چرا موسسه زبان ایران اروپا را پیشنهاد می کنیم - Why Iran Europe

سوالات متداول

چه کتبی در ایران اروپا تدریس می شوند؟

برای دوره های مقدماتی و متوسطه ، کتاب های Four Corners  چاپ سال 2012 ، برای دوره های فوق متوسطه کتاب های Passages ، و برای دوره های پیشرفته کتاب های FCE Masterclass تدریس می شوند.

Four Cornersکتاب های Four Corners ایران اروپا کتابی است با ترکیب هر چهار مهارت اساسی، مخصوص آن دسته از بزرگسالانی که تمایل دارند زبان انگلیسی را بصورت کاملاً کاربردی در امور روزمره زندگی بیاموزند. روش تدریس این کتاب ترکیبی از  روش  ارتباطی و شیوه عملی نتیجه محور است. این کتاب روش تدریس واژگان، برنامه تحصیلی کامل گرامر و اصطلاحات کاربردی روزمره را در هر درس با تمرین های نظام مند هر چهار مهارت اصلی زبان در هم آمیخته است. کتاب Four Corners  اهمیت خاصی به مهارت گفت داده است تا زبان آموزان را تبدیل به سخنورانی با اعتماد به نفس و فصیح در زبان انگلیسی کند.
تمرین های  شفاهی خاصی در آخر هر درس پیشرفت زبان آموزان را اندازه گیری می کند و به زبان آموزان این امکان را می دهد که از نتیجه تحصیل و  میزان پیشرفت خود آگاهی کسب کنند.

Passages Book

ویرایش سوم کتاب Passages، نمونه کاملا تجدید نظر شده ویرایش اول این کتاب موفق، دو سطحی و چند مهارتی است که بزرگسالان و نوجوانان را از سطح فوق متوسط تا پیشرفته همراهی می کند. با داشتن محتویات نو و به روز، این کتاب فرصت های بسیاری فراهم می کند برای پیشرفت مهارت های گفت و شنود، و همچنین درک مطلب ، برنامه گام به گام  نگارش آکادمیک به علاوه ی بخش جدید Grammar plus با تمرین های بیشتر در ساختار زبان، و بخش جدید  دانشجو- محور خودآموز. هر کتاب دارای یک سی دی نرم افزاری لغتنامه کمبریج با محتوای آکادمیک است.  این دوره ها به زبان آموزان این امکان را می دهد که بدرستی و به فصاحت ارتباط برقرار کنند.

من می خواهم از پایین ترین سطح شروع کنم . آیا شرکت در آزمون تعیین سطح الزامی است؟

بله ، از آنجائیکه “پائین ترین سطح” عبارتی است نسبی و ممکن است تعریف آن از دید افراد متفاوت باشد، همه افراد می بایست در آزمون تعیین سطح رایگان این مرکز شرکت نمایند تا این اطمینان حاصل شود که آیا نیاز به شروع یادگیری زبان انگلیسی از سطح مبتدی است یا خیر.

روش تدریس شما گرامر است یا مکالمه؟

مکالمه تمرکز اصلی کلاسهای مرکز تخصصی ایران و اروپا است ولی در عین حال تمامی مهارت های دیگر زبان انگلیسی نیز با هدف مکالمه،  آموزش داده می شوند.

تنوع زمان بندی کلاس ها به چه صورت است؟

بر اساس اهداف و زمانهای آزاد شما، ایران اروپا زمان بندی متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد.
اولین کلاس در مرکز تخصصی ایران اروپا  ساعت شش و نیم صبح و آخرین کلاس ده شب تشکیل می شود.

آیا زبان های دیگر نیز در ایران اروپا تدریس می شود؟

مرکز تخصصی زبان ایران اروپا این افتخار را دارد که دوره های زبان فرانسه و اسپانیایی را نیز به علاقه مندان این زبان ها ارائه می کند.

آیا شما برای تمامی سطوح کلاس برگزار می کنید؟

در مقایسه با موسسات دیگر که کلاسهای دوره های پیشرفته را برگزار نمی کنند، کلاس ها در تمامی سطوح از مبتدی تا پیشرفته در مرکز تخصصی ایران اروپا برگزار می شوند.

امتحانات ایران اروپا به چه صورت است؟

علاوه بر امتحانات میان ترم و پایان ترم ، یک آزمون  شفاهی نیز در انتهای هر ترم برگزار می شود.
این روش  هم به زبان آموزان فرصتی می دهد تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه این فرصت را می دهد که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند و مشاوره های لازم را به آنها ارائه دهند.

چقدر طول می کشد زبان انگلیسی را بیاموزیم؟

اساساً، اگر شما دوازده ترم را در ایران اروپا سپری نمائید، تمام نیازمندی های کاری و تحصیلی شما در یک کشور انگلیسی زبان تامین خواهند شد.
اما لازم به ذکر است، یادگیری زبان پایان ناپذیر است و بنابراین شما می توانید بر حسب نیاز و هدف تان در ایران اروپا مشغول به تحصیل شوید.

هر ترم شامل چند جلسه است؟

بطور معمول هر یک از کلاسهای گروهی مرکز تخصصی ایران اروپا شامل 24 جلسه است که زبان آموزان می توانند بصورت یک، دو و یا سه روز در هفته شرکت نمایند.
البته برای سطوح بعد از متوسط هر ترم 30 جلسه است. تعداد جلسات کلاسهای خصوصی این مرکز بر حسب معیارهای دقیقی می باشند که بعد از مشاوره کامل کارشناسان ما به زبان آموزان توصیه می شود.

آیا موسسه ایران اروپا در پایان دوره ها مدرکی ارائه می شود؟

ارائه مدرک در مرکز تخصصی ایران اروپا به دو صورت انجام می دهد:
الف) به آن دسته از زبان آموزانی که دوره  پیشرفته در ایران اروپا را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، مدرک رسمی با مهر مؤسسه و با درج امضاء مدیر عامل و مدیر کل واحد آموزش اعطاء می گردد؛
این گواهی نشان می دهد که فرد فارغ التحصیل، سطوح مقدماتی، متوسط و یا پیشرفته را طی نموده و معادل 12 ترم یا 450 ساعت آموزشی را در موسسه ایران اروپا گذرانده است.
این مدرک مورد تأیید اکثر سازمان ها و ارگان های دولتی و غیر دولتی بوده چرا که در صورت استعلام، پاسخ کتبی از سوی امور فارغ التحصیلان قابل ارسال خواهد بود.
ب) آن دسته از زبان آموزانی که دوره های تخصصی کوتاه مدت برگزار شده در این موسسه را به طور کامل و با کسب نمره حد نصاب قبولی به پایان رسانند، موفق به دریافت گواهی پایان دوره خواهند شد.

استاد من کیست؟

تمامی اساتید در مرکز تخصصی ایران اروپا فارغ التحصیلان دانشگاه ها در مقاطع مختلف می باشند که دارنده مدارک و دیپلم های بین المللی روش تدریس زبان انگلیسی می باشند.

سرعت پیشرفت من در زبان انگلیسی چقدر است؟

مدت زمانی که نیاز است زبان انگلیسی یاد گرفته شود بستگی به سطح کنونی شما و میزان تمرین و ممارست شما دارد.

تعداد دوره هایی که در ایران اروپا برگزار می شود چه تعداد است؟

تنوع کلاسهای ایران اروپا بسیار گسترده است.
خواهشمند است جهت آشنایی با دوره ها به لیست موجود مراجعه فرمائید و دوره ای را که مطابق با نیاز شما است انتخاب نمائید.

آیا تکلیف درسی برای انجام دادن خواهم داشت؟

از آنجائیکه در راستای کتاب اصلی، کتابهای جانبی دیگری نیز کار می شود، تقریباً هر جلسه استاد تکالیفی را برایتان تعیین خواهد کرد که در جلسه بعد از آن چک خواهد شد.

برخی از نقاط قوت ایران اروپا چیست؟

افتخار داشتن گواهی نامه های بین المللی ISO 9001:2008 و ISO 10015 نشان دهنده  برتری مرکز تخصصی ایران اروپا است که تاکید بر مکالمه زبان آموزان دارد.
کتاب هایی که در این موسسه تدریس می شوند جدیدترین کتاب ها هستند که کمک شایان توجه ای برای زبان آموزان به شمار می رود.
این مرکز با داشتن بالغ بر 60 استاد تمام وقت که بی شک جزء برترین اساتید کشور به شمار می روند، یکی از بزرگترین گروه های علمی زبان انگلیسی را داراست.
از دیگر نقاط قوت این موسسه بهره گیری از کارشناسان مجرب آموزشی تمام وقت می باشد که بطور مستمر آماده ارائه خدمات علمی و آموزشی هستند.

  

در صورتی که سوال و جواب های بالا مشکل شما را حل نکرد می توانید با مشاورین مجرب ایران اروپا تماس بگیرید:

شماره های تماس با موسسه زبان ایران اروپا

44147543 – 44147544 – 44108345 – 44111216

و یا در بخش درخواست مشاوره نام و شماره تماس خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت ایران اروپا با شما تماس بگیرد.