کلاس‌ های جانبی

کلاس‌ های جانبی
میانگین 4.6 (92.5%) از 8 رای
کلاس های جانبی

فعالیت‌های دپارتمان بزرگسال آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا، چیزی بیشتر از برگزاری دوره‌های اصلی آموزشی از جمله Four Corners، Passages و دوره‌های مخصوص آمادگی برای آزمون‌های بین‌المللی است.

به باور ما، فراگیری زبان انگلیسی فعالیتی تک بعدی و صرفا محدود به روش‌های سنتی نیست که تنها در کلاس‌های آموزشی انجام شود، و بسته به نیاز و روحیه افراد، هر فعالیتی که به نوعی به زبان انگلیسی مربوط باشد می‌تواند تاثیر بزرگی روی پیشرفت آنان بگذارد.

به همین هدف، تصمیم گرفتیم در کنار کلاس‌های اصلی آموزشی، از دوره‌های جانبی مختلف نیز برای بهبود دانش زبانی شما استفاده کنیم.

در این دوره‌های جانبی، فرصتی خواهید یافت تا آنچه در کلاس‌های اصلی یادگرفته‌اید را در فضایی متفاوت و دوستانه‌تر در عمل استفاده کرده و با یادگیری نکاتی جذاب و سودمند، برای کلاس‌ اصلی خود یا در زندگی روزمره حرفی متفاوت برای گفتن داشته باشید!

تمامی کلاس‌های جانبی دپارتمان بزرگسالان برای دانشجویان موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا کاملا رایگان هستند. در ادامه، به جزئیاتی بیشتر از این کلاس‌ها و زمان‌های برگزاری آنها خواهیم پرداخت. 

  

کلاس های بحث آزاد

کلاس‌های بحث آزاد (Free Discussion)

کلاس‌های بحث آزاد موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، فرصتی هستند برای بیشتر صحبت کردن به زبان انگلیسی و بهبود توانایی‌ شما در مهارت گفتاری (Speaking).

در هر جلسه از این کلاس‌ها، یک موضوع توسط استاد به بحث گذاشته شده و دانشجویان درباره آن موضوع به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.

علاوه بر بهبود مهارت کلامی، این کلاس‌ها به یادگیری کلمات جدید و رفع اشکال‌های گرامری شما نیز کمک می‌کنند.

کلاس های بحث آزاد در در سه سطح مقدماتی (Basic)، متوسط (Intermediate) و فوق متوسط و پیشرفته (Upper Intermediate & Advanced) برگزار می‌شوند تا دانشجویان در هر سطحی باشند بتوانند با خیال راحت از این فضا استفاده کنند.

کلاس‌ های تماشای فیلم (Movie)

اگر اهل فیلم و سریال دیدن هستید، حتما می‌دانید که تماشای فیلم‌ها و سریال‌ها به زبان اصلی، یکی از بهترین روش‌ها برای بهبود توانایی شنیداری (Listening) و همچنین افزایش دامنه واژگان (Vocabulary) در زبان انگلیسی یا هر زبان دیگر است.

اما مسئله اینجاست که دیدن فیلم به زبان انگلیسی برای زبان آموزان تازه کار چندان آسان نیست. دشواری این کار، آنها را یا به سوی تماشای فیلم با زیرنویس‌های فارسی سوق داده (که اصلا پیشنهاد نمی‌کنیم) یا آنان را بی انگیزه کرده و باعث می‌شود تماشای این فیلم‌ها را کلا رها کنند.

برای رفع این مشکل، آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا دوره‌های خاصی برای تماشای فیلم به زبان انگلیسی در دو سطح مقدماتی (Basic) و متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) برگزار می‌کند.

در این دوره‌ها، تعدادی از واژگان کلیدی مورد نیاز برای درک جملات داخل فیلم تدریس شده و سپس فیلم برای زبان آموزان پخش می‌شود.

بعد از تماشای فیلم، دانشجویان می‌توانند درباره موضوع فیلم به بحث و گفتگو پرداخته و کلماتی را که در آن آموخته‌اند تمرین کنند.

کلاس های تماشای فیلم علاوه بر یادگیری کلمات و اصطلاحات جدید، کمک بزرگی برای بهبود توانایی شنیداری شما (Listening) و آشنایی با لهجه‌های مختلف هستند.

کلاس های درک فیلم
کلاس های موسیقی

کلاس‌ های گوش کردن به موسیقی (Music)

علاوه بر دیدن فیلم، گوش کردن به موسیقی به یک زبان خارجی هم یکی دیگر از راه‌های گسترش دامنه واژگان و تقویت مهارت شنیداری (Listening) است، مخصوصا برای کسانی که موسیقی را به فیلم ترجیح داده یا وقت فیلم دیدن ندارند.

معمولا فرم و ادبیات مورد استفاده در ترانه‌های انگلیسی نسبت به صحبت‌های روزمره تفاوت‌هایی داشته و درک صحیح آنها به دانش و تکنیک‌های خاص خود نیاز دارد.

اگر علاقمند به پیشرفت توانایی‌‎های زبانی خود از راه موسیقی گوش کردن هستید، این کلاس‌ها را از دست ندهید! در کلاس‌های گوش کردن به موسیقی، واژگان کلیدی مورد نظر تدریس شده، موسیقی پخش شده و کلمات و اصطلاحات آموخته شده بارها تمرین می‌شود.

این کلاس‌ها هم درست همانند کلاس‌های تماشای فیلم، به گسترش دامنه واژگان (Vocabulary) و بهبود مهارت شنیداری (Listening) شما کمک فراوانی می‌کنند.

کلاس‌های گوش کردن به موسیقی در آموزشگاه زبان ایران اروپا برای دانشجویان سطوح متوسط و پیشرفته (Intermediate & Advanced) برگزار می‌شوند.

کلاس‌ های ویژه کار کردن روی لهجه (Accent)

لهجه‌های متفاوت نه تنها در زبان انگلیسی بلکه در تمامی زبان‌ها وجود دارند و به نوعی نشاندهنده شهر، منطقه محل زندگی و حتی فرهنگ و تحصیلات افراد هستند.

با وجود آنکه در بعضی از آزمون‌های بین المللی، لهجه افراد مستقیما در نمره آنها تاثیر ندارد، باز هم احتمال اینکه انگلیسی صحبت کردن با گویشی متفاوت ممکن است باعث کج فهمی و سوء تفاهم شود را نمی‌توان رد کرد.

موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) خود در کنار دوره‌های اصلی‌شان اقدام به برگزاری کلاس‌های مخصوص کار بر روی لهجه (Accent) نموده است.

شرکت در این دوره‌ها نه تنها باعث می‌شود بتوانید آنچه یادگرفته‌اید را به خوبی منتقل کرده و با افراد Native (افرادی که زبان مادری‌شان انگلیسی است) ارتباط بهتری برقرار کنید، بلکه باعث خواهد شد در موقعیت‌های رو در رو، صحبت‌های این افراد را بهتر و سریع‌تر درک کنید.

کلاس های لهجه
کلاس های گرامر

کلاس‌ های مخصوص کار بر روی گرامر (English Grammar)

یکی دیگر از کلاس‌ های جانبی برگزار شده در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا، کلاس‌های گرامر رایگان و حضوری در موسسه هستند.

هدف از برگزاری این دوره‌‌ها، پیدا کردن و رفع اشکالات دستورزبانی زبان آموزان است تا بتوانند توانایی خود را در بدون ایراد صحبت کردن (Accuracy) بهبود داده و بتوانند در آزمون‌های موسسه یا آزمون‌های بین‌المللی، نمره‌های بهتری کسب کنند.

این کلاس های جانبی به صورت کامل توسط سوپروایزرهای موسسه برگزار می‌شوند که درست همانند کلاس های بحث آزاد به صورت مستمر و در طول هفته بوده و زبان آموزان می‌توانند طبق جدول مربوطه در این کلاس‌ها شرکت کنند.

کلاس‌های گرامر فقط برای زبان آموزانی که در دوره‌های اصلی موسسه زبان ایران اروپا مشغول به تحصیل هستند به صورت رایگان برگزار می‌شود. از داوطلبانی که فقط خواستار شرکت در هر یک از کلاس‌های گرامر هستند، هزینه‌ای جداگانه دریافت می‌شود.

لازم به ذکر است که شرکت در کلاس‌های گرامر برای زبان آموزان موسسه زبان ایران اروپا کاملا اختیاری است.

کلاس‌ نکته ها و تکنیک های آیلتس (IELTS Tips & Technics)

این روزها بازار آزمون IELTS در کشور ما بسیار داغ است و شاید شما هم یکی از متقاضیان شرکت در این آزمون بین‌المللی باشید.

اگر با نحوه برگزاری آزمون آیلتس آشنا باشید، احتمالا می‌دانید که گرفتن نمرات بالا و مناسب در این آزمون به چیزی بیشتر از دانش بالای زبان انگلیسی نیاز دارد.

در کلاس نکته ها و تکنیک های آیلتس، روش هایی آموزش داده می‌شوند تا با استفاده از آنها بتوانید فرد امتحان گیرنده یا تصحیح کننده را بهتر متقاعد کنید که برای شما امتیاز بالاتری درنظر بگیرد.

بالا بردن توانایی افراد در ایده پردازی و خلاقیت، نکته‌هایی در مورد اینکه کدام عبارت برای صحبت مناسب است و کدام برای نوشتن، استفاده صحیح از جملات ساده (Simple)، پیچیده (Complex) و ترکیبی (Compound) در جای خود، تکنیک‌های تست زنی و چگونگی استفاده بهینه از زمان در هنگام آزمون از موارد تدریس شده در این کلاس هستند.

این کلاس همانطور که از نامش پیداست، برای دانشجویان دوره‌های آیلتس در موسسه زبان ایران اروپا به صورت هفتگی و رایگان برگزار می‌شود.

کلاس های IELTS Tips and Techniques
کلاس های Writing

کلاس‌ تکنیک‌ های مخصوص نوشتن (Writing)

اگر متقاضی شرکت در آزمون‌ های بین المللی مثل IELTS یا TOEFL iB باشید، حتما از اهمیت صحیح نوشتن و رعایت نکات نگارشی در نوشتن یک نامه یا متن آگاه هستید.

البته اهمین نگارش صحیح فقط در این آزمون‌ها نیست. چه در یک شرکت بازرگانی کار می‌کنید و برای مکاتبات ایمیلی خود به زبان انگلیسی نیاز دارید و چه می‌خواهید در آزمون‌های آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا نمره بهتری کسب کنید، شرکت در این دوره‌ها را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

در کلاس های تکنیک های نوشتاری، عبارات و اصطلاحات تخصصی برای انواع نامه‌ نگاری‌های رسمی و غیر رسمی، نوشتن مقالات، گزارش‌ها، متن‌های تبلیغاتی، محتوای وبسایت‌ها و بسیاری موارد دیگر به شما آموزش داده می‌شود.

کلاس‌ های Writing در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا برای دانشجویان موسسه به صورت رایگان و در دو سطح متوسط (Intermediate) و فوق متوسط (Upper – Intermediate) برگزار می‌شوند.

کلاس‌ های ویژه شنیدن و درک اخبار (News)

بسیاری از زبان‌آموزان هستند که علاقه چندانی به دیدن فیلم و گوش کردن به موسیقی به زبان انگلیسی نداشته اما همچنان مشتاق هستند توانایی‌های شنیداری (Listening) خود را با دیدن ویدیو بهبود بخشند.

برای این افراد و دیگر دانشجویانی که به دیدن اخبار به زبان انگلیسی علاقه دارند، دوره‌ ویژه‌ای را در نظر گرفته‌ایم.

در کلاس‌های تخصصی شنیدن و درک اخبار، تمرکز اصلی روی صحبت‌های رسمی و چگونگی خبررسانی به زبان انگلیسی است.

در این کلاس‌ها، علاوه بر تقویت مهارت شنیداری (Listening) شما، واژه‌های تخصصی بسیاری در موضوعات سیاست، اقتصاد، مسائل اجتماعی، ورزش، آب و هوا و غیره نیز تدریس شده و طرز استفاده صحیح از آنها نیز آموزش داده می‌شود.

این دوره نیز برای دانشجویان سطح پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده و شرکت در آن نیز همانند کلاس‌ های جانبی دیگر، برای زبان آموزان آموزشگاه ایران اروپا رایگان است.

کلاس های NEWS
کلاس های استندآپ کمدی

کلاس‌ های استندآپ کمدی (Stand Up Comedy)

اگر از فضاهای خشک و بیش از حد جدی در بعضی محیط‌های آموزشی خسته شده‌اید، احتمالا دوره‌های استندآپ کمدی در آموزشگاه زبان انگلیسی ایران اروپا برایتان بسیار جذاب خواهند بود.

در این کلاس‌ها، کلمات و اصطلاحات جدید با رویکرد تقویت مهارت‌های گفتار (Speaking)، شنیدن (Listening) و گسترش دایره واژگان (Vocabulary) و در قالب موضوعات سرگرم کننده و خنده دار به شما آموزش داده خواهند شد.

توجه داشته باشید که در این کلاس‌ها تنها شنونده نخواهید بود، بلکه همه زبان آموزان در آن به صورت فعال شرکت داشته و هر یک به نوبه خود نقش یک استندآپ کمدین را اجرا خواهند کرد.

این کلاس‌ های جانبی برای سطوح زبانی متوسط (Intermediate) به بالا درنظر گرفته شده و تنها برای زبان آموزان موسسه ایران اروپا رایگان هستند.

کلاس‌ های مخصوص مکالمه در موقعیت‌ های واقعی (Real English)

شکی نیست که یکی از اصلی‌ترین کاربردهای یادگیری یک زبان خارجی، مواجه شدن با افراد در یک کشور خارجی در موقعیت‌های متفاوت و به اصطلاح بیرون کشیدن گلیم خود از آب است.

متاسفانه، بسیاری از زبان آموزان در طول تحصیل خود آنقدر در جنبه تئوری و ساختاری زبان انگلیسی غرق می‌شوند که قسمت عملی و کاربردی این زبان عملا به حاشیه رانده می‌شود.

کلاس های مخصوص مکالمه در موقعیت های واقعی (Real English) دقیقا برای حل همین مشکل طراحی شده‌اند.

در این کلاس‌ها واژگان، اصطلاحات، جملات و تکنیک‌های خاص موقعیت‌های روزمره از جمله سوار هواپیما شدن، خرید کردن، صحبت با افسران پلیس، گرفتن اتاق در هتل و بسیاری موارد مشابه آموزش داده می‌شود.

این دوره‌ها برای دانشجویان سطح پیش از متوسط (Pre-Intermediate) تا پیشرفته (Advanced) در نظر گرفته شده است.

کلاس های Real English
کلاس های TED Talk

کلاس‌ های TED Talk

وبسایت تد تاک با بیش از 100000 ویدیو و 9 میلیون دنبال کننده، تا به امروز نقش غیر قابل انکاری در به تصویر آوردن نحوه درست ارائه مطالب (lecturing) داشته است. ویدیو های این وبسایت غالبا در زمان کم (بین ۸ تا ۲۰ دقیقه) بهترین و مفید‌ترین اطلاعات ممکن را در اختیار عموم می‌گذارد. در  موسسه زبان ایران اروپا مفتخر است که کلاسی جانبی حول این ویدیو ها و موضوعاتش خدمت زبان آموزان و دانشجویان گرامی ارائه کند.
این کلاس علاوه بر تقویت مهارت گفتاری (speaking) و شنیداری (listening)، اهداف دیگری نیز دارد:
۱. مهارت تفکر نقادانه (Critical Thinking)
تمامی مطالب ارائه شده در این ویدیو ها حاصل سال ها تحقیق و تجربه در مورد امر مورد نظر است. بعلاوه، مطالب ارائه غالبا موضوعات جدید را از زوایای خاص و جدید مورد بحث قرار میدهند که این مهم فرصت خوبی برای زبان آموزان است تا با استفاده از دانش زبانی خود در مورد موضوعات جدید به بحث بپردازند.
۲.گسترش دایره واژگان (Vocabulary)
بدون شک دامنه زیاد لغات برای هر زبان اموزی در طول دوران تحصیل یک دغدغه بوده است. علاوه بر آن، فیلم‌های سینمایی و سریال ها به طور کلی در فضای آموزشی قرار ندارند و کلمات ارائه-و البته شنیده- شده نمی‌توانند در آزمون‌ های بین المللی مورد استفاده قرار گیرند. ویدیو های این وبسایت با استفاده از کلمات علمی در فضای مناسب دانش لغات زبان اموزان را در موضوعات مختلف مورد هدف قرار داده و آن را تقویت خواهد کرد.
۳. جملات پیچیده (Complex Sentences)
در سطوح بالاتر زبان استفاده از جملات پیچیده و به اصطلاح (Complex) دغدغه‌ی زبان آموزان است. ویدیو های تد به زبان اموزان این امکان را میدهد که جملات پیچیده و در عین حال قابل فهم را در محیطی علمی (Academic) را دیده و از نکات گرامری موجود در صحبت کردن خود استفاده کنند.
۴. مهارت ارائه (Presentation)
هدف اصلی و ستون اصلی کلاس تد بر این اصل استوار است. زبان اموزان با استفاده از ۳ مهارت بالا ویدیو های ارائه شده در کلاس را این بار با دانش زبانی خود به همکلاسی هایشان ارائه می‌دهند. اعتماد به نفس در ارائه از دیگر عواملی است که در این کلاس مورد هدف است.
آشنایی با دیگر لهجه های انگلیسی، تمرکز بر تلفظ درست لغات، تن صدا و استرس کلمات از دیگر مواردی است که در این کلاس بر روی آن تمرکز می‌شود.

کلاس های TNT

آیا سال‌هاست که مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستید؟

متاسفنه، بسیاری زبان آموزان سطح بالا با وجود دانستن واژگان فراوان و ساختارهای پیشرفته در زبان انگلیسی ممکن است در بحث های ساده هم از نظر ایده “کم بیاورند” و ندانند چه باید بگویند.

دلیل اصلی این موضوع، کمبود اطلاعات عمومی، آشنا نبودن با روش‌های مباحثه و نبودن در جریان اخبار روز دنیا است.
کلاس تی ان تی بر اساس کتب مدرن و ادبیات رایج دانشگاهی، روزنامه ها، توییتر و رمان‌های مطرح دنیا طراحی شده است. برگزاری این کلاس‌ها روشی نوآورانه است که زبان آموزان را با دریای دانش مالتی مدیا و زبان به روز تویتتر و شبکه های اجتماعی درگیر می کند و موضوعات و مباحثی را ارائه می دهد که نه تنها باعث پرورش آکادمیک زبان انگلیسی دانشجویان می شود بلکه زبان آموزان را با نحوه ی مباحثه،استنتاج و مقاله نویسی آشنا می کند.

شرکت کنندگان این دوره قادر خواهند بود تا در محیط های دانشگاهی، کالج‌ها و ادارات زبان انگلیسی آکادمیک و به روز را به کار ببرند.
ما در کلاس های TNT موضوعات روز دنیا را هفته به هفته و کاملا به روز با رویکردی نقادانه و آموزشی بررسی می‌کنیم. کلاس‌ها شامل بخش هایی نظیر مشاهده ویدیو، بررسی توییت ها، روزنامه ها و سخنرانی ها خواهند بود و فعالیت های نظیر قدرت حل مسئله به دانشجویان ارائه می‌شود.

به طور خلاصه، در این کلاس سعی شده شما با یک دید آموزشی موضوعات روز جهان را بررسی کنید.

کلاس های TNT
کلاس های مشاوره آموزشی

کلاس‌ های مشاوره آموزشی (LF)

آیا دیده‌اید که بعضی افراد برای آموختن مهارتی مثل زبان انگلیسی زحمت بسیاری کشیده و در نهایت نیز موفق به کسب نمره خوبی در ازمون‌های خود نمی‌شوند؟

از طرف دیگر، افراد دیگری هم هستند که درست به صورت برعکس، به خود زحمت چندانی نداده و نتایج خوبی هم بدست می‌آورند. این افراد، “آموختن را آموخته‌اند”.

در کلاس‌های LF، به شما یاد خواهیم داد چگونه درس بخوانید و چه بکنید و چه نکنید تا زحمات شما به هدر نرود.

این کلاس‌ها توسط برترین استادان و سوپروایزرهای موسسه ایران اروپا برگزار می‌شوند و شرکت در آنها برای دانشجویان آموزشگاه زبان ایران اروپا کاملا رایگان است.

جدول زمانبندی کلاس های جانبی موسسه زبان ایران اروپا برای بزرگسالان را می‎‌توانید در اینجا ملاحظه کنید.

کلاس های بحث آزاد شعبه مرکزی
کلاس های جانبی شعبه مرکزی2
کلاس های جانبی شعبه صادقیه

سوال دیگری دارید؟

اجازه دهید با شما تماس بگیریم.

دوره‌های آمادگی آزمون‌ های بین المللی

به این صفحه امتیاز دهید

دوره‌های آمادگی آزمون های بین المللی

آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا
آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا

IELTS) General and Academic)

کلاس‌های نیمه گروهی آیلتس

منابع: تمامی کتاب‌‎ها و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه زبان ایران اروپا + کتاب‌های Cambridge برای تمرین

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات: 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس‌های خصوصی آیلتس:

کلاس‌های خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت و ضعف در سطوح پایه خواهان برگزاری این نوع کلاس هستند برگزار می‌شود.
تعداد جلسات این کلاس‌ها بسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

TOEFL iBT

کلاس‌های نیمه گروهی تافل آی بی تی

منابع: تمامی کتاب‌ها و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه زبان ایران اروپا + کتاب Delta

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات : 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس‌های خصوصی تافل آی بی تی:

کلاس‌های خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف از جمله کمبود وقت یا ضعف در سطوح پایه خواهان برگزاری این نوع کلاس هستند برگزار می‌شود.
تعداد جلسات این کلاس‌ها، بسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

آزمونهای بین المللی موسسه ایران اروپا
آزمون های بین المللی موسسه ایران اروپا

FCE

کلاس‌های نیمه گروهی FCE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های First Certificate Masterclass + Essential Idioms

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات به ازای هر ترم : 30 جلسه + 15 جلسه کلاس بحث آزاد در هر ترم + 2 آزمون آزمایشی در هر ترم

CAE

کلاس‌های نیمه گروهی CAE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های  Cambridge English Vocabulary for Advanced Grammer in Use + CAE result

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

آزمون CAE
آزمون CPE موسسه زبان ایران اروپا

CPE

کلاس‌های نیمه گروهی CPE

تعداد ترم: 3 ترم

منابع: کتاب‌های CPE Master Class +  1100 Words + Advance Grammer in Use

تعداد نفرات: 6 تا 8 نفر

PTE

کلاس‌های PTE فقط به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

تعداد جلسات: 20جلسه

حداقل سطح زبان دانشجو: Upper intermediate

منابع : جزوات تخصصی موسسه زبان ایران اروپا

آزمون بین المللی PTE
آزمون IELTS Life Skills

IELTS Life Skills

دپارتمان آزمون‌های بین‌ المللی موسسه زبان ایران اروپا، شروع به برگزاری کلاس های IELTS Life Skills به صورت تخصصی شده است.

در جدول زیر، می‌توانید تعداد جلسات و سطوح مورد نیاز برای شرکت در هریک از امتحانات را ببینید.


تعداد جلسات مورد نیاز به صورت خصوصیحداقل سطح مورد انتظارنوع امتحان
14ElementryIELTS Life Skills
A1
16Pre-IntermediateIELTS Life Skills
A2
18IntermediateIELTS Life Skills
B1

برای شرکت در هر یک از سطوح IELTS Life Skills، باید در حداقل سطح مورد نیاز در جدول بالا باشید. در غیر این صورت، به کلاس های Pre-IELTS نیاز خواهید داشت.

با توجه به نوع خاص دوره و سطوح متفاوت آن، این کلاس‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌شوند.

بحث آزاد و درک فیلم
کلاس های بحث آزاد و درک فیلم

کلاس های بحث آزاد و درک فیلم که بر محور بحث آزاد و یا نمایش یک فیلم آموزشی در موضوعات مختلف برگزار می‌شوند، از دیدگاه نظری و عملی در ارتقاع سطح علمی زبان آموزان بسیار موثر هستند.

بازخورد های مثبت این کلاس‌ها، بسیاری از دانشجویان را ترغیب کرده است که در این کلاس ها شرکت کنند.

یکی از مزایای شرکت در کلاس‌ های بحث آزاد و درک فیلم این است که زبان آموز فرصت بیشتری پیدا می‌کتد تا از واژگان و ساختارهای نو آموخته در سایر دوره آموزشی اصلی خود استفاده کند.

نکته مهم این است که این ساختارها در ابتدا بخشی از دانش غیر فعال زبان آموز بشمار می روند، به این معنا که زبان آموز معمولا در درک آنها مشکلی ندارد اما در بکار بردن آنها در می‌ماند.

کلاس‌های بحث آزاد و درک فیلم، فرصتی هستند برای فعال شدن این ساختارها و استفاده عملی از آنها در هنگام مکالمه به زبان انگلیسی.

در صورتی که زبان آموزان از این عبارات به صورت اشتباه استفاده کنند، استادان این کلاس‌ها این ایرادها را تصحیح کرده و از آن زمان به بعد این واژگان به صورت صحیح در ذهن زبان آموز نقش خواهد بست.

یکی دیگر از مزایای کلاس‌های بحث آزاد و درک فیلم، موضوع محور بودن آنها است. زبان آموز که در یک جلسه از کلاس به بحث در مورد یک موضوع خاص می پردازد با واژگان و اصطلاحات کاربردی آن زمینه آشنا می‌شود و در صورت شرکت فعال در کلاس، به آنها تسلط پیدا می‌کند.

کلاس‌ های بحث آزاد و درک فیلم برای زبان آموزان موسسه ایران اروپا به صورت رایگان برگزار می‌شوند.

دانشجویان بر اساس سطح زبان خود می‌توانند طبق این جدول در کلاس‌ها شرکت کنند.

علاوه بر کلاس های بحث آزاد و درک فیلم، کلاس های جانبی دیگری هم در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا برگزار می‌شوند.

کلاس های گرامر، نکات آزمون IELTS، استندآپ کمدی و درک موزیک از جمله این کلاس ها هستند.

دپارتمان بزرگسال

دپارتمان بزرگسال
میانگین 5 (100%) از 1 رای

دوره های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان در موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

دپارتمان بزرگسال موسسه ایران اروپا

دوره های آموزشی دپارتمان بزرگسال برای زبان آموزان بالای 18 سال برگزار می‌شوند.

دوره های بزرگسال ایران اروپا

خصوصیات کلی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان

کتاب‌های دوره:  Four Corners – First Edition / Passages – Third Edition

سایر کتاب‌ها و وسایل آموزشی جانبی: مجموعه تخصصی کمک آموزشی ایران اروپا (Compilation Book)، فیلم‌ها و تمرین‌های ویدیویی، CD های صوتی و تصویری مرتبط

تعداد نفرات کلاس: 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات هر ترم: 24 الی 30 جلسه آموزشی به علاوه 12 الی 15 جلسه کلاس بحث آزاد (رایگان)

هدف دوره: هدف عمده این دوره، تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان آموزان به ویژه مهارت Speaking است که با تعدد زبان آموزان در هر کلاس و ارائه کلاس های بحث آزاد محقق می‌شود.

دانشجویان پس از گذزاندن این دوره، پیشرفت چشمگیری در مهارت گفتاری (مکالمه زبان انگلیسی) خود خواهند داشت.

سوالی دارید؟ اجازه دهید با شما تماس بگیریم. 

همه حقوق © برای موسسه زبان ایران اروپا محفوظ است
Call Now Buttonهمین حالا با ما تماس بگیرید!
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


سوال دیگری دارید؟
 

اجازه دهید کارشناسان آموزشی ما با شما تماس بگیرند!