نشان مدیریت مدرن

موسسه زبان ایران اروپا، برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپابه لطف اطمینان و رضایت زبان آموزان و مشتریان خود و زحمات شبانه روزی استادان و پرسنل ایران اروپا، برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU (واحد اطلاعات نشریه اکونومیست) شده است.

همایش مدیریت مدرن در تحول اقتصادی، با هدف تحلیل نقش مدیران و کارآفرینان در رابطه با تحولات اقتصادی در تاریخ بیست و سوم آبان ماه 97 با حضور جمعی از کارآفرینان خبره مدیریت و اقتصاد، در مجموعه فرهنگی-تاریخی نیاوران برگزار شد.

همایش مدیریت مدرن و تحول اقتصادی

در این همایش، ضمن توجه به رویکردهای نوین فرصت شناسی و فرصت سازی به اهمیت نقش سرمایه انسانی در راستای تحولات اقتصادی و مقابله با تحریم پرداخته شد.

این همایش با حضور سخنرانان صاحب نام مدیریت از جمله دکتر قاسم انصاری رنانی، دکتر کیوان کیان، مهندس ژان بقوسیان و دکتر مجتبی پیرزاد برگزار شد.

در پایان مراسم از جمعی از کارآفرینان و مدیران صاحب نام کشور با اعطای جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU (واحد اطلاعات نشریه اکونومیست) تجلیل به عمل آمد.

در این میان، از آقای مهیار روستایی، مدیر عامل موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا تقدیر به عمل آمده و جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری از EIU به ایشان اهدا شد. 

همایش مدیریت مدرن و تحول اقتصادی

این اتفاق را به خانواده بزرگ ایران اروپا تبریک عرض کرده و این افتخارات که قطعا بار مسئولیت ما را سنگین‌تر خواهند کرد را مرهون زحمات شبانه روزی کارکنان ایران اروپا و اعتماد شما مشتریان و زبان آموزان عزیز می‌دانیم.

امیدواریم بتوانیم بیش از پیش در کسب رضایت شما و بهبود مهارت‌های زبانی زبان آموران موفق باشیم.

 

1 پاسخ
  1. پریسا عسگری
    پریسا عسگری گفته:

    وااای افرین و دست مریزاد به موسسه زبان ایران اروپا، که برنده جایزه مدیریت مدرن و دکترای افتخاری واحد اطلاعات نشریه اکونومیست شد.

    پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

نظر شما مهم است!
همین حالا به ما بگویید درباره این نوشته چه فکر می‌کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *