بازدید آقای دکتر علی ابراهیمی از موسسه زبان ایران اروپا

بازدید دکتر ابراهیمی از موسسه زبان ایران اروپا

26 اسفند ماه سال 97، مصادف بود با رویدادی بزرگ برای موسسه زبان ایران اروپا که به علت تعطیلی موسسه ایران اروپا و مجلس شورای اسلامی در نوروز، تصمیم گرفتیم پس از اتمام تعطیلات به این خبر بپردازیم.

این خبر، مربوط است به بازدید دکتر ابراهیمی از موسسه زبان ایران اروپا.

به همین منظور، جناب آقای دکتر علی ابراهیمی نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، رئیس فراکسیون فناوری اطلاعات و دبیر فراکسیون حمایت از ایرانیان خارج از کشور از فضای موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا بازدید کرده و با مدیریت و پرسنل موسسه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

دکتر ابراهیمی ارتباط مخصوصا ارتباط منطقی با کشورهای اروپایی را بسیار مهم دانسته و روش‌های نوین آموزشی به کار گرفته شده در موسسه زبان ایران اروپا را مفید و بهره ور ارزیابی کردند.

به باور آقای ابراهیمی، روش‌های سنتی و منسوخ شده در زمینه آموزش زبان انگلیسی نتیجه‌ای به جز اتلاف وقت و انرژی نداشته و به همین علت روش‌های مدرن به کار گرفته شده توسط موسسه ایران اروپا می‌توانند سرعت آموزش را تا حد فراوانی بالا ببرند.

این نخستین بار است که در کشور ما یک موسسه آموزش زبان انگلیسی توسط مقامات رسمی کشوری مورد بازدید و تقدیر قرار می‌گیرد.

به خود می‌بالیم که باز هم موفق شدیم با یاری شما همراهان عزیز در امر آموزش زبان انگلیسی موسسه پیشرو باشیم و این موفقیت بزرگ را مدیون تعهد و تلاش روز افزون استادان و پرسنل ایران اروپا و اطمینان زبان آموزان گرامی خود هستیم.

این دستاورد، قطعا وظایف ما را سنگین‌تر و تلاش ما را در جهت کسب موفقیت‌های یعدی دو چندان کرده تا بتوانیم به شما اطمینان دهیم در آینده آموزش زبان انگلیسی کشور نیز همچنان بهترین و اولین باشیم.

 

5/5 - (4 امتیاز)
7 replies
 1. حامد زمانی
  حامد زمانی says:

  با توجه به اینکه نخستین بار است که در کشور ما یک موسسه آموزش زبان انگلیسی توسط مقامات رسمی کشوری مورد بازدید و تقدیر قرار گرفته باعث افتخاره که ما عضو کلاس هاتون باشیم

  پاسخ
 2. کاملیا رادمنش
  کاملیا رادمنش says:

  هیچ متد قدیمی و تکراریی ندارید من عضو موسسه زبان شما هستم و از اینکه شما رو انتخاب کردم خیلی راضی ام

  پاسخ
 3. Farshid
  Farshid says:

  چقدر خوبه که اقای دکتر ابراهیمی از موسسه زبان ایران اروپا بازدید داشتند

  پاسخ
 4. Farshid
  Farshid says:

  چقدر خوبه که اقای دکتر ابراهیمی از موسسه زبان k اروپا بازدید داشتند

  پاسخ
 5. مرتضی ایریزه
  مرتضی ایریزه says:

  بازدید دکتر ابراهیمی از موسسه زبان ایران اروپا نشنون دهنده این هست، فعالیتی که تیم ایران اروپا انجام میده کاملا درست و دقیق هست.

  پاسخ

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *