آزمون ماک آیلتس (IELTS Mock Test)

با توجه به تعداد بالای دوطلبین متقاضی شرکت در امتحان بین المللی IELTS و همچنین هزینه ی بالای آزمون اصلی امتحانات ماک در کشور متقاضیان زیادی پیدا کرده است.

موسسه بزرگ ایران اروپا هم به عنوان مجموعه ای پیشرو و موفق در برگزاری کلاس های آمادگی آزمون IELTS ، سال ها است که اقدام به برگزاری آزمون آزمایشی آیلتس با رعایت تمامی استانداردها نموده است.

ادعای ما بر این است که تشابه آزمون آزمایشی آیلتس در ایران اروپا تشابه صد در صدی با آزمون اصلی را دارد و تمامی جرئیات عینا رعایت میگردد.از جمله مواردی که میتوان به آن اشاره کرد:

سوالات آزمون کتبی

سوالات بخش های Reading و Listening مورد استفاده در آزمون های ماک آیلتس در موسسه ایران اروپا از معتبرترین سایت های اروپایی خریداری شده و برای داوطلبان ایرانی کاملا Unseen هستند (به این معنا که این سوالات در کتاب های آیلتس موجود در بازار یا منابع PDF اینترنتی موجود نبوده و احتمال اینکه داوطلبان آنها را قبلا دیده باشند صفر است). پس از خریداری، این سوالات بر روی یک جامعه آماری 147 نفره مورد پایلت قرار گرفته‌اند و مولفه‌های روانسنجی آنها (Psychometrics) از قبیل پایایی (Reliability)، روایی (Validity)، میزان دشواری (Item Facility) و میزان تمایزگرایی (Item Discrimination) با آمارهای روان سنجی مندرج در سایت ielts.org برابری می‌کند

پاسخنامه

برگه های پاسخ نامه بخش ریدینگ، لیسنینگ و نیز برگه های تسک ۱ و ۲ بخش رایتینگ تشابه صددرصدی با برگه های آزمون اصلی دارند و از لحاظ رنگ، جنس کاغذ، ابعاد و فاصله خطوط و باکس ها هیچ تفاوتی با برگه‌های آزمون اصلی ندارند. این به داوطلبان امکان می‌دهد که با چگونگی پر کردن و وارد کردن پاسخ ها آشنا شوند و نیز تعداد کلمات خود را در بخش نگارش بر اساس دست خط خود در هر سطح بسنجند. در صورت چند مرتبه شرکت در آزمون ماک و آشنایی با چگونگی پر کردن پاسخنامه های بخش  reading و listening و تنظیم تعداد کلمات در برگه‌های بخش رایتینگ، کاهش چشمگیری در میزان استرس خود در آزمون اصلی را تجربه خواهید کرد.

موضوعات بخش Writing

موضوعات بخش نگارش (Writing) آزمون آیلتس ازمایشی در موسسه ایران اروپا (هم در ماژول آکادمیک و هم در ماژول جنرال) از سوالات دوره های پیشین آزمون اصلی انتخاب می‌شوند سعی می‌شود سوالات دشوار که غالب داوطلبان در درک و ایده پردازی در آنها با چالش مواجه هستند انتخاب شوند تا داوطلبان به بهترین نحو ممکن مهارت امتحانی خود را محک بزنند.

توضیحات انتهای آزمون آزمایشی آیلتس

بر خلاف آزمون های ماک سایر موسسات، ماک ایران اروپا در انتهای بخش رایتینگ به پایان نمی‌رسد، بلکه پس از جمع آوری برگه های رایتنگ و اعلام پایان آزمون، تمام نکات کلیدی تاپیک های تسک 1 و 2 ماژول های آکادمیک و جنرال و ایده های جالب برای نگارش آنها به مدت 50 دقیقه برای داوطلبان تحلیل می‌شود. علاوه بر تحلیل موضوعات رایتینگ، جهت ارتقاء مهارت داوطلبان در حوزه Task Response، مطالبی نیز در خصوص پیوستگی ایده ها و شکل دادن قالب کلی نگارش به داوطلبان ارائه می شود. این قسمت با استقبال گسترده داوطلبان روبرو شده است، زیرا به آنها این امکان را می‌دهد که ایده‌ها و سبک بسط دادن عقاید خود را با ایده های مطرح شده توسط یک استاد آیلتس مجرب مقایسه کنند و درک خود از موضوع را به صورت حرفه ای و عملی ارتقا دهند. این بخش خود کارگاهی بسیار مفید و موثر در پیشرفت مهارت نگارش داوطلبان محسوب می‌شود.

سیستم صوتی و میزها و صندلی های آزمون

سیستم صوتی که در بخش لیسنینگ در آزمون های آزمایشی آیلتس ایران اروپا استفاده می شود، سیستم صوتی کاملا حرفه ای میباشد که در آزمون های اصلی آیلتس مورد استفاده قرار میگیرد و کیفیت صدایی کاملا استاندارد را به شرکت کنندگان ارایه میدهد، همچنین میزها و صندلی‌های به کار گرفته شده در سالن آزمون از بهترین برندهای موجود در بازار میباشد و تمام آنها دارای استانداردهای بالا از لحاظ ارگونومی هستند، به نحوی که خستگی ناشی از سه ساعت نشستن مداوم به حداقل رسیده و به عملکرد امتحانی داوطلب آسیبی نرسد

مراقبین آزمون

مراقبین در آزمون های ماک ایران اروپا به صورت کاملا حرفه ای و مطابق با استاندارد های آیلتس به اجرای پروسه های آزمون می پردازند. تمامی آموزش های تخصصی که مراقبین در مراکز اصلی برگزاری آزمون می‌بینند به مراقبان ایران اروپا نیز ارائه داده شده است. تمامی فرآیندهای آزمون آیلتس با ریزترین جزئیات توسط آنها اجرا می‌گردد؛ حتی پروسه هایی که معمولا در آزمون های ماک به آنها توجه نمی شود مثل بررسی مدارک شناسائی افراد در حین آزمون، تحویل اموال افراد پیش از شروع آزمون، بازرسی بدنی و گرفتن عکس 3×4

ممتحنین آزمون های ماک آیلتس ایران اروپا

تمامی ممتحنین آزمون جزو برترین مدرسین IELTS و ممتحنین این آزمون میباشند که در تصحیح و ارایه نمره در بخش های Writing و Speaking کاملا دقیق و مطابق استانداردهای آزمون عمل خواهند کرد. این ممتحنین توسط ممتحنین مراکز آزمون اصلی آموزش دیده‌اند و بر روی شیوه مدیریت مصاحبه، نمره دهی و دادن بازخورد تسلط کامل داشته که مورد نظارت مستمر نیز قرار می گیرد.

ارسال فایل های صوتی

پس از انجام مصاحبه شفاهی و تحلیل رایتینگ، فایل های صوتی مصاحبه شفاهی، تحلیل مصاحبه شفاهی و تحلیل رایتینگ با فرمت MP3 در پورتال اختصاصی شما آپلود شده و برای دانلود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

طبق تجربه ما در سالیان گذشته نمره کسب شده شرکت کنندگان در آزمون های آزمایشی آیلتس ایران اروپا با نمره اخذ شده در آزمون اصلی یکسان بوده و یا ممکن است نهایتا در یک مهارت ممکن است 5/0  اختلاف داشته باشد که خود گواه استاندارد بودن تمامی موارد به کار گرفته شده در آزمون Mock ایران اروپا میباشد.

سیستم اطلاع رسانی خودکار

پس از ثبت نام در پورتال اختصاصی آزمون ماک آیلتس ایران اروپا، تمامی مراحل آزمون از جمله ثبت نام، باز شدن پورتال جهت انتخاب زمان های آزمون اسپیکینگ، تاریخ و ساعت شروع آزمون و تاریخ و ساعت اعلام نتایج به صورت هوشمند و خودکار از طریق پیام کوتاه برای شما ارسال خواهد شد.

سرویس Coaching & Mentoring

رایگان تا آزمون بعدی، افرادی که در آزمون ماک ایران اروپا  شرکت میکنند پس از آزمون با تحلیل عملکرد در هر بخش تحت پشتیبانی مستمر تیم تخصصی IELTS ایران اروپا قرار میگیرند و برنامه ای شخصی سازی شده جهت مطالعه و ارتقاء نمره خود دریافت خواهند کرد. ضمن معرفی منابع مناسب جهت بهبود مهارت ها، روش های مطالعه و تمرین برای هر مهارت در جهت بهبود ضعف ها در اختیار داوطلب قرار میگیرد. بر خلاف بسیاری از موسسات و حتی مراکز برگزاری آزمون و در راستای سیاست های کلی مرکز تخصصی زبان انگلیسی ایران اروپا، این سرویس به صورت رایگان در اختیار داوطلبین عزیز قرار خواهد گرفت تا در کنار یکدیگر، مسیر موفقیت را طی کنیم.

مشاوره رایگان
close slider


سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!

همین حالا با ما تماس بگیرید!