بایگانی دسته ی دپارتمان بزرگسال


اهداف اصلی دوره


این دوره حاصل سال ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از اساتید، کارشناسان زبان انگلیسی موسسه بزرگ ایران اروپا می باشد.

در این دوره ها تمرکز بر تدریس هر 4 مهارت اصلی زبان انگلیسی (Reading،Writing،Listening،Speaking) و زیر مهارت های (Vocabulary،Grammar،Pronunciation ) می باشد. البته با توجه به سیاست های کلی موسسه ایران اروپا این دوره تاکید بسیار ویژه ای بر روی تقویت مهارت گفتاری (مکالمه) زبان آموزان خواهد داشت به طوری که زبان آموزان بتوانند پس از طی هر ترم به راحتی از تمامی ساختار ها و لغات نو آموخته خود در مکالمات روزمره استفاده نمایند.
به علاوه زیر مهارت های زبانی نیز از قبیل دستور (Grammar) ، واژگان (Vocabulary)، تلفظ (pronunciation) ،هم آیی (Collocation) و کار گفت ها (Speech acts) نیز در دوره مورد هدف قرار گرفته و تقویت می شوند.
از آنجا که تاکید موسسه در کنار ارتقاء کلیه مهارت های زبانی دانشجویان بر پیشرفت مهارت گفتاری آن ها می باشد، تعداد نفرات کلاس 6 تا 8 نفره بسته شده که این تعداد نفرات محدود به استاد این اجازه را خواهد داد که زمان کافی را برای تک تک زبان آموزان صرف کند و به دانشجویان نیز فرصت کافی برای مکالمات ارایه دهد.
زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.

ترمیک بزرگسالان - ایران اروپا
دوره های ترمیک بزرگسالان موسسه زبان ایران اروپا

از آنجایی که بر اساس اصول آموزشی زبان آموز محور learner-centered teaching دانشجو در کانون توجه قرار خواهد گرفت، پژوهش ها نشان می دهد که متغیر های شخصی زبان آموزان از قبیل متغیرهای شخصیتی Personality variables ، تفاوت های فردی Individual differences و مهارت های فردی Personal skills تاثیر به سزایی بر میزان پیشرفت زبان اموزان در زبان دوم دارد و جدا از مهارت های زبانی، زبان اموزان به تقویت مهارت های فرا زبانی نیز نیاز دارند تا بتوانند از زبان نو آموخته به نحو احسن استفاده کنند.
لازم به ذکر است علاوه بر موارد فوق ، دوره آموزش زبان ایران اروپا ارتقا مــهارت های متــعددی از جــمله Critical Thinking (تفکر انتقادی)، Reflective Thinking (تفکر انعکاسی)، Autonomy (خود گردانی)، Self-efficiency (خود کارآمدی)، Accountability (مسئولیت پذیری)، Motivation (انگیزش)، Self-evaluation (خود ارزیابی) و غیره در دستور کار خود قرار می دهد
از دیگر ویژگی های مهم این دوره آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمون های بین المللی مانند IELTS ، iBT و … می باشد. به عبارت دیگر زبان آموزان پس از گذراندن سطوح intermediate (طبق چارت آموزشی) می توانند بسته به نمره مد نظر خود در دوره های آمادگی آزمون های بین المللی شرکت نمایند.

کتاب های دوره

معرفی ۵ تا از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

کتاب هایی که در این دوره های خاص موسسه زبان ایران اروپا تدریس می گردد کتب Four Corners  و Passages از سری کتاب های دانشگاه کمبریج می باشد که  کاملا با اهداف مذکور تطابق داشته و زبان آموزان می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن و بالاترین بازدهی به اهداف خود برسند.

دوره های ترمیک بزرگسالان موسسه زبان ایران اروپا

تعداد نفرات

نظر به اهمیت تقویت مهارت مکالمه و اختصاص زمان کافی به زبان آموزان برای صحبت کردن تعداد نفرات هر کلاس به صورت 6 تا 8 نفره می باشد تا اساتید بتوانند با فراغ بال به تک تک زبان آموزان رسیدگی کافی را داشته باشند.

تعداد جلسات

تعداد جلسات دوره های ترمیک بسته به ترم، 20، 24 یا 30 جلسه است. در کنار این تعداد جلسات، کلاسهای بحث آزاد، رفع اشکال و LF نیز بصورت کاملاً رایگان برگزار می شود.

ویژگی های کلاس های ترمیک

 • تعداد نفرات محدود (6 تا 8 نفر)
 • امکان انتخاب روز و ساعت توسط زبان آموزان
 • استفاده از مجرب ترین اساتید زبان انگلیسی
 • تاکید بر روی مهارت گفتاری
 • مشاوره های منظم و پشتیبانی آموزشی مستمر در طول دوره به صورت تلفنی، آنلاین و حضوری توسط کارشناسان موسسه
 • ارائه کلاس های بحث آزاد رایگان
 • برگزاری کلاسهای رفع اشکال رایگان
 • برگزاری کلاسهای LF رایگان در راستای کلاسهای اصلی زبان آموزان
 • آماده سازی زبان آموزان برای شرکت در آزمونهای بین المللی
 • استفاده از به روز ترین کتب آموزشی
 • بهره بردن از کتابهای جانبی تالیف شده توسط گروه آموزشی ایران اروپا
 • تغییر روز و ساعت کلاسها در انتهای هر ترم
پشتیبانی مجازی آموزشی ایران اروپا

کلاس ها و خدمات رایگان جانبی

از آنجا که موسسه بزرگ زبان انگلیسی ایران اروپا همواره خط و مشی خود را ارائه خدماتی فراتر از انتظار زبان آموزان خود قرار داده است و در این راه موفق به اخذ چندین جایزه رضایتمندی مشتری و ….. گردیده، شروع به برگزاری کلاس های جانبی و رایگان آموزشی در کنار دوره اصلی برای زبان آموزان خود نموده است . که این کلاس ها از ویژگی های دوره های ترمیک زبان انگلیسی ایران اروپا می باشد که بازدهی این کلاس ها را به صورت کاملا چشمگیری ارتقاء بخشیده است.

 • کلاس های بحث آزاد

اولین کلاس جانبی که موسسه ایران اروپا اقدام به برگزاری آن نموده کلاس های بحث آزاد می باشد. این کلاس ها به صورت کاملا رایگان در راستای دوره های اصلی برگزار میگردد و  زبان آموزان محترم میتوانند طبق جدول زمانی و سطح مربوطه در این کلاس ها شرکت نمایند. هر زبان آموز در هر ترم می تواند 12 الی 20 جلسه به صورت رایگان در کلاس های بحث آزاد موسسه شرکت نماید.

 • کلاس های رفع اشکال

از دیگر ویژگی های کلاس های ترمیک نیمه گروهی زبان انگلیسی ایران اروپا برگزاری کلاس های رفع اشکال رایگان و حضوری در موسسه می باشد که تماما توسط سوپروایزرین آموزشگاه تدریس میگردد که این کلاس ها نیز مانند کلاس های بحث آزاد به صورت مستمر و در طول هفته برگزار می گردد و زبان آموزان گرامی می توانند طبق جدول مربوطه در این کلاس ها شرکت نمایند.

این کلاس ها فقط برای زبان آموزانی که در دوره های اصلی موسسه ایران اروپا مشغول به تحصیل می باشند به صورت رایگان برگزار می گردد و داوطلبینی که فقط خواستار شرکت در هر یک از کلاس های بحث آزاد و یا رفع اشکال می باشند مستلزم پرداخت هزینه جداگانه می باشند.

لازم به ذکر است شرکت در کلاس های بحث آزاد و رفع اشکال برای زبان آموزان ایران اروپا به صورت کاملا اختیاری می باشد.

 • کلاس های مشاوره تحصیلی(LF) :

این کلاس ها نیز در راستای کلاس های جانبی دیگر به صورت یک جلسه در هفته توسط یکی از برترین اساتید ایران اروپا تدریس می گردد. در این کلاس ها به زبان آموزانی که مایل به شرکت در آن باشند، شیوه های درست مطالعه و یادگیری زبان انگلیسی در منزل و نحوه صحیح درس خواندن آموزش داده می شود به طوری که کاملا از سردرگمی زبان آموزان در مورد اینکه چه طور درس بخواننند یا از کجا باید شروع کنند و چه برنامه ای برای تمارین خود داشته باشند کاملا از بین خواهد رفت.

 • پشتیبانی فردی آموزشی :

از دیگر امتیازات مهم دوره های ترمیک مکالمه و دوره های خصوصی، پشتیبانی رایگان آموزشی است که به دو صورت انجام می گیرد با توجه به اینکه همزمان هشت سوپروایزر فعال بصورت تمام وقت از ساعت 9:30 صبح تا 8:30 شب در موسسه حضور دارند، پشتیبانی آموزشی مفیدی به زبان آموزان ارائه می شود.

در وحله اول زبان آموزان در پایان هر ترم و پس از گذراندن آزمون کتبی، برای آزمون شفاهی به یکی از سوپروایزرین موسسه معرفی می شوند. در این آزمون میزان پیشرفت زبان آموز سنجیده و نقاط ضعف و قوت به ایشان گوشزد می شود. در صورت عدم پیشرفت مورد انتظار، مشکلات و علل این امر بررسی شده و راهکار هایی برای حل آن ارائه می شود. این آزمون های شفاهی که هر ترم برگزار می شوند، هم به زبان آموزان فرصتی می دهد تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه این فرصت را می دهد که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند.
فرصت بعدی که زبان آموزان میتوانند از پشتیبانی رایگان آموزشی استفاده کنند پس از گذراندن آزمون های بین المللی است. در صورت عدم کسب نمره مناسب زبان آموز به مشاوره معرفی می شود تا دلیل عدم موفقیت وی بررسی شود. بعلاوه، زبان آموز در هر زمان که احساس نیاز به مشاوره داشته باشد و در امر آموزش دچار مشکل شود می تواند به معاونت آموزش مراجعه کند.

شایان ذکر است که کلیه زبان آموزان هر زمان که نیاز داشته باشند می توانند با سوپروایزرین موسسه بصورت تلفنی یا حضوری مشاوره داشته باشند و سوالات یا مشکلات احتمالی خود را با آنها در میان بگذارند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

مدرسین دوره های ترمیک نیمه گروهی

اساتیدی که موسسه ایران اروپا جهت تدریس کلاسهای آموزشی ترمیک بزرگسالان بر می گزینند از جمله برترین و موفق ترین اساتید زبان کشور هستند که مهر تائید به کارنامه علمی آنها زده شده است. تمامی اساتید دارای مدارک کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در گرایش های زبان انگلیسی(صرفاً آموزش و ادبیات انگلیسی) می باشند و حداقل سابقه تدریس حرفه ای آنها نیز 6 سال می باشد. بعلاوه، این اساتید حداقل 2 سال در موسسه ایران اروپا تدریس داشته اند و توانسته اند در بازدیدهای علمی به عمل آمده از کلاسهای ایشان نظر مطلوب و سختگیرانه اعضای هیئت علمی را کسب نمایند.به علاوه همگی اساتید دارای مدارک بین المللی و داخلی آموزش زبان انگلیسی مانند CELTA , DELTA ,TKT و TTC میباشند.

نحوه تعیین سطح و ثبت نام

از انجایی که تعداد 8 نفر سوپروایزر به صورت تمام وقت در شعبه مرکزی مشغول به فعالیت می باشند تعیین سطح و مشاوره همه روزه از ساعت 9.30 الی 21 به صورت شفاهی و رایگان انجام میگردد و پس از تعیین سطح زبان اموزان میتوانند اقدام به ثبت نام نمایند.

