چرا زبان انگلیسی یاد می‌گیریم؟

نکاتی ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم؟

در جواب به این سوال که چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم بایست گفت که یادگیری زبان انگلیسی تقریبا برای همه ما امری بدیهی بوده و توضیح درباره آن شاید چندان ضرورتی هم نداشته باشد. امروزه هر بچه مدرسه‌ای می‌داند که عدم تسلط به زبان انگلیسی در دنیای مدرن امروز، با بی سواد بودن تفاوت چندانی ندارد.

دلایل یادگیری زبان انگلیسی:

در ادامه به چند دلیل مهم برای این سوال که چرا زبان انگلیسی یاد میگیریم می پردازیم:

1- لذت بردن از موسیقی و فیلم ها و سریال های انگلیسی

یکی از پاسخ های این سوال که چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم را میتوان اینگونه تعبیر کرد که از آنجایی که تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی زبان روز دنیا، امروزه به یکی از اصلی‌ترین تفریحات بسیاری از ما تبدیل شده است بنابراین ما به دنبال یادگیری زبان انگلیسی هستیم. خوشبختانه، بسیاری از این محصولات رسانه‌ای یا به صورت دوبله شده یا با زیرنویس های فارسی در اختیار ما هستند.

اما بدیهی است که این نوع محتوای ویدیویی، تقریبا هیچ گاه پیام و حال و هوای اصلی فیلم یا سریال را به ما منتقل نکرده و حتی در بسیاری از موارد ایرادهای وحشتناک گرامری و مفهومی دارند.

وقتی که صحبت بر سر موزیک های انگلیسی باشد، وضعیت بدتر هم می‌شود چون ترانه ها با ترجمه شدن ریتم و قافیه خود را به طور کامل از دست داده و لذت بردن از موسیقی به طور کامل منتفی می‌شود!

به همه این دلایل، بهتر است این نوع محتوای انگلیسی زبان را خودمان گوش کرده و درک کنیم تا اینکه وابسته ترجمه‌هایی باشیم که با تاخیر و با کیفیت پایین در اختیار ما قرار می‌گیرند.

چرا زبان انگلیسی یاد می‌گیریم؟

2- توانایی پیدا کردن در برقراری ارتباط با مسافران و توریست های انگلیسی زبان

لازم نیست شغل خاصی داشته باشید یا در مکان های خاصی رفت و آمد کنید تا با توریست های انگلیسی زبان روبرو شوید. خودِ ما در کشوری زندگی می کنیم که گوشه و کنارش پر است از آثار تاریخی و باستانی و به همین خاطر برای همه ما پیش خواهد آمد که ناچار به برقراری ارتباط با گردشگران انگلیسی زبان باشیم.

پس یکی از دلایل اینکه چرا انگلیسی یاد میگیریم و یا به تقویت مکالمه انگلیسی خود می پردازیم توانایی برقراری ارتباط با توریست ها می باشد. علاوه بر آن، در صورتی که قصد سفر به کشوری خارجی (حتی غیر انگلیسی زبان) را هم داشته باشیم، زبان انگلیسی است که به ما کمک خواهد کرد در هر شرایطی گلیم خود را از آب بیرون بکشیم.

3-  کمک به پیشرفت تحصیلی

زبان انگلیسی یکی از مهم ترین بخش های بیشتر آزمون هایی است که در کشور ما برگزار می شود. بخش بزرگی از سطوح مختلف تحصیلات دانشگاهی، آزمون های کنکور و استخدام در سازمان ها و ادارات مربوط به زبان انگلیسی است. نیازی به توضیح نیست که در تمامی این موقعیت ها برنده کسی است که بیشتر به بالا بردن دانش زبان انگلیسی خود پرداخته است.

چرا زبان انگلیسی یاد می‌گیریم؟

4- توانایی در استفاده از اطلاعات روز دنیا در منابع مکتوب و وبسایت های معتبر انگلیسی زبان

شکی نیست که منابع اصلی علمی و اطلاعاتی موجود در جهان و عمدتا در اینترنت، به زبان انگلیسی هستند.

امروزه نزدیک به سه میلیارد نفر در سراسر جهان کاربر اینترنت بوده که از این میان تقریباً هفتصد میلیون نفر انگلیسی زبان هستند. یعنی بیست و هفت درصد از کل کاربران جهانی اینترنت به این زبان اطلاعات ارائه کرده و از این اطلاعات بهره می برند. جالب توجه تر اینکه، تقریباً پنجاه و هفت درصد از کل وب سایت های موجود، به زبان انگلیسی هستند. این یعنی اینکه بیش از نیمی از دنیای اینترنت، به زبان انگلیسی است.

در چنین وضعیتی، اکتفا به منابع علمی و اطلاعاتی فارسی زبان کاری بیهوده و ناممکن محسوب می‌شود. شما باید خود آستین ها را بالا بزنید و برای دستیابی به اطلاعات، وارد اقیانوس محتوای انگلیسی زبان موجود در اینترنت شوید. بنابراین از دیگر دلایل اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم را می توان در توانایی استفاده از اطلاعات به روز دنیا در منابع مکتوب و وبسایت های معتبر انگلیسی زبان تعبیر کرد.

چرا زبان انگلیسی بین المللی است؟

یکی از مهمترین دلایل بین المللی بودن زبان انگلیسی، قدرتمند بودن صنعت دریانوردی کشور انگلیس و رفت و آمد زیاد افراد انگلیسی زبان به سایر کشورهاست. پس از کشف قاره بزرگ آمریکا، ویرجینیا اولین مستعمره بریتانیا شد و انگلیسی زبان ها به سرعت فرهنگ، سبک زندگی و زبان خود را در کشورهای تحت سلطه گسترش دادند.

مستعمره های بریتانیا به سبب موقعیت اقتصادی و نظامی به اجبار زبان انگلیسی را به عنوان زبان رسمی خود انتخاب کردند. حتی بعد از استقلال این کشورها، زبان انگلیسی به علت سادگی دستور زبان و لغات همچنان به عنوان زبان رسمی مورد استفاده قرار گرفت.

انگلیسی زبان رسمی کدام کشورهاست؟

به کشورهایی که زبان انگلیسی، زبان رسمی آنها باشد و در میان مردمانشان بیشترین استفاده را دارد، کشورهای انگلیسی زبان می گویند. کشورهای انگلیسی زبان مانند کشورهای انگلستان، اسکاتلند، ایرلند شمالی و جنوبی، آمریکا، کانادا (به جز استان کبک که زبان رسمی آن فرانسوی است)، استرالیا و نیوزلند هستند.

بهتر است یادگیری زبان دوم را از چه سنی آغاز کنیم؟

یادگیری زبان دوم برای کودکان در خانواده ها بسیار مهم است. بسیاری از زبانشناسان میان آموزش زبان مادری (زبان اول) و زبان دوم تفاوتی نمی گذارند. آنها به این عقیده باور دارند که ما زبان دوم را نیز مانند زبان مادریمان یاد خواهیم گرفت. البته عده ای دیگر نظری کاملاً متفاوت دارند.

چرا زبان انگلیسی یاد می‌گیریم؟

از دیدگاه چامسکی، زبانشناس آمریکایی و بر اساس نظریه (دستگاه اکتساب)، نوزاد از زمانی که به دنیا می آید به صورت کاملاً ذاتی نوع خاصی از توانایی برای فراگیری زبان دارد. این توانایی به او کمک می کند که زبان مادریش را به راحتی فرا گیرد. به اعتقاد چامسکی در محدوده زمانی خاصی، انسان نهایت آمادگی را برای یادگیری زبان دوم دارد. اما یادگیری زبان دوم (مثلا زبان انگلیسی) حتی از زمان تولد نیز امکان پذیر است، اما سنین 4 الی 12 سال بیشترین بازده یادگیری را دارند.

زبانشناسان در پاسخ به این سوال که چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم بر این باورند که اقدام به یادگیری زبان دوم بعد از سن بلوغ، ممکن است منجر به بروز مشکلاتی در روند یادگیری زبان شود. مثلاً میتوان به طولانی شدن پروسه یادگیری و دشواری در تلفظ صحیح لغات برای زبان آموز اشاره کرد. اما با تنوع شیوه های یادگیری در دنیای امروز، هیچ چیز غیر ممکن نیست. همه ما می توانیم از هر سنی شروع به یادگیری کنیم و با تکرار و تمرین و انتخاب شیوه صحیح و کارآمد، مطالب را به بهترین شکل یاد بگیریم.

با توجه به موارد مطرح شده تا حدودی با دلایل اینکه چرا باید زبان انگلیسی یاد بگیریم آشنا شدید. شما می توانید با شرکت در دوره های مکالمه زبان انگلیسی موسسه زبان ایران اروپا بصورت حضوری و آنلاین در همه رده های سنی (کودک، نوجوان و بزرگسالان) به تقویت مهارت زبان انگلیسی خود با استفاده از جدیدترین متدهای روز آموزش زبان انگلیسی بپردازید.

3.5/5 - (116 امتیاز)
83 پاسخ
 1. tina
  tina گفته:

  ممنون از مدیریت سایت.به خاطر زحماتی که می کشید یک دنیا سپاسگزاریم.سایت شما در بین سایت های مشابه واقعا بی نظیره.

  پاسخ
 2. محمد
  محمد گفته:

  سلام من تقریبا۷ کلاس زبان می رفتم یعنی تازه ی ۲ ماه که دیگه نمیرم . بخاطر اینکه گفتم دیگه کافی ب اندازه کافی خوندم .. خب سطح کتابم هم بالا بود الانم هر جا برم تز همون کتاب شروع می کنم ولی اخه تهش ک چی؟ اصلا این کلاس زبان رفتن اخرش چی می شه؟ مدرک میدهند؟ شغل؟ یا .. چی.. الکی پول بریزم دور .. ۷ سال رفتم می تون تو درس های مدرسه ام هم کمکم کن حتی بر کنکور هم بسه.. ب راحتی اگ زبان بخونم صد میزنم ولی نخونم کمتر از پنجا نمی زنم.. از طرفی انگیزه ام کم شده بود برای خواندن زبان و دو ترم اخر افتادم یعنی فقط من نه .. کل کلاس همه با هم افتادیم .. وقتی همه افتادیم یعنی چی؟ یعنی معلم خوب نیست.. و دیگه نرفتم .. سوال هم اینه من الان چیکار کنم ادامه بودهم یا نه؟ بعد این ک کلاس زبان تموم بشه مدرک یا تصلا چی می دهند؟ دوره ای معلمی داره؟

  پاسخ
  • علیرضا بلوری
   علیرضا بلوری گفته:

   سلام محمد عزیز. پیشنهاد می‌کنم قبل از هر چیزی هدفتون رو از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کنید. آیا به دنبال تدریس هستید؟ قصد مهاجرت دارید؟ صرفا علاقه دارید؟ واقعیت اینه که موسسات زبان داخل ایران به شما مدرک بین‌المللی ارائه نخواهند کرد و شما باید صرفا با استفاده از اونها دانش انگلیسی تون رو بالا ببرید تا بعد از اون بتونید آیلتس یا سلتا یا هر چیزی که به دنبالش هستید رو بگیرید. موفق باشید.

