Convention Center ایران اروپا

آشنایی با سالن Convention Center موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

ارائه باکیفیت ترین و استاندارد ترین خدمات آموزشی، کمک آموزشی و تفریحی به زبان آموزان همواره یکی از اصلی‌ترین اولویت های موسسه بزرگ زبان انگلیسی ایران اروپا بوده و خواهد بود.

به همین منظور، امتحانات کتبی پایان ترم، آزمون های آزمایشی، کلاس های جانبی متفاوت از جمله کلاس Movie و کلاس Music و رویدادهای ویژه‌ای که در شعبه مرکزی موسسه برگزار می‌کنیم همه در Convention Center ایران اروپا برگزار می‌شوند.

در ادامه، به ویژگی‌های Convention Center ایران اروپا و کاربردهای مختلف آن در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا خواهیم پرداخت.

ویژگی ها و امکانات Convention Center ایران اروپا

وجود پروژکتور Full HD، پرده نمایش بزرگ 160 اینچی و سیستم صوتی قدرتمند و با کیفیت، Convention Center ایران اروپا را تبدیل به فضایی فوق العاده برای فعالیت های جانبی موسسه کرده که در نوع خود و در میان آموزشگاه های زبان بی‌نظیر است.

برای اطمینان از آسایش شما و بالا رفتن کارایی کلاس ها و آزمون ها، در کل سالن از میز و صندلی‌های استاندارد و ارگونومیک استفاده شده تا زبان آموزان و داوطلبان شرکت در آزمون‌های گوناگون بتوانند در کمال آرامش و راحتی فعالیت های آموزشی خود را به پایان برسانند.

 علاوه بر این، برای پوشش کف سالن موکت بسیار بی صدای Super Silent به کار رفته که در زمان برگزاری آزمون ها، حتی صدای پای مراقبین هنگام قدم زدن هم به گوش نرسیده و این اتفاق به هیچ وجه باعث پرت شدن حواس داوطلبان نشود. همچنین تمامی دیوارهای سالن کاملا آکوستیک بوده تا هیچ صدایی از بیرون وارد سالن نشود.

یک سالن حرفه ای و تخصصی برای برگزاری انواع آزمون های زبان انگلیسی

فضای Convention Center ایران اروپا به طور خاص برای برگزاری آزمون های متفاوت طراحی شده است. اگر زبان آموز موسسه هستید، حتما می‌دانید که امتحانات پایان ترم همواره به صورت منظم روزهای دوشنبه و پنج شنبه برگزار می‌شوند. جهت برقراری هرچه بیشتر نظم در هنگام برگزاری امتحان‌ها، به هم نخوردن آرامش زبان آموزانی که در کلاس ها حضور دارند و حفظ آسایش داوطلبان، تمامی این امتحانات در Convention Center گرفته می‌شوند.

علاوه بر امتحانات پایان ترم، آزمون های آزمایشی آیلتس (ماک آیلتس) در موسسه ایران اروپا نیز همیشه در Convention Center برقرار هستند تا علاوه بر موارد ذکر شده، آزمون ماک با بیشترین شباهت به آزمون اصلی آیلتس برگزار گردد.

یک سالن سینمای جذاب

 همانطور که در بالا ذکر شد، در Convention Center ایران اروپا از تمامی تجهیزات استاندارد و پیشرفته Multimedia استفاده شده تا جذابیت تمامی فیلم ها، سریال ها و دیگر محتوای صوتی و تصویری به کار رفته در کلاس های جانبی به شکل کامل حفظ شود.

Convention Center ایران اروپا

سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید با شما تماس بگیریم.