در این آزمون ، 12 مولفه زبانی مورد ارزیابی قرار خوهند گرفت که شامل موارد ذیل  می باشند :

 • قابلیت درک سوال ممتحنین (Understanding)
 • قابلیت تفکر انتقادی درباره سوالات (Critical Thinking)
 • میزان روان صحبت کردن زبان آموز (Fluency)
 • میزان رعایت ساختار های دستوری، انتخاب صحیح واژگان (Accuracy)
 • دامنه ساختار های دستوری و واژگانی مورد استفاده زبان آموز (Lexical and Grammatical Range)
 • سطح تشویش زبان آموز هنگام استفاده از زبان دوم (L2 Anxiety)
 • میزان چسبندگی جملات تولیدی توسط زبان آموز از لحاظ مکانیک زبانی (Cohesion)
 • میزان پیوستگی در جملات تولیدی (Coherence)
 • میزان دقت در ارائه پاسخ هایی که مرتبط با سوال باشند (Task Achievement)
 • درصد استفاده از ساختار های طبیعی در زبان دوم (Attestedness)
 • میزان تلاشی که شنونده نیاز دارد تا منظور زبان آموز را درک کند (Listener’s Effort)
 • تاثیر کلی ارائه زبان آموز بر ممتحن (Overall Impression)

12 مولفه فوق الذکر اصلی ترین پارامترهای سنجش و ارزیابی در انگلیسی گفتاری می باشند و از ترکیبی از روبریک های آزمون های IELTS، TOEFL (iBT) ، FCE ، Michigan Test ، Chicago English Aptitude Test به دست آمده اند. ممتحنین بر روی 4 پارامتر از 12 پارامتر فوق الذکر تمرکز خواهند داشت. سوالات مطرح شده در آزمون تعیین سطح نیز به صورت کاملا تصادفی (Random Sampling) از بانک سوالات موسسه استخراج می شوند و هر سوال به صورت هدفمند 2 یا 3 متغیر را مورد هدف و ارزیابی قرار خواهد داد. پس از اتمام آزمون تعیین سطح، ممتحنین درک بسیار جامع و شفافی از آناتومی زبان آموزان خواهند داشت.

قوانین دوره های ترمیک زبان انگلیسی ایران اروپا

 1. هر زبان آموز بیش از 3 جلسه در هر ترم مجاز به غیبت نمی باشد.
 2. زبان آموزان متعهد به حضور در کلاس ها راس ساعت مقرر می باشند.
 3. شرکت در امتحانات میان ترم و پایان ترم الزامیست. در غیر اینصورت موسسه از پذیرش زبان آموزان غایب در امتحان برای ترم های بعدی معذور خواهد بود.
 4.  زبان آموزان متعهد به تسویه شهریه قبل از شروع کلاس ها می باشند.
 5. حداقل سن استفاده از کلاس های آموزشی بزرگسال 18 سال تمام و داشتن حداقل مدرک دیپلم می باشد.

تماس با مشاوران ایران اروپا

خطوط تلفن موسسه زبان ایران اروپا

در صورتی که هنوز سوالاتی در ذهن شما باقی مانده که به آن پاسخی ارائه نشده با ارائه شماره تماس خود در این قسمت کارشناسان موسسه ظرف 48 ساعت کاری با شما تماس خواهد گرفت.

آمادگی آزمون های بین المللی

آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا
آمادگی آزمون های بین المللی ایران اروپا

IELTS) General and Academic)

کلاس گروهی

کتب: تمامی کتب و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه + کتب Cambridge برای تمرین

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات : 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس خصوصی:

کلاسهای خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف من جمله کمبود وقت،ضعف در سطوح پایه و … خواهان برگزاری این نوع کلاس می باشند برگزار میگردد.
تعداد جلسات این کلاس وابسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

iBT

دوره های نیمه گروهی

کتب: تمامی کتب و جروات تهیه شده توسط هیئت علمی موسسه + کتاب Delta

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات : 48 جلسه + 20 جلسه کلاس بحث آزاد + 5 آزمون آزمایشی

کلاس خصوصی:

کلاسهای خصوصی نیز برای متقضیانی که به دلایل مختلف من جمله کمبود وقت،ضعف در سطوح پایه و … خواهان برگزاری این نوع کلاس می باشند برگزار میگردد.
تعداد جلسات این کلاس وابسته به سطح دانشجو و نمره مد نظر متغیر است.

آزمونهای بین المللی موسسه ایران اروپا
آزمون های بین المللی موسسه ایران اروپا

FCE

دوره های نیمه گروهی

تعداد ترم : 3 ترم

کتب : First Certificate Masterclass + Essential Idioms

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

تعداد جلسات به ازای هر ترم : 30 جلسه + 15 جلسه کلاس بحث آزاد در هر ترم + 2 آزمون آزمایشی در هر ترم

CAE

دوره های نیمه گروهی

تعداد ترم : 3 ترم

کتب :  Cambridge English Vocabulary for Advanced Grammer in Use + CAE result

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

آزمون CAE
آزمون CPE موسسه زبان ایران اروپا

CPE

دوره های نیمه گروهی

تعداد ترم : 3 ترم

کتب :  CPE Master Class +  1100 Words + Advance Grammer in Use

تعداد نفرات : 6 تا 8 نفر

PTE

دوره به صورت خصوصی برگزار می گردد

تعداد جلسات مورد نیاز :  20جلسه

حداقل سطح زبان دانشجو :  Upper intermediate

منابع :  جزوات تخصصی موسسه زبان ایران اروپا

آزمون بین المللی PTE
آزمون IELTS Life Skills

IELTS Life Skills

دپارتمان آزمون های بین المللی موسسه بزرگ زبان ایرن اروپا، موفق به برگزاری کلاس های IELTS Life Skills به صورت تخصصی شده است.

جدول زیر تعداد جلسات و سطوح مورد نیاز برای شرکت در هریک از امتحانات را قید نموده است.


تعداد جلسات مورد نیاز به صورت خصوصیحداقل سطح مورد انتظارنوع امتحان
14ElementryIELTS Life Skills
A1
16Pre-IntermediateIELTS Life Skills
A2
18IntermediateIELTS Life Skills
B1

متقاضیان گرامی توجه داشته باشند که برای شرکت در هر یک از سطوح IELTS Life Skills باید در حداقل سطح مورد نیاز در جدول فوق باشند در غیر این صورت به کلاس های Pre-IELTS احتیاج خواهند داشت.

با توجه به نوع خاص دوره و سطوح متفاوت آن، این کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می گردد.

بحث آزاد و درک فیلم
کلاس های بحث آزاد و فیلم - موسسه ایران اروپا

کلاس های بحث آزاد و فیلم که بر محور بحث آزاد و یا نمایش یک فیلم آموزشی در موضوعات مختلف برگزار می شود، از دیدگاه نظری و عملی در ارتقاع سطح علمی زبان آموزان مثمر ثمر واقع می شود. بازخورد های مثبت کلاس های فوق بسیاری از دانشجویان را ترغیب کرده است که در این کلاس ها شرکت نمایند.
از مزایای کلاس های مذکور اینکه زبان آموز فرصت بیشتری می یابد تا از واژگان و ساختارهای نو آموخته در سایر دوره ها استفاده کند، در نتیجه، این ساختارها که در بادی امر دانش غیر فعال زبان آموز بشمار می روند، به این معنا که زبان آموز معمولا در درک آنها مشکلی ندارد اما در بکار بردن آنها در می ماند، بعد از چندین بار تکرار و کاربرد ، و درصورت کاربرد اشتباه، تصحیح، به دانش فعال زبانی شما عزیزان تبدیل گشته و جز فراموش نشدنی آن می شوند.

از مزایای دیگر کلاس های بحث آزاد و فیلم می توان به موضوع محور بودن آنها اشاره کرد. زبان آموز که در یک جلسه از کلاس به بحث در باب یک موضوع خاص می پردازد با واژگان و اصطلاحات کاربردی آن حیطه آشنا می شود و در صورت شرکت فعال در کلاس به آنها تسلط می یابد.

لازم به ذکر است که کلاس های بحث آزاد برای زبان آموزان دوره بزرگسال خصوصی و نیمه خصوصی به صورت رایگان برگزار می گردد.دانشجویان بر اساس سطح زبان در موسسه مشغول به تحصیل می باشند می‌توانند طبق جدول ذیل در کلاس ها شرکت نمایند.

دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم)

دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم)، خاص موسسه زبان ایران اروپا ست و نتیجه سال ها تجربه و تحقیق در حوزه آموزش زبان می باشد.


در دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم)، که مشتمل بر 3 دوره دیپلم در سیستم آموزشی Four Corners، FCE , Passages است.

زبان آموزان این سه سطح  را می گذرانند و در پایان هر دوره ، در صورت قبولی در آزمون نهایی ، موفق به کسب مدرک می شوند.

دوره های دیپلم موسسه ایران اروپا

دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم) به سه دوره متوسط و پیشرفته و فوق پیشرفته تقسیم می شود.
در پایان دوره دیپلم متوسطه که سه کتاب Four Corners 1 2 3  را در بر می گیرد زبان آموز به سطح متوسط می رسد.

دوره های بزرگسال ایران اروپا
در این سطح توانایی زبان آموز به میزانی  می رسد که می تواند از زبان برای اموری چون مکالمه روزمره، خرید، تکمیل فرم ثبت نام، گردش در اماکن تفریحی و غیره استفاده کنند.
اما با اتمام موفق دوره دیپلم پیشرفته Four Corners 4 & Passages 1  زبان آموزان این توانایی را به دست می آورد که در محیط دانشگاهی از زبان در سطح پیشرفته استفاده کنند.
پس از گذراندن این دوره تسلط به زبان حاصل می شود، در نتیجه، زبان آموز علاوه بر توانایی کامل در کاربرد روزمره زبان به راحتی می تواند در اموری مانند ارائه کنفراس، مصاحبه کاری و مکاتبات اداری از زبان انگلیسی استفاده مطلوب نماید.
با پایان دوره فوق پیشرفته  Passages 2 & FCE  زبان آموز  به جزئیات زبان تسلط پیدا کرده و قادر به کاربرد زبان در تمام شرایط زندگی اعم از دانشگاهی و غیر دانشگاهی می شود.

کیفیت آموزش

یکی از امتیازات دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم) ، تعداد محدود زبان آموزان حداکثر 6 نفر در یک کلاس است، در نتیجه زبان آموزان برای پیشرفت مهارت گفت Speaking در کلاس زمان بیشتری در اختیار خواهند داشت و سریعتر به هدف آموزشی دوره  گفتار دست خواهند یافت.
به دلیل ترمیک نبودن دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم)، زبان آموزان در انتخاب زمان کلاس آزادی کامل دارند و در تمامی ساعات کار آموزشگاه 6:30 الی 22:00 قادر به انتخاب کلاس هستند.
همچنین، زبان آموزان می توانند در پایان هر ترم (24 یا 30) جلسه زمان کلاس خود را تغییر دهند.
زبان آموزان  می توانند با انتخاب این دوره از 50 جلسه کلاسهای رایگان بحث آزاد نیز بهره برند.

پشتیبانی رایگان

 از دیگر امتیازات مهم دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم) ، پشتیبانی رایگان آموزشی است.
این پشتیبانی به سه صورت انجام میگیرد.
در وحله اول زبان آموزان در پایان هر ترم (24 یا 30 جلسه) و پس از گذراندن آزمون کتبی، برای آزمون شفاهی به دفتر معاونت آموزشی معرفی می شوند.
در این آزمون که به نوعی تعیین سطح مجدد زبان آموز است، میزان پیشرفت زبان آموز سنجیده و به او اعلام می شود. در صورت عدم پیشرفت مورد انتظار، مشکلات و علل این امر بررسی شده و راهکار هایی برای حل آن ارائه می شود.
این آزمون های شفاهی که هر ترم برگزار می شوند، هم به زبان آموزان فرصتی می دهد تا میزان پیشرفت خود را در مکالمه محک بزنند و هم به متخصصان آموزشگاه این فرصت را می دهد که به طور منظم و مداوم پیشرفت زبان آموزان را رصد کنند.
فرصت بعدی که زبان آموزان میتوانند از پشتیبانی رایگان آموزشی استفاده کنند پس از گذراندن آزمون های بین المللی است. در صورت عدم کسب نمره مناسب زبان آموز به مشاوره معرفی می شود تا دلیل عدم موفقیت وی بررسی شود. بعلاوه، زبان آموز در هر زمان که احساس نیاز به مشاوره داشته باشد و در امر آموزش دچار مشکل شود می تواند به معاونت آموزش مراجعه کند.

منابع آموزشی

در دوره های تخصصی مکالمه (دیپلم) در کنار کتاب های اصلی

 Four Corners Cambridge 2012 , FCE Master Class Oxford 2011 ,  Passages Cambridge 2008

کتاب های دیگری نیز به عنوان کتاب کمک آموزشی تدریس می شود تا تمامی جنبه های زبانی شما عزیزان تکمیل شود.
سری کتاب های Oxford Word Skills 2009 برای گسترش دامنه واژگان در برنامه تحصیلی زبان آموزان گنجانده شده است.
همچنین برای تقویت مهارت شنیداری Listening ، کتاب   Edition, Oxford, 2011 Tactics for Listening  ویرایش سوم ، در نظر گرفته شده است و در آخر به منظور تمرین بیشتر در ساختار زبان انگلیسی، زبان آموز در طول ترم  ویرایش جدید کتاب های Cambridge, 2009 Grammarin Use  را مطالعه می کنند.

کتاب های فوق در یک برنامه درسی منظمبا کتاب های اصلی هماهنگ و هم گام شده است.

دوره های آموزشی دپارتمان بزرگسال در موسسه زبان ایران اروپا

دپارتمان بزرگسال موسسه ایران اروپا

دوره های آموزشی دپارتمان بزرگسال در رده سنی بین بالای 18 سال برگزار می گردد.

دوره های بزرگسال ایران اروپا

خصوصیات کلی دوره های آموزشی دپارتمان بزرگسال

کتاب ها :  Four Corners – First Edition 2012
سایر کتاب ها و وسایل آموزشی جانبی : کتب تخصصی موسسه Compilation Book کتاب فیلم و CD های صوتی و تصویری مرتبط
تعداد نفرات کلاس : 6 تا 8 نفر
تعداد جلسات هر ترم : 24 الی 30 جلسه آموزشی به علاوه 12 الی 15 جلسه کلاس بحث آزاد (رایگان)
هدف دوره : هدف عمده این دوره تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان آموزان علی الخصوص مهارت گفتاری می باشد که این مهم به وسیله تعداد نفرات زبان آموزان در هر کلاس و ارائه کلاس های بحث آزاد محقق گردیده است. به طوری که دانشجو پس از گذزاندن این دوره پیشرفت چشمگیری در مهارت گفتاری (مکالمه) خود خواهد داشت.

ارائه مدرک رسمی وزارت علوم - موسسه زبان ایران اروپا
ارائه مدرک رسمی وزارت علوم - موسسه زبان ایران اروپا

درخواست مشاوره تلفنی

شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به مشاوره و یا داشتن هرگونه سوال با

ارسال نام و شماره تماس خود

از راهنمایی کارشناسان مجرب موسسه بزرگ ایران اروپا در اسرع وقت بهره مند گردید.

همه حقوق © برای موسسه زبان ایران اروپا محفوظ است
درخواست مشاوره تلفنی رایگان


درخواست مشاوره تلفنی

شما عزیزان می توانید در صورت نیاز به مشاوره و یا

داشتن هرگونه سوال با ارسال نام و شماره تماس خود 

از راهنمایی کارشناسان مجرب موسسه بزرگ ایران اروپا

در اسرع وقت بهره مند گردید.