آزمون آزمایشی آیلتس (IELTS Mock)

محبوبیت و اعتبار روز افزون آزمون آیلتس، باعث شده زبان آموزان بسیاری در پی راهی کوتاه‌تر و مطمئن‌تر برای کسب نمره مورد نظر خود در این آزمون باشند.

شرکت در آزمون آیلتس، ارزان نیست. با توجه به نوسانات قیمت ارز و محدودیت‌های زمانی، زبان آموزان معمولا در آزمون آیلتس شرکت نمی‌کنند تا وقتی که مطمئن باشند نتیجه مورد نظرشان را به دست خواهند آورد.

به همین خاطر، بعضی از آموزشگاه‌های زبان انگلیسی برای سنجش وضعیت زبان آموزان خود، اقدام به برگزاری آزمون ماک آیلتس می‌کنند.

آزمون ماک آیلتس، فرصتی است برای شناسایی نقاط قوت و ضعف شما در هر چهارت مهارت صحبت کردن (Speaking)، گوش کردن (Listening)، خواندن (Reading) و نوشتن (Writing).

آزمون آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) به صورت منظم در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا برگزار می‌شود. در این آزمون تمامی شرایط آزمون آیلتس برای شما شبیه سازی شده و با شرکت در آن می‌توانید قبل از امتحان اصلی، نمره خود را بدانید!

آزمون آزمایشی آیلتس در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا چه مزایایی دارد؟

تست های معتبر، استاندارد و به روز

بعضی موسسات تمایل دارند سوالات آزمون آزمایشی آیلتس را از کتاب‌ها و آزمون‌های قدیمی جمع آوری کنند. اما ما تمامی تست‌ها را برای هر آزمون ماک آیلتس به صورت جداگانه از دانشگاه کمبریج خریداری می‌کنیم تا همه آنها کاملا جدید (Unseen) بوده و برای اولین بار در اختیار شما قرار گیرند.

تست های معتبر

آزمون گیرندگان حرفه‌ای

اشخاص آزمون گیرنده در آزمون آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) همگی دارای مدرک دکترای آموزش زبان انگلیسی بوده یا از آزمون گیرندگان رسمی آیلتس هستند.

آزمون گیرندگان حرفه‌ای

فضا و شرایط مناسب

فضا و شرایط آزمون ماک آیلتس در موسسه ایران اروپا با معیارها و استانداردهای دانشگاه کمبریج همخوانی کامل داشته و آزمون‌ها با هدست و امکانات کامل برگزار می‌شوند.

فضا و شرایط مناسب

ارائه مشاوره آموزشی و کارنامه تحلیلی

پس از برگزاری هر آزمون آزمایشی آیلتس، به شما کارنامه تحلیلی ارائه شده، فایل صوتی Speaking به شما تحویل شده و بخش Writing هم در حضور شما تصحیح می‌شود.

این کارنامه کاملا به شما توضیح می‌دهد کجا و به چه علت نمره مورد نظر را نیاورده‌اید و برای بهبود وضعیت خود باید چکار کنید.

علاوه بر ارائه کارنامه، کارگاه‌های تحلیل آزمون هم برای شما برگزار شده و در آنها اشتباهات متداول شرکت کنندگان بررسی می‌شود.

علاوه بر این موارد می‌توانید به صورت خصوصی و رایگان از مشاوره متخصصان آموزشی ما بهره‌مند شوید.

مشاوره آموزشی

دسترسی آسان

مرکز تخصصی آزمون ماک آیلتس در موسسه ایران اروپا به عنوان تنها برگزار کننده آزمون آزمایشی آیلتس در غرب تهران، در بزرگراه آیت‌الله کاشانی واقع شده و به همین خاطر برای ساکنین غرب تهران به خوبی در دسترس است.

دسترسی آسان
آزمون آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس)

چه زبان آموز موسسه ما باشید چه نه، می‌توانید در آزمون آزمایشی آیلتس در موسسه ایران اروپا شرکت کنید! برای ثبت نام، کافی است روی دکمه پایین کلیک کنید!

سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!