   پاسخ
 3. مهتا سامانی
  مهتا سامانی گفته:

  اکثریت مردم جهان به زبان انگلیسی صحبت میکنن و یه زبان بین المللی که ارتباط بین بقیه رو ایجاد میکنه

  پاسخ
 4. Shadii.b
  Shadii.b گفته:

  زبان انگلیسی به اصطلاح زبان علم ازش یاد میشه یادگیری زبان اون هم تو موسسه خوبی مثل موسسه زبان ایران اروپا هم برای رزومه کاری هم برای کار کردن تو شرکت هایی که با خارج از کشور ارتباط دادن فوق العادس

  پاسخ
 5. Kamy mosyari
  Kamy mosyari گفته:

  من دانشجو هستم و میخوام ادامه تحصیلم رو خارج از کشور ادامه بدم بخاطر همین خیلی ممنونم از ایران اروپا که از کلاسای مبتدی تا پیشرفته رو شرکت کردم و الان خیلی تو زبان قدرتمندم و برای ادامه تحصیلم مشکلی ندارم ممنونم از اساتید خیلی خوب ایران اروپا

  پاسخ
 6. Naser zeynali
  Naser zeynali گفته:

  با اینکه دوستام همیشه از موسسه زبان ایران اروپا تعریف میکردن من خیلی دیر ثبت نام کردم و الان متوجه شدم چقدر زود ثبت نام کردن برای هر کسی موقعیت های خوبی رو ایجاد میکنه

  پاسخ
 7. Sadaf
  Sadaf گفته:

  خب زبان انگلیسی یه زبان بین المللی که تو همه جای دنیا ازش استفاده میشه

  پاسخ
 8. شقایق
  شقایق گفته:

  زبان انگلیسی هم رسمی ، هم تو خیلی از کشورا ازش استفاده میشه و زبان بین المللی بین کشورهاست واقعا یکی از ضرورت هاست که آموزش ببینیم مم کلاسای ایران اروپا رو شرکت میکنم و پیشرقت خیلی خوبی داشتم مرسی از عواملشون

  پاسخ
 9. Hanie zarand
  Hanie zarand گفته:

  حتما باید زبان انگلیسی رو یاد بگیریم اون هم به طور جدی الان زبان انگلیسی زبان بین المللی دنیاست و مورد توجه همه کشور هاست

  پاسخ
 10. شیدا عاصف
  شیدا عاصف گفته:

  یادگیری زبان انگلیسی از هر سنی واقعا موفقیت آمیزه
  آموزشگاه زبان شما برای خردسالان هم کلاس آموزشی دایر میکنه ؟

  پاسخ
 11. المیرا احدی
  المیرا احدی گفته:

  با یادگیری زبان فرصت های بسیار تحصیلی و شغلی رو برای خودمون ایجاد میکنیم

  پاسخ
 12. نیما فرهمند
  نیما فرهمند گفته:

  یک موردی که خیلی حائذ اهمیت برای ما هست اینه که میتونیم با یادگیری زبان کسب و کار خیلی بهتری برای خودمون ایجاد کنیم

  پاسخ
 13. حمید یوسف زاده
  حمید یوسف زاده گفته:

  خیلی از مقاله ها کتاب ها و داستان ها به زبان انگلیسی هستند و یادگیری زبان درک جدیدی برای ما ایجاد میکنه

  پاسخ
 14. فاطیما ربانی
  فاطیما ربانی گفته:

  زبان انگلیسی زبان رایج تو اینترنت هست و امروزه ام که اکثر مشاغل کسب و کار اینترنتی هم دارند

  پاسخ
 15. Shina taher
  Shina taher گفته:

  سلام؛خودم و دوستانم ایرانگرد هستیم الان ۷ترم هست دانش آموخته موسسه زبان ایران اروپاییم بخاطر برخوردمون با توریست ها نیازمند اموزش بودیم که واقعا کلاس زبان شما بسیار موثر هست.

  پاسخ
  • محمد جهان فر
   محمد جهان فر گفته:

   سلام
   خیلی خوشحال هستیم که تونستیم شما را کمک کنیم

   پاسخ
 16. Mohsen
  Mohsen گفته:

  از مزایای یادگیری زبان انگلیسی فراهم کردن امکان دسترسی به بهترین دانشگاه های جهان است !

  پاسخ
 17. عین الله
  عین الله گفته:

  تحصیل تو خیلی از کشورا نیاز به بلد بودن زبان انگلیسی داره چه بسا که زودتر به فکر باشیم

  پاسخ
 18. هنگامه
  هنگامه گفته:

  من تو یه شرکت هواپیمایی کار میکنم طبق شغلی که دام گاهی اوقات ب سفر های خارجی میرم و تازه متوجا شدم چقدر یادگیری زبان راحت و چقدر بلد بودنش به آدم اعتماد به نفس میده

  پاسخ
  • محمد جهان فر
   محمد جهان فر گفته:

   سلام
   در بسیاری از شرکت های تجارتی که رابطه بین المللی دارند زبان انگلیسی یکی از ارکان مهم به حساب می آید
   در شرکت های گردشگری و تورلیدری زبان بازم هم نقش مهمی دارد
   و بسیاری مشاغل دیگر

   پاسخ
 19. Oloeki
  Oloeki گفته:

  یاد گرفتن زبان تو بهترین آموزشگاه زبان تهران اصلا کار سختی نیست بعد اینکه یاد میگیریم متوجه میشیم ک چقدرم راحت بوده

  پاسخ
  • رباب بلوس
   رباب بلوس گفته:

   امروزه حتی از ی بچه هم بپرسی اهمیت یادگیری زبان و رفتن به موسسه زبان رو میدونه الان کسی ک زبان انگلیسی بلد نباش بی سواد محسوب میش

   پاسخ
 20. هاشم زاده
  هاشم زاده گفته:

  بطور کلی افرادی که بدنبال پیشرفت شغلی و فردی هستند یادگیری زبان انگلیسی کنار بهترین اساتید تو بهترین موسسه زبان میتونه شغل های متعدد و قابل توجهی رو براشون ایجاد کنه

  پاسخ
 21. هانیه قربانی
  هانیه قربانی گفته:

  کسی که زبان انگلیسی بلد باشه امکان نداره بیکار بمونه خدا رو شکر موسسه زبان همه جا زیاد شده با صرف کمی هزینه برا آینده میش برنامه ریزی کرد

  پاسخ
 22. سهیلا
  سهیلا گفته:

  اهمیت زبان انگلیسی در دوره ی حاضر ب قدری زیاد شده که نمیش انکارش کرد کسی که موسسه زبان خودش رو درست انتخاب کنه و پشتکار داشته باشد نتیجه خودش رو خواهد دید

  پاسخ
 23. علیرضا
  علیرضا گفته:

  من با شرکت در کلاسهای موسسه زبان تونستم نتیجه دلخواهم رو توی کنکور بگیرم

  پاسخ
 24. رویا قاسمی
  رویا قاسمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  واقعا یادگیری زبان انگلیسی جز ضروریات اولیه زندگی محسوب میش من یک پسر 4 ساله دارم میخواستم ببینم از چه سنی بزارمش موسسه زبان واسش خوبه؟

  پاسخ
 25. فاطمه نامور
  فاطمه نامور گفته:

  سلام ضمن تشکر از سایت پربار آموزشگاه زبان ایران اروپا میخواستم بدونم یادگیری زبان انگلیسی رو از چه سنی برای کودک شروع کنیم خوبه ممنون

  پاسخ
 26. مینا حاتمی
  مینا حاتمی گفته:

  سلام وقتتون بخیر
  من بعد از دو سال شرکت در کلاسهای موسسه زبان ایران اروپا از یادگیری زبان انگلیسی نهایت لذت رو بردم

  پاسخ
 27. سیامک
  سیامک گفته:

  یادگیری زبان انگلیسی برای من در موسیقی و فیلم بسیار کاربردی بود
  ممنون از موسسه زبان

  پاسخ
 28. مهشید
  مهشید گفته:

  در رابطه با نکات ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم، توضیحات خوبی دادید و دقیقا درست میفرمایید باید زبان دوم رو هم مثل زبان مادری هم علاقه باشیم و هم کاملا یادبگیریم تا به دردمون بخوره

  پاسخ
 29. خانم مطیعی
  خانم مطیعی گفته:

  سپاس از نکاتی ساده و کوتاهی که درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم قرار دادید. پسرم از ۸ سالگی در موسسه ایران اروپا هست و تا الان موفق بوده

  پاسخ
 30. احمد طاهری
  احمد طاهری گفته:

  درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم باید بگم که الان زبان دنیا انگلیسی، تمام نرم افزار های کاربردی زبان پیش فرضشون انگلیسی، در نتیجه باید زبانمون عالی باشه که از این جریان اطلاعاتی جا نمونیم.

  پاسخ
 31. کاوه
  کاوه گفته:

  من فقط موسیقی های زبان اصلی و انگلیسی گوش میدم و برام‌مهمه که متوجه بشم چی میگه

  پاسخ
  • Sina
   Sina گفته:

   سلام
   وقت بخیر
   میخواستم بپرسم من ۲۸ سالم هست و تازه شروع کردم به آموزش زبان
   به نظرتون میتونم موفق باشم تو یادگیری؟

   پاسخ
   • moradi
    moradi گفته:

    بله قطعا با تمرین مستمر و شرکت در کلاسهای آموزش زبان انگلیسی می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

    پاسخ
 32. سامیار
  سامیار گفته:

  مهمترین چیزی ک مهم برای یادگیری زبان، به نظرم فیلم ها و سریال های به روز و زبان اصلی هست

  پاسخ
 33. .Leyla.
  .Leyla. گفته:

  از شما برای توضیحات کاملتون درمورد دلایل یادگیری زبان تشکر میکنم

  پاسخ
 34. نازنین گودرزی
  نازنین گودرزی گفته:

  هر چیزی یادگیریش، بهتر از بلد نبودن هست؛
  مخصوصا زبان انگلیسی که امروزه با زیاد شدن ارتباطات مجازی و خدمات مجازی باید بلد باشیم

  پاسخ
 35. فریبا علیپور
  فریبا علیپور گفته:

  یکی از نکات ساده ای که یادگیری زبانمون خوب بشه، دیدن فیلم و سریال و موسیقی زبان اصلی به کمک زیر نویس فارسی هست.

  پاسخ
 36. زهرا
  زهرا گفته:

  درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم، من خودم با اینکه کارشناسی ارشد از یک دانشگاه خوب دارم، اما چون علاقه به زبان نداشتم، هیچوقت نصیحت های خانواده ام رو گوش ندادم و به هیچ عنوان زبانم رو قوی نکردم، اما الان میفهمم که زبان انگلیسی مثل زبان مادری میمونه، حتی اگر علاقه نداشته باشی باید بلد باشی…

  پاسخ
 37. Mrs. sadeghi
  Mrs. sadeghi گفته:

  ممنوت از نکات خوبتون درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم، به نظرم همینکه بتونیم برای یادگیری زبان بچه هامون، خودمون هم اطلاعات کافی داشته باشیم، در روند یادگیری بیشتر کمکشون میکنه

  پاسخ
 38. سارا نوروزی
  سارا نوروزی گفته:

  ممنون‌ از نکاتی ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم بهمون آموزش دادید.

  پاسخ
 39. رقیه براتی
  رقیه براتی گفته:

  ممنون از نکات ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم واقعا مفید بود.

  پاسخ
 40. زینب
  زینب گفته:

  چقدر خوبه که شما نکاتی ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم رو مطرح میکنید، خیلی جاها انقدر درست توضیح نمیدن

  پاسخ
 41. خراسانی
  خراسانی گفته:

  من عاشق اینم که تور هایی رو برگزار کنم و راهنمای تور برای توریست ها بشم

  پاسخ
 42. امین میرزایی
  امین میرزایی گفته:

  سلام و وقت بخیر ، مطالب خیلی عالی هست و خسته نباشید

  پاسخ
 43. رئیسی
  رئیسی گفته:

  خیلی خوبه که اشاره به اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم داشتید

  پاسخ
 44. فاطمه طالبی
  فاطمه طالبی گفته:

  کسانی که کنکور دارن اگر تست های زبان رو نزنن رتبه کنکورشون چند هزار تا کمتر میشه

  پاسخ
 45. هدیه فانجی
  هدیه فانجی گفته:

  نکاتی ساده و کوتاه درباره اینکه چرا زبان انگلیسی یاد می گیریم رو خیلی خوبه که سر کلاس هم به بچها اموزش میدید و انگیزه یادگیریشون بیشتر میشه

  پاسخ
 46. مطیعی
  مطیعی گفته:

  من رشته ام کامپیوتر و لازمه که سطح زبانمم خوب باشه تا موفق باشم

  پاسخ
 47. فرزانه
  فرزانه گفته:

  یکی از توانایی هایی که به نظرم اموزشش اجباری باید باشه یادگیری زبان به صورت تخصصی هست

  پاسخ
 48. Mobina
  Mobina گفته:

  من سئوکار هستم و واقعا در شغلم به زبان اتکلیسی احتیلج دارم. تقریبا هر روز زبان انگلیسی مورد استفادمه

  پاسخ
 49. سیما
  سیما گفته:

  کاش میشد از دوره ی ابتدایی آموزش زبان انگلیسی رو برامون تو بخشی از آموزش میذاشتن که در کنار زبان فارسی و عربی زبان انگلیسی که تو این دوره خیلی ضروری هست رو یادمیگرفتیم?
  تو این سن سخته یادگیری?

  پاسخ
 50. شمیم
  شمیم گفته:

  در حال حاضر زبان انگلیسی زبان بین المللی و زبان ارتباط تمام مردم جهان هست
  کاش تو کشور ما هم به طور جدی به آموزشش بپردازن
  من که خیلی پیگیرم و خوشحالم با آموزشگاه شما آشنا شدم که از بهترینها هستید

  پاسخ
 51. هیراد نوری
  هیراد نوری گفته:

  خیلی لذت بخشه. بلد بودن زبان انگلیسی و زبانهای دیگه. حس خوبی داره که توانایی صحبت کردن به زبان تو رو نداره تو باهاش به زبان خودش صحبت کنی.

  پاسخ
 52. مریم لایقی
  مریم لایقی گفته:

  از مزایای یادگیری زبان انگلیسی میشه به استفاده ی زبان تو مسافرت و مهاجرت نام برد که خودش بزرگترین انگیزه محسوب میشه

  پاسخ
 53. سمیرا
  سمیرا گفته:

  آموزش زبان انگلیسی بدلیل بین المللی بودنش کاربردهای زبادی داره برای همین هم در دنیای امروز همه باید سعی کنن این زبان رو یاد بگیرن

  پاسخ
 54. افسون
  افسون گفته:

  به نظر من در هر سنی میشه آموزش زبان انگلیسی رو شروع کرد فقط نیاز به تمرین و ممارست داره

  پاسخ
 55. جوشنی
  جوشنی گفته:

  شاید دوران آموزش کمی سخت بگذره اما وقتی یاد میگیری و میتونی ارتباط برقرار کنی تازه شیرینی زبان رو حس میکنی

  پاسخ
 56. طاهری
  طاهری گفته:

  هرچقدر زبان انگلیسی قوی تر باشه قطعا تاثیرگذاره روی رشته ی تحصیلی و آینده ی شعلی خوب

  پاسخ
 57. فرحناز
  فرحناز گفته:

  من وقتی فیلم نگاه میکنم و معنیش رو میفهمم و درک میکنم واقعا لذت میبرم که ی زبان دیگ بلدم

  پاسخ
 58. صالحی
  صالحی گفته:

  الان همه چی انگلیسیه واقعا تو دنیای امروزی یکی از ملزومانه انگلیسی یاد گرفتن

  پاسخ
 59. مائده خوزستانی
  مائده خوزستانی گفته:

  همیشه دوستداشتم آهنگایی خارجی رو که گوش میدم متوجه بشم واقعا خیلی لذت بخشه که به زبان دیگ ای هم مسلط باشی

  پاسخ
 60. سوده
  سوده گفته:

  من از اینکه فیلمی رو ب زبان اصلی نگاه میکنم و متوجه میشم واقعا لذت مییرم چون واقعا علاقمند هستم ب زبان انگلیسی

  پاسخ
 61. سحر
  سحر گفته:

  من دخترم رو از پنج سالگیش ثیت نام کردم کلاس زبان دوست داشتم ک از بچگی آمادگی ذهنی داشته باشه و به زبان دیگ ای مسلط باشه که در آیندش موفق باشه

  پاسخ
 62. kashani
  kashani گفته:

  من یکی از مشکلاتیک داشتم این بود ک وقتی به کشورهای خارجه سفر میکردم نمیتونستم ارتباط برقرارکنم و واقعا اذیت میشدم یادگیریه زبان انگلیسی یکی از ملزومات زندگیه بنظرم چون یک زبان بین المللی شناخته شده

  پاسخ
 63. کرمانی
  کرمانی گفته:

  الان واقعا بلد بوون انگلیسی یکی از واجباته که هرکسی باید بلد باشه چون هرجا بری زبان انگلیسی به رسمیت شناخته شده

  پاسخ
 64. یسنا مرادی
  یسنا مرادی گفته:

  بچه ک بودم خیلی دوست داشتم که بزرگ شدم به زبان انگلیسی مسلط باشم خانوادم خداروشکر منو خیلی حمایت کردن و منو کلاس های متفاوت ثبت نام کردن و الان به آرزویی که داشتم رسیدم واقعا ممنونم از پدر و مادر عزیزم که منو تو این مسیر یاری کردن

  پاسخ
 65. حمید
  حمید گفته:

  اگر از بچگی بچه هارو کلاس های خوب ثبت نام کنیم قطعادر آینده موفق خواهند شد

  پاسخ
 66. مریم شیرافکن
  مریم شیرافکن گفته:

  دخترم رو از سن ۸ سالگی کلاس زبان ثبت نام کردم واقعا خیلی کمک کرد ب پیشرفت تحصیلیش و چون هوش یاد گیریرش رو داشت تونست خیلی موفق باشه

  پاسخ
 67. شکیبا لطفی
  شکیبا لطفی گفته:

  الان زبان انگلیسی به رسمیت شناخته شده ویکزبان بین المللیه و یادگیری اون یکی از ملزوماته از نظر من

  پاسخ
 68. کیانا
  کیانا گفته:

  من ب شخصه زبان انگلیسی رو بخاطر علاقه ای ک داشتم بهش یاد گرفتم و خیلی هم موفق شدم تو این زمینه

  پاسخ
 69. صالحی
  صالحی گفته:

  سلم وقت بخیر وقتی انگلیسی یاد بگیرید نیازی به زیرنویس فیلم ها و سریال ها نداریید

  پاسخ
 70. حنا
  حنا گفته:

  سلام اگر سخص خارجی و انگلیسی زبان رو دیدید میتونید راحت ارتباط برقرار کنید

  پاسخ
 71. کیمیا
  کیمیا گفته:

  سلام برای بجه هایی که مدرسه میرن انگلیسی توی مدرسه کمکشون میکنه

  پاسخ
 72. میرزایی
  میرزایی گفته:

  سلام انگلیسی میتونه برای مهاجرت و سفر کمکتون کنه که راحت باشید

  پاسخ
 73. گوهری
  گوهری گفته:

  سلام وقتتون بخیر میتونید خیلی راحت توی اینترنت بخ زبان خارجی بچرخید

  پاسخ
 74. علیرضا
  علیرضا گفته:

  به جرات میتونم بگم با یادگیری زبان انگلیسی به صورت کامل می تونیم زمینه رو برای ارتباط با همه کشورهای دنیا فراهم کنیم.

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید ؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *