نشان مدیریت مدرن

موسسه زبان ایران اروپا، برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپابه لطف اطمینان و رضایت زبان آموزان و مشتریان خود و زحمات شبانه روزی استادان و پرسنل ایران اروپا، برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU (واحد اطلاعات نشریه اکونومیست) شده است.

همایش مدیریت مدرن در تحول اقتصادی، با هدف تحلیل نقش مدیران و کارآفرینان در رابطه با تحولات اقتصادی در تاریخ بیست و سوم آبان ماه 97 با حضور جمعی از کارآفرینان خبره مدیریت و اقتصاد، در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران برگزار شد.

همایش مدیریت مدرن و تحول اقتصادی

در این همایش، ضمن توجه به رویکردهای نوین فرصت شناسی و فرصت سازی به اهمیت نقش سرمایه انسانی در راستای تحولات اقتصادی و مقابله با تحریم پرداخته شد.

این همایش با حضور سخنرانان صاحب نام مدیریت از جمله دکتر قاسم انصاری رنانی، دکتر کیوان کیان، مهندس ژان بقوسیان و دکتر مجتبی پیرزاد برگزار شد.

در پایان مراسم از جمعی از کارآفرینان و مدیران صاحب نام کشور با اعطای جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU (واحد اطلاعات نشریه اکونومیست) تجلیل به عمل آمد.

در این میان، از آقای مهیار روستایی، مدیر عامل موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا تقدیر به عمل آمده و جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU به ایشان اهدا شد. 

همایش مدیریت مدرن و تحول اقتصادی

این اتفاق را به خانواده بزرگ ایران اروپا تبریک عرض کرده و این افتخارات که قطعا بار مسئولیت ما را سنگین‌تر خواهند کرد را مرهون زحمات شبانه روزی کارکنان ایران اروپا و اعتماد شما مشتریان و زبان آموزان عزیز می‌دانیم.

امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در کسب رضایت شما و بهبود مهارت‌های زبانی زبان آموران موفق باشیم.

 

4.7/5 - (4 امتیاز)
1 پاسخ
  1. پریسا عسگری
    پریسا عسگری گفته:

    وااای افرین و دست مریزاد به موسسه زبان ایران اروپا، که برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری واحد اطلاعات نشریه اکونومیست شد.

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.