ارزش ها در ایران اروپا

ارزش ها در ایران اروپا
میانگین 5 (100%) از 1 رای

ارزش ها در ایران اروپا

• خدمات:

موسسه زبان ایران اروپا بر آن است که بهترین خدمات آموزشی را در اختیار زبان آموزان قرار دهد. اولویت اصلی در تمامی زمینه‌های آموزشی، زبان آموز است. نیازهای زبان آموزان ما اصلی‌ترین انگیزه‌ای است که ما را در تلاش‌هایمان برای به وجود آوردن مشارکتی کارآمد و موثر در راستای آموزش زبان انگلیسی یاری می‌کند.

• کمال:

با در نظر گرفتن ارزش های اخلاقی که بر صداقت، عدالت، وقار و احترام به زبان آموزان استوار است، تلاش می کنیم ارتباطی صادقانه و حرفه‌‎ای با آنان به وجود آوریم.

• احترام:

پرسنل و استادان موسسه همواره با تمامی زبان آموزان با وقار و حرفه ای برخورد می کنند. ما تفاوت‌های شخصی رفتاری هر شخص را تشخیص داده و برخورد حرفه‌ای را بر مبنای این تفاوتها بنا می‌نهیم.

• ارتباطات:

همواره تلاشمان این است که ارتباطاتمان را با تمامی زبان آموزان، استادان، پرسنل و همچنین شرکای تجاری توسعه و تقویت بخشیم.

• نوآوری:

ما همواره برآنیم که جدیدترین و به روزترین روش های آموزش و امکانات آموزشی  را در اختیار بگیریم و همواره از تغییرات مثبت در راستای ارتقای سطح کیفی استقبال می‌کنیم.

• کار گروهی:

کارآمدی سیستم ما بر پایه کار گروهی، تنوع فرهنگی فردی و احترام متقابل بنا شده است. ما در قالب یک تیم یکپارچه بصورت گروهی فعالیت می کنیم تا بتوانیم آموزش زبان را ارتقا بخشیم.

تعهدات ایران اروپا

تعهدات ایران اروپا
میانگین 5 (100%) از 1 رای

از جمله تعهدات موسسه زبان ایران اروپا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارائه خدمات آموزش زبان انگلیسی در ایران اروپا با بالاترین کیفیت آموزشی
  • ارائه منظم مشاوره های آموزشی در طول دوره توسط کارشناسان مجرب و با تجربه
  • ارائه گزارشات منظم از پیشرفت زبان آموزان در طول دوره
  • برگزاری آزمون های آزمایشی بین المللی در سطوح مختلف از جمله CAE، FCE، PET، KET، Movers و CPE  و آماده کردن زبان آموزان برای شرکت در این دوره‌ها.

 

تعهدات ایران اروپا

 

 

تعهدات ایران اروپا در قبال مشتریان داخلی و خارجی:

• دریافت خدمات آموزشی مناسب و با بهترین کیفیت ممکن بدون در نظر گرفتن سن، جنسیت، نژاد، دین، و یا ناتوانی ها همراه با مهربانی و احترام، حق مسلم همه زبان آموزان است.

• در اختیار داشتن فضای مناسب آموزشی جهت بهبود سطح یادگیری، حق مسلم همه زبان آموزان است.

• تمامی اطلاعات شخصی و آموزشی هر زبان آموز کاملا محرمانه است.

• می‌توانید اطلاعات کامل در مورد استادان خود و برنامه آموزشی را دریافت کنید.

• می‌توانید طبق برنامه خود، کلاس‌هایتان را از ساعت هشت صبح تا ده شب تنظیم کنید.

• می‌توانید از مشاوره های آموزشی رایگان که توسط کارشناسان آموزشی ما ارائه می شود در طول دوره استفاده کنید.

درباره ایران اروپا

درباره ایران اروپا
میانگین 4.5 (90%) از 2 رای

موسسه زبان ایران اروپا که در سال 1388 تاسیس شد به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مراکز آموزش زبان در غرب تهران، ارائه کننده دوره‌های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمانها با بالاترین کیفیت است. استادان مجرب و با انگیزه، توجه خاص به سیستم و کیفیت آموزشی، امکانات و محیط آموزشی مناسب، رده های متفاوت سنی و ارائه مدارک رسمی در پایان دوره های خاص و کارکرد تخصصی و صرف بر روی زبان انگلیسی بر خلاف سایر رقبا را می توان از جمله فاکتورهایی برشمرد که موسسه بزرگ زبان ایران اروپا را از دیگر موسسات متمایز می‌کند.

کانتر ثبت نام موسسه زبان ایران اروپا

 

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا اولین دارنده گواهینامه‌های متفاوت مانند:

  • گواهینامه های بین المللی (ISO9001:2008) مدیریت کیفیت
  • (ISO10015) استاندارد آموزشی
  • تندیس نشان کیفیت و بهره وری
  • و تندیس برند برتر آموزشگاه های زبان در سال 94

است.

آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، در حال حاضر با دارا بودن دو شعبه یکی از بزرگترین مراکز آموزش زبان غرب تهران به شمار می‌رود. این موسسه همگام با برگزاری کلاس‌های آموزشی پر بار و بهره مندی از استادانی با مدارک بین المللی و با سابقه کار مفید و تحصیلات دانشگاهی بالا که در حوزه کاری خود کارآمد و باتجربه هستند و همچنین با برخورداری از مشاوره های منظم آموزشی , مشکلات احتمالی ناشی از تغییر محیط زبان آموزی و عدم آشنایی با شیوه های نوین و بروز جهانی را مرتفع ساخته است.

 

خط مشی موسسه

خط مشی موسسه
میانگین 5 (100%) از 1 رای

اهداف و خط مشی موسسه ایران اروپابا سپاس بی کران به درگاه پروردگار دانش آفرین و دادار سخن پرور که به یاری وی و با ذکاوت، کاردانی، و کوشش بی وقفه کارکنان، اساتید، و زبان آموزان مشتاق، دپارتمان زبان ایران – اروپا پس از پشت سر نهادن دشواری های بسیار اکنون پای به مرحله ای نهاده است که بی گمان اوج شکوفایی و نهایت بالندگی علمی است. دستیابی این مهم ممکن نبود مگر با تلاش بی دریغ و همت بی بدیل اعضای سخت کوش این مجموعه پیشرو و به کارگیری دانش به روز جهانی و کار بست تازه ترین و علمی ترین شیوه های آموزش زبان در دنیا. موجب خرسندی بسیار و دلگرمی فزاینده ماست بیان این نکته که اکنون آموزشگاه ایران – اروپا بزرگترین مجموعه آموزش زبان پایتخت است که در راستای انجام رسالت خود افزون بر صداقت کاری، از کادری کاملا کار آزموده و با تجربه و همچنین پیشرفته ترین تجهیزات آموزشی برخوردار است.
به امید شکوفایی روز افزون سطح دانش، فرهنگ و زبان سرزمین پهناورمان، مهد فر و دانش و آراستگی، ایران و آرزوی پیشرفت و بهروزی شما عزیزان، نوید این را می دهیم چندی نخواهد کشید که نام و آوازه آموزشگاه ایران – اروپا جهانی خواهد شد و بی شک آینده روشن زبان آموزی و پیش برد ارتباطات از آن ما خواهد بود.


همه حقوق © برای موسسه زبان ایران اروپا محفوظ است
Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!