته و این کار را به بهترین نحو ممکن انجام دهد.

.

دوره زبان انگلیسی ویژه صنایع نفت و گاز، شما را آماده می‌کند تا با استفاده از جنبه ی کاربردی زبان انگلیسی به استقبال سناریوهای متفاوت شغلی در این حوزه بروید.

تمرین‌های شنیداری در نظر گرفته شده در این دوره، شما را آماده برقراری ارتباط با لهجه‌های مختلف انگلیسی کرده و این مهارت با فراگیری اصطلاحات و واژگان مهم و کاربردی این صنعت کامل می‌شود.

حداقل سطح مورد نیاز برای شرکت در این دوره، Pre – Intermediate است.

این دوره تخصصی در پانزده فصل تهیه شده که هر فصل به زیر شاخه های متعدد خود همراه با جزئیات تقسیم شده است.
این سر فصل‌ها کلیه موارد مورد نیاز در حوزه صنعت نفت و گاز را در بر خواهند گرفت.

 • An International Industry
 • Upstream
 • Downstream
 • Safety First
 • Finding Oil and Gas
 • Drilling
 • Pipes and Pipelines
 • Working Offshore
 • Natural Gas
 • Oil and the Environment
 • Workshop Operations
 • Repairs and Maintenance
 • Refinery
 • Emergencies
 • Petrochemicals

جزیات دوره

تعداد جلسات : 50 جلسه در 2 ترم 25 جلسه ای

سطح : Pre – Intermediate

نوع کلاس  : خصوصی، نیمه گروهی

مهارت‌های تدریس شده : Reading, Writing, Speaking, Listening

مناسب برای: مدیران ارشد و میانی، متخصصان و کارمندان فعال در صنعت نفت و گاز

منابع آموزش زبان انگلیسی

منابع آموزش زبان انگلیسی
میانگین 4.8 (95%) از 4 رای

منابع آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا از منابع آموزشی جدید و معتبر برای آموزش زبان انگلیسی به رده‌های مختلف سنی استفاده می‌کند.

در دوره‌ های ترمیک بزرگسالان برای سطوح مقدماتی تا متوسط از کتاب‌های Four Corners و برای سطوح پیشرفته‌تر از کتاب‌های First Certificate Masterclass، Pasages و CAE Result استفاده می‌شود.

در دوره های ترمیک نوجوانان از مراحل ابتدایی تا پیشرفته، کتاب های Solutions تدریس می‌شوند.

منابع آموزشی دوره های ترمیک کودکان نیز کتاب های First Friends و Family and Friends دانشگاه آکسفورد هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، روی تصاویر پایین کلیک کنید!

دوره‌های آمادگی آزمون‌ های بین المللی

به این صفحه امتیاز دهید

دوره‌های آمادگی آزمون های بین المللی

آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا
آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا

IELTS) General and Academic)

کلاس‌های نیمه گروهی آیلتس

منابع: تمامی کتاب‌‎ها و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه زبان ایران اروپا + کتاب‌های Cambridge برای تمرین

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات: 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس‌های خصوصی آیلتس:

کلاس‌های خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت و ضعف در سطوح پایه خواهان برگزاری این نوع کلاس هستند برگزار می‌شود.
تعداد جلسات این کلاس‌ها بسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

TOEFL iBT

کلاس‌های نیمه گروهی تافل آی بی تی

منابع: تمامی کتاب‌ها و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه زبان ایران اروپا + کتاب Delta

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات : 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس‌های خصوصی تافل آی بی تی:

کلاس‌های خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت یا ضعف در سطوح پایه خواهان برگزاری این نوع کلاس هستند برگزار می‌شود.
تعداد جلسات این کلاس‌ها، بسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

آزمونهای بین المللی موسسه ایران اروپا
آزمون های بین المللی موسسه ایران اروپا

FCE

کلاس‌های نیمه گروهی FCE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های First Certificate Masterclass + Essential Idioms

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات به ازای هر ترم : 30 جلسه + 15 جلسه کلاس بحث آزاد در هر ترم + 2 آزمون آزمایشی در هر ترم

CAE

کلاس‌های نیمه گروهی CAE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های  Cambridge English Vocabulary for Advanced Grammer in Use + CAE result

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

آزمون CAE
آزمون CPE موسسه زبان ایران اروپا

CPE

کلاس‌های نیمه گروهی CPE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های CPE Master Class +  1100 Words + Advance Grammer in Use

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

PTE

کلاس‌های PTE فقط به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

تعداد جلسات: 20جلسه

حداقل سطح زبان دانشجو: Upper intermediate

منابع : جزوات تخصصی موسسه زبان ایران اروپا

آزمون بین المللی PTE
آزمون IELTS Life Skills

IELTS Life Skills

دپارتمان آزمون‌های بین‌ المللی موسسه زبان ایران اروپا، شروع به برگزاری کلاس های IELTS Life Skills به صورت تخصصی شده است.

در جدول زیر، می‌توانید تعداد جلسات و سطوح مورد نیاز برای شرکت در هریک از امتحانات را ببینید.


تعداد جلسات مورد نیاز به صورت خصوصیحداقل سطح مورد انتظارنوع امتحان
14ElementryIELTS Life Skills
A1
16Pre-IntermediateIELTS Life Skills
A2
18IntermediateIELTS Life Skills
B1

برای شرکت در هر یک از سطوح IELTS Life Skills، باید در حداقل سطح مورد نیاز در جدول بالا باشید. در غیر این صورت، به کلاس های Pre-IELTS نیاز خواهید داشت.

با توجه به نوع خاص دوره و سطوح متفاوت آن، این کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!