فروشگاه ایران اروپا

فروشگاه موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا

تمام کتاب‌ها و لوازم التحریر مورد نیاز شما همینجاست. راه دور نروید!

فروشگاه کتاب و لوازم التحریر موسسه زبان ایران اروپا برای رفاه حال بیشتر زبان آموزان و استادان موسسه و دسترسی بهتر آنها به کالاهای مورد نیازشان در اردیبهشت سال 97 افتتاح شد.

فروشگاه کتاب و لوازم التحریر موسسه زبان ایران اروپا در کنار درب اصلی شعبه مرکزی موسسه قرار گرفته است.

این فروشگاه هر روز از ساعت 8 صبح تا 9 شب همزمان با ساعت کاری موسسه ایران اروپا در خدمت شماست.

کلاس های جانبی ایران اروپا

کالاها و خدمات فروشگاه

با مراجعه به فروشگاه ایران اروپا، می‌توانید از این کالاها و خدمات بهره‌مند شوید:

فروش کتاب

در فروشگاه کتاب و لوازم التحریر ایران اروپا، می‌توانید جدیدترین و معتبرترین کتاب‌ها و منابع آموزشی زبان انگلیسی را پیدا کنید. علاوه بر این، ما در فروشگاه انواع دیکشنری‌ها، کتاب‌های داستان و کتاب‌های کمک آموزشی زبان انگلیسی را هم عرضه می‌کنیم تا برای خریدشان راه دور نروید!

فروش لوازم التحریر

انواع نوشت افزار، دفتر و کاغذ، وسایل نقاشی، لوازم بایگانی و حتی اسباب بازی‌های فکری را می‌توانید از این فروشگاه بخرید. کالاهای ما همگی تولید شده توسط شرکت‌ها و برندهای مطرح و شناخته شده دنیا هستند و اصالت و کیفیت آنها نیز تضمین شده است.

خدمات فنی، چاپی و صحافی

نیاز به چاپ فایل‌های خود روی کاغذ بزرگ یا کوچک دارید؟ می‌خواهید کتاب و جزوه خود را سیمی کنید؟ کار اسکن دارید؟ قصد دارید جزوه یا بروشوری را در تعداد بالا تکثیر کنید؟ ما همه این خدمات را در فروشگاه ایران اروپا به شما ارائه می‌کنیم.

تخفیف‌های ویژه

علاوه بر آنکه تمام کالا و خدمات فروشگاه با قیمت‌هایی به مراتب پایین تر از فروشگاه‌های مشابه عرضه می‌شوند، فروشگاه ایران اروپا هر از چند گاه تخفیف‌های ویژه‌ای را برای زبان آموزان موسسه ایران اروپا در نظر می‌گیرد.

کلاس های جانبی ایران اروپا

به زودی…

فروشگاه کتاب و لوازم‌‌التحریر ایران اروپا به زودی امکان خرید اینترنتی تمام کالاها را هم برای شما فراهم خواهد کرد. منتظر خبرهای جدید باشید!

کلاس های جانبی ایران اروپا