به پاس اعتماد شما زبان آموزان و مراجعین گرامی و با تلاش و همت عالی استادان، پرسنل و مدیران خدوم مجموعه، موسسه زبان ایران اروپا موفق به اخذ تندیس برند ملی کشور در آموزشگاه های زبان ایران شد.

«پنجمین گردهمایی بزرگ مسئولین دولت و مدیران بنگاه­های برتر اقتصاد ایران» با عنوان «طرح سراسری برند ملی، اقتدار ملی» تیر ماه سال ۱۳۹۷ در سالن همایش‌­های بین­ المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

این رویداد ملی با همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت و به ریاست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی مهندس علیرضا محجوب و با حمایت ویژه وزیر وقت محترم صنعت، معدن و تجارت جناب آقای دکتر شریعتمداری برنامه ریزی شده است.

براساس مصوبات شورای عالی سیاستگذاری، این طرح با رویکرد شناسایی مزیت‌ها و توانمندی‌های بنگاه‌های اقتصادی ایرانی و معرفی فرصت‌های همکاری مشترک با برندهای بین المللی با همراهی دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) برگزار شد و در اختتامیه مراسم از برندهای شایسته ملی که شرایط مورد نظر کمیته علمی و ارزیابی مراسم را احراز کنند در قالب اعطای جوایز ویژه در سه محور و با عناوین «نشان عالی ارزش­ آفرینی ملی»، «نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی» و «نشان زرین اعتماد مصرف­ کننده»  قدردانی خواهد شد.

برگزیدگان رویداد به عنوان بنگاه­‌های اقتصادی برتر ایران از طریق مراجع ذی‌صلاح و با هدف ایجاد اعتبار جهانی، به رایزنی‌های بازرگانی سفارتخانه­‌های خارجی مستقر در ایران معرفی و تلاش خواهد شد امکانات ارتباطی لازم برای توسعه مناسبات تجاری و همکاری­ ایشان با سازمان‌­ها و برندهای بین­‌المللی فراهم گردد.

در این کنگره که با حضور آقای دکتر ربیعی، وزیر وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علیرضا محجوب، نماینده مجلس شورای اسلامی، مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس شورای اسلامی، و جمعی از مدیران برتر کشور برگزار شد، جناب آقای مهندس محجوب ضمن اشاره به مشکلاتی که مدیران کسب و کار در شرایط فعلی اقتصادی کشور با آنها مواجه هستند، از مدیران بخش خصوصی تقاضا داشتند که به تولید و کسب و کار خود ادامه داده و چرخ‌های اقتصادی کشور را بیش از پیش به گردش در آورند. همچنین جناب آقای دکتر ربیعی وزیر محترم وقت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات واحدهای تولیدی و خدماتی به نقش حساس آنها در شرایط کنونی کشور پرداختند.

در پایان این مراسم، موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا به عنوان تنها موسسه آموزشی حاضر در این کنگره موفق به دریافت تندیس زرین “نشان عالی برند ارزش آفرین ملی”، “نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی” و “نشان اعتماد مصرف کننده “در بین برندهای مختلف موسسات آموزشی در سطح کشور از مقامات کشوری شد.

شایان ذکر است موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا تنها موسسه زبان موفق به دریافت این نشان عالی در کشور بوده و به عنوان برند ملی آموزش زبان در کشور شناخته می‌شود.

رسیدن به این مهم ممکن نبود مگر با تلاش بی دریغ و همت بی بدیل اعضای خدوم و سخت کوش موسسه بزرگ زبان ایران اروپا، استفاده از به روز ترین سرفصل‌های آموزشی دنیا و  همچنین حمایت گسترده زبان آموزان عزیز و رضایتمندی ایشان.

از خداوند متعال لیاقت روز افزون جهت صیانت از این عنوان بزرگ و توانایی هر چه بیشتر جهت ارتقا آرمان و اهداف متعالی موسسه زبان ایران اروپا جهت خدمتگزاری بیشتر به زبان آموزان و هموطنان گرامی را مسئلت داریم.

4/5 - (2 امتیاز)