بهترین موسسه زبان در تهران

دریافت تندیس نشان کیفیت و بهره وری به عنوان اولین موسسه زبان انگلیسی در ایران

چرا بهترین موسسه زبان در تهران هستیم؟

موسسه زبان ایران اروپا پس از پشت سر نهادن دشواری های بسیار و با ذکاوت و کاردانی و کوشش های بی وفقه کارکنان پر تلاش، اساتید و زبان آموزان مشتاق پای به مرحله ای نهاده است که بی گمان می توان آن را به عنوان بهترین موسسه زبان در تهران و ایران بر شمرد.

بهترین موسسه زبان در تهران

این مهم محقق نگردید مگر با به کار گیری مجرب ترین و بهترین اساتید زبان انگلیسی و به کار بستن به روز ترین شیوه های علمی آموزش زبان انگلیسی دنیا.

صحت ادعای بهترین بودن در آموزشگاه های زبان در تهران :

دریافت همزمان تندیس کیفیت و بهره وری به عنوان اولین موسسه زبان دارنده این تندیس

گواهینامه بین المللی ISO 10002  (رضایتمندی مشتری) به عنوان اولین موسسه زبان دارنده این گواهینامه

گواهینامه بین المللی ISO 9001:2008  (مدیریت کیفیت) به عنوان اولین موسسه زبان دارنده این گواهینامه

و همچنین کسب گواهینامه بین المللی ISO 10015 از معتبر ترین مراکز دنیا  که در افتخارات موسسه زبان ایران اروپا ذکر شده است.

گواهینامه ها و تندیس موسسه زبان ایران اروپا

 

برای کسب عنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران ، موسسه زبان ایران اروپا سعی بر استفاده از اساتیدی به نام و مدیرانی مجرب نمود به طوری که زبان آموزان در هر لحظه می توانند از مشاوره ی بهترین کارشناسان زبان انگلیسی بهره مند گردند.

نکته دیگری که ما را در رسیدن به هدف اصلی مان که همانا چیزی جز بهترین موسسه زبان در تهران بودن نیست یاری کرد، تاکید بر پیشرفت مهارت مکالمه زبان آموزان با استفاده از کلاس های کم جمعیت و برگزاری کلاس های فیلم و بحث آزاد در کنار کلاس اصلی می باشد.

تندیس نشان کیفیت و بهره وری

نکته حائز اهمیت دیگری که موسسه زبان ایران اروپا به آن افتخار می کند ، کارکرد تخصصی موسسه صرفا بر روی آموزش زبان انگلیسی می باشد. این موسسه با وجود بیش از یک دهه سابقه آموزش هرگز حاضر به خارج شدن از هدف اصلی خود که همان آموزش تخصصی زبان انگلیسی می باشد، نشد که این امر سبب گردید که نام این مرکز با آموزش زبان انگلیسی اجین گردد و موسسه ایران اروپا به عنوان بهترین موسسه زبان انگلیسی در تهران و ایران شناخته گردد.

شماره تماس موسسه زبان ایران اروپا : 44147543

آماده شنیدن صدای گرم شما هستیم

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =