ارائه کلاس های آنلاین و حضوری

کلاس های آنلاین و حضوری به دلخواه زبان آموزان

یادگیری زبان انگلیسی در ایران اروپا در دوران کرونا

همواره همه سعی خود را بر ارایه خدماتی کامل و فراتر از انتظار مراجعین خود قرار دادیم تا همه عزیزان بتوانند در محیطی امن و با آرامش خاطر اقدام به یادگیری زبان انگلیسی نمایند.

همانطور که همگان مستحضر هستید شیوع بیماری کرونا کلا سبک و سیاق آموزش ها را در دنیا تغییر داد و هر موسسه بسته به شرایط خود سیاست هایی اتخاذ نمودند در همین راستا موسسه ایران اروپا هم اقدام به تهیه پروتکل و سرفصل هایی نمود تا بتواند خدماتی در خور را به زبان آموزان خود ارائه دهد.

از آنجایی که همیشه موسسه حق انتخاب را با زبان آموزان خود داده است در این دوران نیز اقدام به برگزاری کلاس های آنلاین و حضوری در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان،بزرگسال نمود تا زبان آموزان عزیز بتوانند با فراق بال نسبت به انتخاب نوع کلاس اقدام نمایند.

در ذیل توضیحاتی کامل در مورد هر دو نوع کلاس ها ارائه میگردد:

کلاس های حضوری

کلاس های حضوری موسسه همانطور که گفته شد در تمامی رده های سنی کودک،نوجوان و بزرگسال برگزار میگردد ولی دیگر موسسه به هیچ عنوان کلاسهایی بیشتر از 8 نفر تا از بین رفتن این بیماری برگزار نخواهد کرد تا بتواند پروتکل ها و استانداردهای لازم را رعایت نمایند و کلاسها به صورت نیمه گروهی برگزار خواهد شد.

پروتکل های برگزاری کلاسهای حضوری به شرح زیر میباشد:

 • تمامی زبان آموزان قبل از ورود به موسسه توسط انتظامات بوسیله تب سنج دیجیتال بررسی خواهند شد و در صورت داشتن علایم از ورود ایشان به مجموعه جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 • تمامی زبان آموزان ملزم به داشتن ماسک جهت ورود به موسسه میباشند و در صورت نداشتن ماسک از ورود ایشان جلوگیری خواهد شد.
 • تمامی سطوح داخل کلاس ها شامل میز ، صندلی ، درب ها و … هر 90 دقیقه یکبار توسط پرسنل خدمات با دستگاه ضدعفونی خواهد گردید و قبل از ورود زبان آموزان ،کلاس عاری از هرگونه ویروس و میکروب خواهد بود.
 • دستگاه های ضد عفونی کنند دست اتوماتیک در ورودی تمامی ساختمانهای موسسه قرار داده شده و تمامی عزیزان قبل از ورود میبایست نسبت به ضد عفونی دست های خود اقدام نمایند.
 • دستگاه های تصفیه هوا در تمامی راهرو ها و سالن های موسسه تعبیه گردیده و همیشه روشن میباشند.
 • با توجه به تعداد نفرات مناسب در هر کلاس فاصله گذاری استاندارد بین دانشجویان در کلاس لحاظ میگردد.

با توجه به پروتکل های اعمال شده توسط موسسه درصد احتمال به ابتلای بیماری در موسسه به صفر رسیده و عزیزانی که متقاضی این نوع کلاس ها میباشند میتوانند با فراق بال نسبت به شرکت در دوره ها اقدام نمایند.

جهت آشنایی کامل با دورهای کودک ، نوجوان ، بزرگسال و یا خصوصی بر روی کلمه مد نظر خود کلیک نمایید.

 

کلاس های آنلاین

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا هستند.

سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایران اروپا یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی تهیه و بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان عینا مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

نرم افزار کلاس های آنلاین ایران اروپا به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش زبان های خارجی تهیه و تنظیم شده است و تنها نرم افزاری است که قدرت انجام pair work و group work  دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند. در این نرم افزار دانشجویان تصویر و صدای استاد و دیگر همکلاس های خود را را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

کلاس‌های آنلاین به صورت کاملا Interactive هستند و هیچ محدودیتی برای استادان و زبان آموزان در پرسش و پاسخ، پخش فایل‌های صوتی و تصویری و … به وجود نخواهند آورد.

نکته مهم دیگر اینکه از آنجایی که ایران اروپا دارای تعداد بسیار زیادی دانشجو از دیگر شهر و کشورها میباشد کلاسهای آنلاین موسسه ایران اروپا همیشگی میباشد و هیچگاه قطع نمیگردد و همانطور که قبل از شیوع بیماری در جریان بود بعد از رفع کامل بیماری نیز جریان خواهد داشت.

پشتیبانی آموزشی در کلاس های آنلاین

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد کلاس های آنلاین ایران اروپا پشتیبانی 24 ساعته این کلاس ها است که به طرق زیر انجام میپذیرد و زبان آموز هیچگاه احساس دوری از مدرس و موسسه را نخواهد کرد.

توجه:شایان ذکر است تمامی موارد پشتیبانی که در ذیل ذکر میگردد در کلاس های حضوری نیز ارائه میگردد.

 

 • الو کمک:

این سامانه راه ارتباطی مستقیم شما با پشتیبان آموزشی اختصاصی خودتان جهت رفع مشکلات درسی و مشاوره آموزشی میباشد. هرگاه احساس نمودید نیاز به مشاوره آموزشی دارید و یا نیاز به توضیح بیشتری در مورد یکی از مباحث درسی خود دارید با اعلام درخواست خود در این سامانه پشتیبانان آموزشی موسسه در اسرع وقت به کمک شما خواهند آمد.

این سامانه در پروفایل اختصاصی شما قراردارد و به راحتی به آن دسترسی دارید.

 • مسنجر اختصاصی ایران اروپا:

یکی از بی نظیر ترین امکانات مجموعه ایران اروپا که توانسته تاثیر بسیار چشمگیری در ارتباط موثر دانشجویان و اساتید گذاشته و سطح علمی زبان آموزان را ارتقاء دهد این سامانه میباشد.

به محض تشکیل کلاس،شما در یک گروه با دیگر همکلاس ها و استاد خود در مسنجر قرار خواهید گرفت.این مسنجر عینا مانند واتس آپ یا تلگرام میباشد که به صورت اختصاصی توسط واحد IT موسسه تهیه گردیده است و راه ارتباطی مستقیم و 24 ساعته شما با استاد مربوطه میباشد.اساتید شما روزانه دو بار در صبح و بعد از ظهر گروه کلاس شما را چک میکنند و نسبت به پاسخ به سوالات و رفع اشکالات شما اقدام میکنند.

 • امکانات پیام رسان:

◇ ارسال و دریافت متن

◇ ارسال و دریافت فایل های صوتی و تصویری

◇ ارسال و دریافت فایل های word,excel,pdf,…

◇ قابلیت pin کردن پیام توسط اساتید

◇ قابلیت ضبط صدا و ارسال آنی آن

◇ قابلیت ویرایش و پاک نمودن پیام

◇ قابلیت گزارش پیامهای حاوی مطالب نامرتبط توسط اساتید

◇ دارای صندوق ذخیره جهت ذخیره مطالب مهم توسط زبان آموزان

 • موارد استفاده از مسنجر ایران اروپا:

◇ ارسال روزانه فایل های تکالیف مانند ویدیو یا هر چیز لازم توسط اساتید و زبان آموزان

◇ پاسخ به سوالات و اشکالات درسی احتمالی زبان آموزان به صورت متوالی و منظم

◇ رفع اشکال روزانه درسی زبان آموزان از دروس جاری ترم

 • پشتیبانی فردی:

موسسه ایران اروپا در حال حاضر بالغ بر 20 پشتیبان آموزشی در تمامی رده های سنی و تمامی دپارتمان ها دارد.

عمده وظایف پشتیبانان آموزشی رفع اشکالات دانشجویان به صورت فردی و مستمر میباشد.پشتیبانان در دو حالت در کنار شما خواهند بود . مورد اول اینکه اساتید کلاس گزارشی در اختیار پشتیبانان قرار دهند که زبان آموزی نیاز به کمک بیشتر و توضیح بیشتری دارد که در این حالت پشتیبان موسسه به صورت هفتگی و مستمر تا رفع کامل مشکلات درسی با شما تماس خواهد گرفت و در کنارتان خواهد بود.

حالت بعدی در زمان امتحان های میان ترم و پایان ترم میباشد.از این قرار میباشد که در صورتی که ممتحن موسسه در آزمون پایان ترم و یا میان ترم متوجه اشکال درسی دانشجویی گردد،اشکال درسی مربوطه را به پشتیبانان اموزشی ارجاع خواهند داد و پشتیبانان تا زمان رفع کامل آن موارد در کنارتان خواهند بود .

 

جهت آشنایی کامل با دورهای کودک ، نوجوان ، بزرگسال و یا خصوصی بر روی کلمه مد نظر خود کلیک نمایید.

13 پاسخ
 1. محمدولی مومند
  محمدولی مومند گفته:

  سلام خدمت همه اساتید نهایت عزیز و بقیه کارمندان
  من ازافغانستان با شما درتماس هستم میتوانم از افغانستان بشکل آنلاین انگلیسی را با شما بیاموزم اگر امکانش هست پس چه شرایط وجود دارد
  تشکر

  پاسخ
  • مدیر سایت
   مدیر سایت گفته:

   بله حتما
   کافیه با موسسه تماس بگیرید و یا شماره تماس خودتون رو در بخش در خواست مشاوره تلفنی وارد کنید.
   و یا به ما ایمیل بزنید
   info [At] iran-europe.net

   پاسخ
 2. زهرا
  زهرا گفته:

  یکی از ویژگی های مثبت موسسه زبان اینه که کلاس های آنلاین ما رو محدود نکرده و ما راحت می تونیم از اساتید سوالاتمون رو بپرسم

  پاسخ
 3. سارا
  سارا گفته:

  چقدر خوبه که موسسه زبان کلاس های آنلاین داره چون به خاطر شیوع ویروس کرونا نگران اومدن دخترم به آموزشگاه بودم

  پاسخ
 4. سعید
  سعید گفته:

  بابت حوصله و دقتی که در اشکال گیری به خرج می دید واقعا از اساتید موسسه زبان ایران اروپا ممنونم.

  پاسخ
  • سهیل
   سهیل گفته:

   از اینکه توی ایام کرونا آموزش رو تعطیل نکردین از عوامل موسسه زبان بی نهایت ممنونم

   پاسخ
 5. لعیا
  لعیا گفته:

  محیط موسسه زبان ایران اروپا واقعا آرامش بخش هست بدون هیچ استرسی می تونی بهترین یادگیری رو داشته باشی
  ممنون از همه ی شما.

  پاسخ
 6. سعید
  سعید گفته:

  بابت حوصله و دقتی که در اشکال گیری به خرج می دید واقعا از استادید موسسه زبان ایران اروپا مشتکرم.

  پاسخ
 7. سیما
  سیما گفته:

  از این که موسسه زبان ایران اروپا بخاطر وضعیت موجود کلاس های مجازی هم برگزار میکنه خیلی استقبال کردم و بدون وقفه کلاس هام رو بصورت آنلاین شرکت میکنم

  پاسخ
 8. سینا
  سینا گفته:

  سلام بخاطر بیماری کرونا فرزند من به راحتی کلاس های ایران اروپا رو آنلاین دنبال میکنه

  پاسخ
 9. بردیا
  بردیا گفته:

  محض اطلاع دوستان کلاس های آنلاین این موسسه زبان با کیفیت کلاس های مجازی و با مدیریت خوب برگزار میشه
  ممنونم از کادر ایران اروپا

  پاسخ
 10. براتلو
  براتلو گفته:

  آموزش غیرحضوری رضایتمندی هر فردی رو به خصوص خود من که به خاطر کرونا نمیخواستم وارد اجتماع بشم حتما به همراه داره به خاطر کلاس های خوب ایران اروپا سپاسگزار و قدردانم

  پاسخ
 11. مریم
  مریم گفته:

  سلام خیلی وقت بود دنبال یک موسسه زبان خوب میگشتم خوشحالم ک سایت ایران اروپا رو دوستانم معرفی کردن چون کلاسهای آنلاین داره

  پاسخ

نظر خود را ثبت کنید

نظر شما مهم است!
همین حالا به ما بگویید درباره این نوشته چه فکر می‌کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *